Nowy Samsung Galaxy Z Fold 2 wyciekł na TikTok


Mamy nowe przecieki dla Samsunga Galaxy Z Fold 2 5G. Wczoraj widzieliśmy wyciekły obrazy urządzenia, gdy przechodziło przez Chińska strona regulacyjna TENAA, ale teraz otrzymaliśmy pełne praktyczne wideo z urządzenia.

Minęło dużo czasu, odkąd wspominaliśmy o TikToku, nie wspominając o nim problemy z rządem USA oraz możliwą sprzedaż jego operacji w USA na Firma amerykańska. Jednak tym razem skupimy się na nowym filmie, który wyciekł, który został opublikowany na tej platformie mediów społecznościowych. Samsung Galaxy Z Fold 2 5G został opublikowany dwa dni temu przez używany @digitalsight. Ten 15-sekundowy film pozwala nam zobaczyć każdy kąt nachylenia urządzenia, a także możemy zobaczyć aplikację aparatu telefonu, aplikację dialera i ekran blokady.

Ten wyciek ma pochodzić z Chin, być może z działającej fabryki lub chińskiego regulatora telekomunikacyjnego. W każdym razie możemy przyjrzeć się urządzeniu przed urządzeniem, czekając, aż Samsung poda nam bardziej oficjalne informacje o Samsungu Galaxy Z Fold 2 1 września.

Źródło Android Police

Przez TIK Tok

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Forspoken przechodzi na pełną wersję Sailor Moon w nowym fabularnym DLC

Jestem jedną z nielicznych osób komu właściwie się podobało Zapomniane. Pomimo swoich wad (i tak, pomijając moją świetną recenzję, jest to gra...

The Legend of Zelda: Breath of the Wild wciąż zyskuje na popularności na TikToku

Nintendo wydane The Legend of Zelda: Breath of the Wild ponad sześć lat temu i jakimś cudem wciąż dowiaduję się o...

Samsung Galaxy Tab S8 Plus jest obecnie dostępny za 33 lata

Najnowsze oferty Amazon zapewnią Ci ogromne oszczędności na Samsung Galaxy Tab S8 Plus i innych wspaniałych produktach ...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!