Nowy przełącznik Nintendo z motywem Mario jest ponownie dostępny w kilku sklepach


Jutro jest „Dzień 10 marca”, ale kilku sprzedawców już rozpoczęło uroczystość, udostępniając więcej zapasów dla limitowanej edycji Nintendo Switch opartej na wąsatym hydrauliku.

Nintendo Switch Mario Red & Blue Edition było wydany w zeszłym miesiącu ale trudno było go znaleźć od czasu jego uruchomienia. Teraz jest ponownie dostępny w kilku sklepach, w tym w Najlepsza oferta i GameStop. W sprzedaży detalicznej za 300 USD, co jest normalną ceną hybrydowej konsoli Nintendo, limitowana edycja Switch zawiera całkowicie czerwoną konsolę, czerwoną podstawkę dokującą, parę czerwonych Joy-Cons, czerwoną obudowę wokół ekranu i niebieską Joy -Uchwyt Con. Konsola zawiera również ochraniacz ekranu i specjalny futerał do przenoszenia bez dodatkowych kosztów.

Koniec o godz Najlepsza oferta, sprzedawca obniżył ceny kilku gier wydanych przez Nintendo na Switcha, takich jak Posiadłość Luigiego 3 i Super Mario Maker 2; przeceniono tylko wkłady fizyczne.

Walmart ma dopasowaną cenę Best Buy, ale sprzedawca ma więcej dostępnych gier i opcję zakupu kopii cyfrowej lub fizycznej. Teraz, jeśli planujesz skorzystać z tych ofert, możesz użyć całej ograniczonej pamięci wewnętrznej Switcha. Na szczęście karta microSD o pojemności 200 GB firmy SanDisk jest w sprzedaży już od 22 USD w Newegg.

Reklama


Karta SanDisk 200 GB microSD

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Nintendo Switch jest dostarczany z 32 GB pamięci wewnętrznej, co nie zajdzie zbyt daleko, jeśli chodzi o pobieranie gier. Dodanie karty microSD o pojemności 200 GB to sprytny i stosunkowo niedrogi sposób na zwiększenie ilości miejsca na dane.

Mówiąc o akcesoriach Nintendo Switch, jeśli wolisz używać Switcha w trybie ręcznym, ale nie chcesz wydawać 70 USD na nową parę Joy-Cons, najlepszą alternatywą jest kontroler Hori’s Split Pad Pro. Zwykle 50 USD można kupić ten kontroler za 40 USD w Amazonka i Walmart. Przede wszystkim to akcesorium zawiera rzeczywisty D-pad.


Hori Nintendo Switch Split Pad Pro

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Hori na kontroler Nintendo Switch Pro, ale podzielony na dwie osobne części. Split Pad Pro to dobra alternatywa Joy-Con dla osób, które grają głównie na Nintendo Switch w trybie przenośnym.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Strajk Gildii Pisarzy Amerykańskich zakończy się o północy

Po prawie pięciomiesięcznym strajku Writers Guild of America (WGA) każe swoim członkom opuścić znaki pikiety. W swoim poście WGA podała, że ​​jej...

Nowa aplikacja pogodowa na Apple Watch: jak to wygląda i działa

Wraz z systemem watchOS 10 dostępna jest przeprojektowana aplikacja Pogoda, która wygląda świetnie, zawiera więcej wskaźników pogodowych i lepiej wykorzystuje wyświetlacz Apple Watch...

Jak wyłączyć opcję „Kliknij tapetę, aby odsłonić pulpit” w systemie macOS

We wtorek Apple wypuściło macOS Sonoma publicznie, a aktualizacja wprowadza wiele nowych funkcji – w tym kilka mniejszych. Jedną z rzeczy, którą...
Advertisment