Nowy Nest Hub Google zawiera radar Soli do wykrywania snu i kosztuje 99 USD


Gogle właśnie to zrobiły uruchomiona the Nest Hub drugiej generacji inteligentny ekran, który kosztuje 99,99 USD i jest już dostępny w przedsprzedaży w USA, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Francji i Australii od dziś. Główną cechą nowego Nest Hub jest sprzęt Soli Radar w środku, podobny do tego, który można znaleźć w smartfonach Pixel 4. I na wypadek, gdybyś się zastanawiał, tak, możesz sterować odtwarzaniem dźwięku, po prostu dotykając powietrza przed wyświetlaczem.

Sleep Sensing to opcjonalna funkcja, która opiera się na wykrywaniu ruchu. Żadnych kamer!

Jednak głównym zastosowaniem tego czujnika Soli jest Sleep Sensing, funkcja opt-in, która śledzi, jak dobrze spałeś, zbierając dane o ruchu, a następnie oferuje również spersonalizowane sugestie. Czujnik wykryje ruch i oddech – a nawet uwzględni takie zaburzenia, jak kaszel, chrapanie, zmiany światła i temperatury – w celu oceny jakości snu.

CZYTAJ WIĘCEJ: Google obniża prowizję w Sklepie Play do 15% dla większości programistów

Nest Hub każdego ranka wyświetli spersonalizowane podsumowanie snu, a dane dotyczące snu można również połączyć z aplikacją Google Fit, aby uzyskać dokładniejszy dziennik stanu zdrowia. Opierając się na zwykłej aktywności i wzorcu snu, plik Funkcja Sleep Sensing zapewni również spersonalizowane harmonogramy snu i sugestie, w jaki sposób można poprawić nawyki związane ze snem.

Reklama

Funkcja Sleep Sensing będzie dostępna jako bezpłatna wersja zapoznawcza do przyszłego roku

Pamiętaj o tym Całe śledzenie jest wykonywane przez czujniki ruchu i żadna kamera nie jest wykorzystywana do rejestrowania aktywności użytkowników. Ponadto Google zapewnia, że ​​żadne dane o ruchu nie są wysyłane na jego serwery, nie są wykorzystywane do kierowania reklam, a użytkownicy mogą w dowolnym momencie usunąć swoje dane dotyczące snu. Sleep Sensing, jak wspomniano powyżej, jest funkcją opt-in i będzie dostępny w darmowej wersji zapoznawczej do przyszłego roku. Google ma również plany integracji go z funkcją śledzenia snu Fitbit, teraz, gdy jest jej właścicielem gigant wyszukiwania.

Nest Hub drugiej generacji jest dostępny w kolorach Chalk, Charcoal, Sand i Mist. Google twierdzi, że też zwiększono moc basów drugiej generacji Nest Hub o 50% w porównaniu do swojego poprzednika. Inteligentny wyświetlacz jest również wyposażony w układ scalony na urządzeniu do uczenia maszynowego, który wykonuje określone zadania Asystenta Google lokalnie i pomaga z czasem szybciej reagować na polecenia głosowe.
Piszę o technologii konsumenckiej od ponad trzech lat, pracując w przeszłości z takimi nazwami jak NDTV i Beebom. Oprócz przedstawiania najnowszych wiadomości, przejrzałem mój sprawiedliwy udział urządzeń, od smartfonów i laptopów po inteligentne urządzenia domowe. Przeprowadzałem również wywiady z dyrektorami technicznymi i występowałem jako prowadzący w filmach na YouTube, opowiadających o najnowszych i najlepszych gadżetach.

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Harmonogram wydań wersji beta systemu iOS 18: Oto, kiedy można spodziewać się nowych wersji beta

Lato jest sezon beta dla platform oprogramowania Apple. Wraz z nowymi funkcjami i zmianami w każdej wersji, pytanie w głowach wielu użytkowników wersji...

Dzikie plotki o iPhonie 17, iOS 18 beta 4, obawy o budżet TV+

Benjamin i Chance rozmawiają o wiadomościach i plotkach z Apple z tego tygodnia, w tym o szalonych szczegółach dotyczących kierunku nowego modelu „Slim”,...

WhatsApp ma teraz 100 milionów użytkowników dziennie w USA

Dyrektor generalny Meta, Mark Zuckerberg, ogłosił dziś: jego kanał WhatsApp że od 25 lipca WhatsApp ma 100 milionów aktywnych użytkowników dziennie w USA....
Advertisment