Nowy I-2 firmy Polaroid to najpotężniejszy — i najdroższy — aparat natychmiastowy


Polaroid ogłosił dziś wprowadzenie na rynek nowego, wysokiej klasy aparatu natychmiastowego, nazwanego Polaroid I-2. Według firmy Polaroid, model I-2 za 599,99 dolarów to najpotężniejszy jak dotąd aparat natychmiastowy firmy, z wbudowanym sterowaniem ręcznym i najostrzejszym nowym obiektywem, jaki kiedykolwiek wyprodukowano.

I-2 może pochwalić się trójelementowym obiektywem z autofokusem, który według Polaroida powinien generować ostrzejsze zdjęcia niż jakikolwiek inny aparat natychmiastowy. Tymczasem czujnik lidarowy (wykrywanie światła i odległość) powinien być w stanie automatycznie regulować obiektyw w oparciu o odległość od obiektu, nawet przy słabym oświetleniu, umożliwiając dokładniejsze ustawianie ostrości. To mnóstwo technologii jak na aparat wykorzystujący liczący kilkadziesiąt lat system filmów natychmiastowych.

Nowy obiektyw w pewnym stopniu mógłby rozwiązać ten problem jeden z moich osobistych irytatorów jeśli chodzi o aparaty natychmiastowe Polaroida. Tradycyjnie aparaty natychmiastowe Polaroida mają tendencję do tworzenia zdjęć, które nie są szczególnie wyraźne w porównaniu z konkurentami Fujifilm, szczególnie w warunkach słabego oświetlenia. Nadaje to zdjęciom artystyczny i marzycielski klimat vintage, który jest uroczy i dlatego Polaroid Now Plus został mój najlepszy wybór aparatu natychmiastowego dla fanów retro. Jeśli jednak chcesz szybko i łatwo zrobić wyraźne i realistyczne zdjęcie, może to być frustrujące.

Ponadto Polaroid dodał także mały zewnętrzny wyświetlacz i elementy sterujące, dzięki czemu można ręcznie regulować czas otwarcia migawki, przysłonę, jasność i tryby fotografowania z poziomu samego aparatu. Dokonywanie podobnych korekt za pomocą Polaroid Now Plus jest wymagane przy użyciu aplikacji towarzyszącej w telefonie.

Nowy Polaroid I-2 to nieporęczny aparat natychmiastowy z wbudowanymi elementami sterującymi, które można ręcznie regulować.
Zdjęcie: Antonio G. Di Benedetto / Pobocze

Polaroid I-2 stara się także wyróżnić na tle reszty oferty, oferując kompatybilność z filmami i-Type, 600 i SX-70. Poza tym I-2 jest podobny do Polaroid Now Plus, z obsługą Bluetooth i aplikacją, za pomocą której można zdalnie sterować aparatem.

Reklama

Moi koledzy Antonio G. Di Benedetto, Becca Farsace i ja testowaliśmy nowego Polaroida I-2 przez ostatnie kilka dni, a przemyślenia Becci możesz zobaczyć w poniższym filmie. Jeśli chodzi o mnie, nie mam jeszcze wyrobionej opinii. Jak dotąd odbitki Polaroida emanują tym samym klimatem retro, co jego rodzeństwo, ale moim największym problemem w przypadku tego aparatu jest to, jak trudno jest go skonfigurować i używać. Cała nasza trójka zmarnowała wiele zdjęć, próbując uporać się z dziwactwami I-2, które szybko stają się drogie, ponieważ wydruki polaroidem kosztują około 2 dolarów za sztukę.

Kiedy już opanujesz sytuację, zdjęcia rzeczywiście będą ostrzejsze niż te wykonane Polaroidem Now Plus. Aby to osiągnąć, będziesz potrzebować tylko cierpliwości, zwłaszcza jeśli tak jak ja nie masz jeszcze wiedzy fotograficznej i, oczywiście, chęci zapłacenia 600 dolarów za aparat natychmiastowy.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Tesla wprowadza na rynek chiński zaktualizowany Model Y, zachowując tę ​​samą cenę początkową

Chińskie ramię Tesli zostało ogłoszone w Wpis na WeChacie W niedzielę rano wypuścił nowy Model Y z ulepszeniami konstrukcyjnymi i wydajnościowymi, które utrzymują...

Zagrajmy w Heat: Pedal to the Metal w najnowszym odcinku Overboard

Istnieje wiele gier planszowych ze świetnymi motywami i wiele gier planszowych ze świetną mechaniką, ale rzadko zdarza się, aby gra łączyła...

Every movie and show coming to Netflix in October

Even with Netflix’s recommendation algorithm serving you new movies, new TV shows, and original programming tailored to your viewing habits, the...
Advertisment