Nowy HomePod z wbudowanym wyświetlaczem zostanie zaprezentowany w 2024 roku


Apple w tym roku wprowadziło nowy HomePod który wygląda dokładnie tak, jak oryginalny model ogłoszony w 2017 r. i wycofany z produkcji w 2021 r. Jednak wśród plotek, że firma pracuje nad nowym produktem, który łączy iPada, Apple TV i HomePod w jednym urządzeniu, analityk Ming-Chi Kuo poinformował teraz że Apple ogłosi nowy HomePod z wbudowanym 7-calowym wyświetlaczem na początku 2024 roku.

Przeprojektowany HomePod z wbudowanym wyświetlaczem pojawi się w przyszłym roku

The spodziewa się analityk że ten HomePod będzie miał zupełnie inny wygląd niż obecny model. Jego główną różnicą będzie nowy 7-calowy panel, który dostarczy chińska firma Tianma. Według Kuo nowy HomePod z wbudowanym wyświetlaczem umożliwi „ściślejszą integrację z innymi produktami sprzętowymi Apple, co oznacza znaczącą zmianę w strategii inteligentnego domu firmy”.

Bloomberga poinformował na początku tego roku, że Apple bada różne pomysły na produkty, które mają napędzać ekosystem inteligentnego domu. Obejmuje to urządzenie podobne do iPada które można zamontować na ścianach, aby sterować akcesoriami HomeKit, odtwarzać wideo i obsługiwać połączenia FaceTime.

Kolejne bardziej ambitne urządzenie jest testowane wewnętrznie w Apple to urządzenie łączące w sobie funkcjonalność iPada, Apple TV i HomePoda. Pomysł byłby podobny do tzw Amazon Echo Showktóry jest w zasadzie tabletem podłączonym do głośnika z niestandardowym interfejsem do szybkich interakcji.

W tym momencie nie jest jasne, czy Kuo odnosi się do tego urządzenia typu „wszystko w jednym”, czy też Apple planuje po prostu dodać zwykły wyświetlacz do obecnego formatu HomePod.

Reklama

Niektóre koncepcje HomePoda już wyobrażały sobie, jak wyglądałby wyświetlacz na inteligentnym głośniku Apple, który może wyświetlać podstawowe informacje, takie jak sterowanie multimediami i inteligentne akcesoria domowe.

Co sądzisz o posiadaniu HomePoda z w pełni funkcjonalnym wyświetlaczem? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.

Przeczytaj także

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich przynoszących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Wydarzenie Pokémon Go Tour w Sinnoh, czasy siedlisk i przewodnik po badaniach specjalnych

Wycieczka Pokémon Go: Sinnoh globalne wydarzenie świętuje zarówno pierwotny region Sinnoh, jak i region Hisui. Rozpoczyna się wielkie wydarzenie Od...

Wygląda na to, że kamera Ring Car Cam została wycofana

Potwierdzono, że dzwoni Krawędź że zaprzestał sprzedaży Kamera samochodowa z pierścieniem, hybrydowa kamera samochodowa i kamera bezpieczeństwa, która rejestruje drogę i kierowcę w...

TikTok rozszerza integrację z Apple Music na kolejne regiony

W zeszłym roku TikTok wprowadził nową „Dodaj do aplikacji Muzyka”, która, jak sama nazwa wskazuje, pozwala użytkownikom szybko zapisać piosenkę, którą usłyszeli w...
Advertisment