Nowy film Władca Pierścieni o Gollumie ukaże się w 2026 roku


W zeszłym roku Warner Bros. Discovery ogłosiło, że firma zajmie się produkcją nowe filmy z Władcy Pierścieni, ale niewiele powiedział o tym, czego będą dotyczyć – zagadek w ciemności, jeśli można tak powiedzieć. Od tego czasu minęło długie 15 miesięcy, ale w końcu ujawniono najnowszą przygodę Śródziemia: Władca Pierścieni: Polowanie na Gollumawyreżyserowany przez Andy’ego Serkisa i z udziałem Andy’ego Serkisa.

„Film o Gollumie?” mógłbyś powiedzieć. „Co za pochodna! Czy nie istniała tylko gra wideo na ten temat?”

Rzeczywiście było, stały czytelnik. Jednak film może się różnić w bardzo istotny sposób, ponieważ jest przyjemnym doświadczeniem.

Według Varietyprace nad filmem są wciąż na wczesnym etapie, a scenariusz pracują Phoebe Gittins i Arty Papageorgiou wraz z Fran Walsh i Philippą Boyens, które wraz z Peterem Jacksonem podpisały kontrakt jako koproducenci, co według dyrektora generalnego WBD Davida Zaslava będzie zaangażowany „na każdym kroku”.

Mimo że trwają intensywne prace nad historią – tytuł również nie jest ostateczny – możemy śmiało założyć, że jest to prequel, ponieważ Gollum, jak wiadomo, pod koniec filmu jest już całkowicie martwy. Powrót Króla. Czytelnicy książek mogą przyjąć to założenie, sugerując, że akcja rozgrywa się w mglistym i dość długim okresie pomiędzy przyjęciem Bilba na początku Drużyna pierścienia, i początek wyprawy mającej na celu zniszczenie Pierścienia, kiedy Gandalf wysłał Aragorna, aby odnalazł Golluma.

To mówi, prawdopodobnie istnieje powód, dla którego zarówno książka, jak i filmy nigdy tak naprawdę nie zadały sobie trudu szczegółowego opisania tego konkretnego pobocznego zadania: wydaje się, że nie dotyczy ono niczego konkretnego. I jako pierwszy z planowanej „partii” nowych filmów o Pierścieniach, nie do końca budzi on zaufanie, niezależnie od tego, jak bardzo Być może zechcę ponownie zobaczyć Andy’ego Serkisa w filmie.

ReklamaSource link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

The best new movies coming in summer 2024

They say it’s a strange summer for movies. Studios are putting all their chips on 2025 being the year that movie...

MONTECH przedstawia płynne chłodnice procesorów AIO z serii HyperFlow ARGB

MONTECH, popularna marka podzespołów i urządzeń peryferyjnych do komputerów PC, wchodzi na rynek chłodzenia wodą procesora ze swoim pierwszym AIO – HyperFlow ARGB....

Kill to brutalny thriller akcji, którego zagorzali nie mogą przegapić tego lata

Miło było widzieć rosnącą popularność kina indyjskiego w Stanach. Dla wielu osób — zwłaszcza tych, które nie są zaznajomione z...
Advertisment