Nowy dzwonek Battery Doorbell Plus firmy Ring ma lepszą jakość wideo i widok od stóp do głów


Pierścionek jest nowy Dzwonek na baterie Plus rozwiązuje niektóre z największych problemów z istniejącymi dzwonkami do drzwi. Podczas gdy Ring stworzył kategorię, wielu dzwonek wideo konkurenci prześcignęli jego możliwości, oferując lepszą jakość wideo, lepsze kąty widzenia i powiadomienia o rzeczach takich jak zwierzęta i pojazdy (a także ludzie i paczki). Tylko Ring z najwyższej półki Pierścień Pro 2 (przewodowy dzwonek do drzwi) naprawdę nadążał za Jonesami.

Nowy dzwonek Battery Doorbell Plus za 179,99 USD, dostępny w przedsprzedaży na Amazon i Ring.com od 5 kwietnia, ulepsza istniejące brzęczyki Ring zasilane bateryjnie, dodając kwadratowy współczynnik proporcji 1: 1 z polem 150 stopni na 150 stopni widok i rozdzielczość wideo HD 1536p. Są to te same specyfikacje, co Ring Pro 2, jeden z moich najlepszych typów najlepszy dzwonek wideoza około 70 USD mniej (Pro 2 kosztuje 250 USD).

Ring Battery Doorbell Plus kosztuje 179,99 USD i zostanie wydany 5 kwietnia.
Obraz: Pierścień

Nowy kwadratowy widok zapewnia widok od stóp do głów wszystkich odwiedzających oraz możliwość zobaczenia paczek na werandzie. Wszystkie inne zasilane bateryjnie kamery dzwonkowe Ring mają standardowy współczynnik proporcji 16:9, który pozwala dużo zobaczyć z boku na bok, ale często nie trafia w paczki na podłodze.

Wideo HD 1536p, duży wzrost w porównaniu z 1080p używanym przez inne brzęczyki zasilane bateryjnie Ring, podnosi jakość Ring’s Pro 2, który zapewnia niektóre z najlepsza jakość wideo, aby zobaczyć, kto jest przed twoimi drzwiami spośród wszystkich testowanych przeze mnie dzwonków wideo.

Dzwonek Ring Battery Doorbell Plus ma kwadratowe proporcje (po prawej), podczas gdy istniejące dzwonki Ring na baterie mają proporcje 16:9 (po lewej).
Obraz: Pierścień i Obraz: Pierścień

Reklama

Battery Doorbell Plus ostatecznie zastąpi Zadzwoń do dzwonka wideo 3 w linii Ring jako standardowy dzwonek do drzwi średniej klasy, po Ring Wideodomofon przewodowy za 65 USD i Zadzwoń do dzwonka wideo za 99 USD (który ma wbudowaną baterię).

Jak sama nazwa wskazuje, Ring Battery Doorbell Plus zawiera również pewne „funkcje oszczędzania energii”, które według firmy zapewnią żywotność baterii „do trzech razy lepszą niż nasz pierwszy Ring Video Doorbell”. Technologia baterii znacznie się poprawiła od czasu pojawienia się pierwszego dzwonka do drzwi Ring w 2011 roku, więc można mieć nadzieję, że nowe dzwonki będą działać co najmniej trzy razy dłużej.

Jednak ta ulepszona bateria nie jest niestety nowa. W rzeczywistości jest to ta sama wymienna, ładowalna bateria, z której korzystają obecne Ring Doorbells 3 i 4 oraz kamery zasilane bateryjnie.

Według Ring, część tej lepszej żywotności baterii wynika z „ulepszeń oprogramowania”, które użytkownik musi wprowadzić za pomocą funkcji, takich jak Zaawansowane wykrywanie ruchu, Strefy ruchu i Tryb tylko dla osób dostępnych w aplikacji Ring. Zmniejszają one zużycie energii przez aparat, ponieważ nie musi się on budzić przy każdym najmniejszym ruchu. Ale działają one z każdą obecną kamerą Ring, więc nie są unikalne dla nowego dzwonka do drzwi.

Najnowszy dzwonek wideo firmy Ring obiecuje dłuższą żywotność baterii, ale wykorzystuje tę samą baterię, co poprzednie modele.
Obraz: Pierścień

Podobnie jak w przypadku wszystkich kamer Ring, Battery Doorbell Plus jest wyposażony w swobodne wykrywanie ruchu i strefy prywatności. Dostępne są również szybkie odpowiedzi (ustawione odpowiedzi, które twój dzwonek może dostarczyć odwiedzającym), kompatybilność z Alexa, aby zobaczyć twoje obraz z kamery dzwonka do drzwi w programie Echo Show lub Fire TV, podgląd na żywo i rozmowa dwukierunkowa. Battery Doorbell Plus można również podłączyć na stałe, aby podładowywać baterię i współpracować z istniejącym wewnętrznym dzwonkiem do drzwi.

Subskrypcja Ring Protect (3,99 USD miesięcznie / 39,99 USD rocznie) dodaje przechowywanie nagrań wideo w chmurze, alerty o pakietach, bogate powiadomienia i tryb Tylko osoby (więc otrzymujesz powiadomienia tylko wtedy, gdy kamery widzą osobę).

Możesz włączyć kompleksowe szyfrowanie wideo na dowolnej kamerze Ringa, ale tracisz Niektóre funkcje. Nowy Battery Doorbell Plus będzie działać z Ring Edge, lokalna opcja przechowywania i przetwarzania to wymaga A Dzwonek Alarm Pro inteligentne centrum. Możesz też zrezygnować Integracja aplikacji Ring’s Neighbours oraz partnerstwa firmy Ring w zakresie bezpieczeństwa publicznego, jeśli niepokoi Cię współpraca firmy z policją — lub możliwość uzyskania dostępu i przeglądania nagrań przez kogokolwiek innego niż Ty.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Nasze badanie pokazuje, że covid-19 może wpływać na dane biometryczne przez kilka tygodni po zakażeniu

Na początku pandemii badacze i twórcy urządzeń do noszenia rzucili się, aby sprawdzić, czy smartwatche i monitory fitness mógł wykryć covid-19. Teraz...

Genesis przedstawia Lead 300: nowy zestaw klawiatur

Genesis, popularny producent akcesoriów dla graczy, zaprezentował właśnie nowy zestaw klawiatur o oznaczeniu Lead 300. Produkt ten pozwala użytkownikom szybko odmłodzić wygląd swoich...

Great action movies to watch from John Wick’s co-stars and adversaries

“You get to work with two martial arts legends in this movie, Donnie and Hiroyuki ,” Looper interviewer Don Kaye...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!