Nowy Dziękczynienia Fatality MK1 jest najbardziej obrzydliwym w dotychczasowej historii


Kiedy NetherRealm Studios wypuściło nowy Fatality o tematyce Halloween Mortal Kombat 1 w zeszłym miesiącu gracze kręcili nosem – nie tylko ze względu na cenę zawartości dodatkowej, ale także na pomysł płacenia za Fatality. Teraz NetherRealm jest gotowe, aby wywrócić graczom żołądki dzięki nowemu Fatality z motywem Święta Dziękczynienia, który może być najbardziej obrzydliwym posunięciem kończącym serię.

To prawda, jest to seria, w której bohaterowie Mortal Kombat zostali rozerwani w pół krocza do czaszki przez Nooba Saibota, Ermac przeciągnął ich układ trawienny przez usta i został nadziewany woreczkami jajowymi przez robaczkową panią D’Vorah. MK1Jednak najnowszy Fatality wiąże się z jedzeniem – i to w dużych ilościach. I karmienie na siłę. I wymiotować. To naprawdę obrzydliwe!

Nowe Święto Dziękczynienia nie zostanie oficjalnie dodane Mortal Kombat 1 w przyszłym tygodniu w ramach pakietu Sezonowe ofiary śmiertelne. Ale eksploratorzy danych znaleźli już nowego Fatality i pokazują to w mediach społecznościowych.

Film przedstawiający nowy Fatality znajduje się poniżej, ale oto przybliżony opis tego, w co się zaraz wpakujesz: Sub-Zero przywołuje stół z pełnym nadzieniem na Święto Dziękczynienia, na którym znajduje się cały pieczony indyk, zapiekanka z fasolką szparagową, ciasta, i więcej. Następnie Sub-Zero wykonuje przy stole odpowiednik nadepnięcia na krawężnik MK1 nowicjusz Omni-Man, szeroko otwierając szczękę. Następnie ninja na siłę karmi Omni-Mana zieloną fasolką, ciastem dyniowym i całym indykiem. Następnie Sub-Zero wskakuje na wzdęty brzuch Omni-Mana, zmuszając go do zwymiotowania całego posiłku z taką siłą, że wyskakują mu oczy i czaszka.

Nawet gracze Mortal Kombat, którzy są przyzwyczajeni do przesadnej krwi i przemocy, są obrzydzeni (lub pod wrażeniem) nowego Fatality. „Nawet jak na standardy MK to cholernie obrzydliwe” – stwierdził członek subreddita Mortal Kombat. „Wracam na zajęcia z angielskiego [because] Nie mam niezbędnego słownictwa, aby opisać to, co czuję” powiedział jeden z graczy MK na Xdawniej znany jako Twitter.

Jak Halloweenowa fatalność — który został zainspirowany zabójczo gnijącym Jackiem O’Lanternem Halloween 3: Sezon Czarownic — ktokolwiek na Mortal Kombat 1 skład może skorzystać z ruchu kończącego Święto Dziękczynienia. Jeśli chcesz zobaczyć coś takiego ponownie, powinieneś móc to kupić w przyszłym tygodniu.

Reklama

Fatality z okazji Święta Dziękczynienia zastąpią Fatality Halloweenowe i poprzedzają Fatality Zimowe w pakiecie Fatality Sezonowe. Gracze, którzy kupili oryginalną grę Halloween Fatality, która kosztowała około 12 dolarów, czyli cenę, która rozwścieczyła bazę graczy, otrzymają pakiet Seasonal Fatality bez dodatkowych kosztów, ogłosił w czwartek NetherRealm.

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

W miarę zbliżania się premiery Apple rozpoczyna planowanie szkoleń Vision Pro dla pracowników sprzedaży detalicznej

Apple intensywnie się do tego przygotowuje Premiera detaliczna Vision Pro– wynika z nowego raportu z Bloomberga. Według doniesień Apple zaczęło planować sesje...

Włącz podwójne dotknięcie dowolnego zegarka Apple Watch: instrukcje

Jedną z głównych nowych funkcji Apple Watch Series 9 i Ultra 2 jest tak zwane „podwójne dotknięcie”, które pozwala użytkownikom kontrolować urządzenie do...

Mauga z Overwatch 2 zmieniła sposób, w jaki Blizzard dodaje nowych bohaterów

Overwatch 2nowy bohater, samoański czołg uzbrojony w dwa miniguny Mauga, oficjalnie zaprezentowany na początku tego tygodnia wraz z ósmym sezonem gry....
Advertisment