Nowy dyrektor generalny Rad Power Bikes przyznaje się do „błędów”, ślubuje ponownie skupić się na bezpieczeństwie


Nowy dyrektor generalny Rad Power Bikes, Phil Molyneux, powiedział, że firma „popełniła błędy” w zakresie bezpieczeństwa i niezawodności, ale obiecuje poprawę w przyszłości.

W liście do klientów Molyneux powiedział, że firma zajmująca się e-rowerami będzie „laserowo koncentrować się na bezpieczeństwie i niezawodności”, aby zapewnić, że jej rowery są najlepsze na rynku. List wydaje się być odpowiedzią na niedawne wycofanie ponad 30 000 elektrycznych rowerów towarowych za źle wyrównane opony, a także kilka spraw sądowych związanych z bezpieczeństwem jej produktów.

„Od samego początku Rad Power Bikes wyznacza zarówno tempo, jak i standardy rewolucji ebike. Ta droga nie zawsze była łatwa i stawialiśmy czoła licznym wyzwaniom” — pisze Molyneux. „Jako młoda firma zdajemy sobie sprawę, że popełniliśmy błędy. Teraz jesteśmy oddani uczeniu się od nich”.

Phil Molyneux, pokazany tutaj w 2016 roku, kiedy był prezesem Dyson US, w zeszłym roku objął stanowisko dyrektora generalnego Rad Power Bikes.
Zdjęcie: Jason Kempin/Getty Images dla Dyson

Molyneux, były dyrektor Sony i Dyson, był dyrektorem operacyjnym Rad Power Bikes, kiedy Mike Radenbaugh, założyciel i dyrektor generalny, wyznaczył go na jego następcę. (Radenbaugh pozostaje przewodniczącym zarządu i specjalnym doradcą.)

Bezsprzecznie był to ciężki rok dla firmy

Reklama

Bezsprzecznie był to ciężki rok dla firmy, która jest największym sprzedawcą niedrogich e-rowerów w USA. Schodząc ze szczytu boomu sprzedaży rowerów w wyniku pandemii COVID-19, Rad Power wydawał się być gotowy do zwiększenia swojego udziału w rynku. Ale zamiast tego znalazł się uwikłany w jeden kryzys po drugim.

Wycofanie było największym ciosem dla reputacji Rad Power. Firma poinformowała, że ​​otrzymała 137 zgłoszeń o pękaniu, opróżnianiu i oddzielaniu się opon od ścian bocznych. Zgłoszono osiem obrażeń, w tym pięć przypadków „wysypki drogowej, skaleczeń i / lub siniaków oraz jedno zgłoszenie złamania nadgarstka i jedno zgłoszenie złamania ręki”.

Spośród pozwów złożonych m.in. jeden dotyczył 11-letniej dziewczynki, która została zabita po upadku z tylnego stojaka roweru użytkowego RadRunner. (Rad załatwił sprawę.) Dostawca ubezpieczeń State Farm również pozywa firmę w imieniu klienta za szkody majątkowe po tym, jak zapalił się jego e-rower Rad Power.

W e-mailu zatytułowanym „Nowa era innowacji, zrównoważonego rozwoju i bezpieczeństwa” Molyneux powiedział, że firma podwoi wysiłki w zakresie bezpieczeństwa i zapewnienia jakości, aby zapewnić, że każdy z jej motocykli jest tak bezpieczny i niezawodny, jak to tylko możliwe.

„Od fazy projektowania, poprzez metody walidacji komponentów, aż po ciągłe doskonalenie działań związanych z zapewnianiem jakości w naszych fabrykach, podwajamy wysiłki, aby zapewnić bezpieczniejszą i przyjemniejszą jazdę” — pisze.

„Podwajamy siły, aby zapewnić bezpieczniejsze i przyjemniejsze przejażdżki”

Obiecał również, że poprawi obsługę klienta i wsparcie poprzez wprowadzenie nowej funkcji czatu online i więcej zasobów samoobsługowych. Jako marka skierowana bezpośrednio do konsumenta, Rad Power Bikes nie ma rozległej sieci dealerów i techników napraw, na których często polegają producenci starszych rowerów.

Ale w zeszłym roku firma zwolniono około 14 proc swojego personelu, w tym wszystkich z działu usług mobilnych, który następnie został zamknięty. Rad Power Bikes otworzył własne sklepy detaliczne i naprawcze w kilku miastach i powiedział, że zamierza otworzyć więcej.

Molyneux nie wspomina o konkretnych „błędach” w swoim liście, ale powiedział, że jest zdeterminowany, by przywrócić firmę na właściwe tory. „Zwieńczeniem tych wysiłków jest„ New Rad ”, pisze, „który łączy w sobie przyszłościowe innowacje naszych wczesnych lat z wiedzą i zasobami, dzięki którym jesteśmy bardziej skoncentrowani na kliencie niż kiedykolwiek wcześniej”.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

SilverStone Intros RM51 5U Rackmount Case, którą można przechylić w wieżę

SilverStone wprowadził RM51, obudowę rackową 5U przeznaczoną dla serwerów i stacji roboczych, którą można przechylić wzdłuż boku, aby używać jej jako obudowy typu...

GIGABYTE oficjalnie wprowadza na rynek dyski SSD AORUS Gen5 serii 10000 NVMe

GIGABYTE oficjalnie wprowadził na rynek swoje flagowe dyski SSD AORUS Gen5 z serii 10000 M.2 NVMe, które wykorzystują interfejs PCI-Express 5.0 x4. ...

Kim jest dzieciak kończący odcinek 5 Last of Us? Poznaj Sama z gier.

HBO Ostatni z nas kończy swój czwarty odcinek z cliffhangerem — Ellie (Bella Ramsey) i Joel (Pedro Pascal) budząc się...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!