Nowe zwiastuny: Bad Hair, Woke, The Devil All The Time i nie tylko


Oglądałem w ostatni weekend Amerykańska marynata, nowy film Setha Rodena i jeden z pierwszych oryginałów HBO Max. To doskonały rodzaj pierwszego filmu w streamingu – wystarczająco interesujący, aby sprawdzić, ponieważ już płacę za HBO, ale nie jest to coś, za co zapłaciłbym specjalnie za oglądanie w kinach.

Film jest zaskakująco szybki i skupiony. W całej grze są tak naprawdę tylko dwie postacie i obie grane przez Rogen – jedną twórcę aplikacji na Brooklynie, drugą imigranta z początku XX wieku do Nowego Jorku, który budzi się w dzisiejszych czasach po zamrożeniu w zalewie stulecie. Rogen wykonuje świetną robotę, rozróżniając te dwie rzeczy i fajnie jest patrzeć, jak gra ze sobą.

Dziwne jest jednak to, jak wąski jest ten film. Nie spotykamy przyjaciół współczesnej postaci ani nie widzimy, aby którykolwiek z nich tak często wchodził w interakcje z innymi ludźmi. Ogranicza to nasz pogląd na to, kim są, i wydaje się, że ogranicza również absurdalne możliwości, jakie zapewnia ta przesłanka. W końcu wciąż wydaje się, że ledwo ich spotkaliśmy.

Poniżej znajdziesz dziewięć zwiastunów z tego tygodnia.

Złe włosy

Drodzy Biali Ludzie twórca Justin Simien powraca z satyrą z horroru na temat czarnej kobiety, która czuje presję, by zdobyć splot, by odnieść sukces w pracy, i której splot zaczyna zabijać ludzi. W tym, jak to wszystko jest kręcone, jest naprawdę klasyczny klimat horroru, a już z tego zwiastuna widać, jak przerażający Simien jest w stanie tworzyć rzeczy. Film pojawi się w Hulu 23 października.

Reklama

Obudził

Lamorne Morris występuje w nowej serii Hulu o czarnym rysowniku, który zaczyna widzieć przedmioty ożywające i rozmawia z nim po tym, jak został zaatakowany przez białego policjanta. Postać oparta jest na artyście Keith Knight, który jest również jednym z twórców i pisarzy serialu. Debiutuje 9 września.

Diabeł cały czas

Netflix ma kolejny film z Christine reżysera Antonio Camposa i wygląda na podobnie wspaniałą, powolną i napiętą jazdę. Naprawdę podoba mi się ta grafika i bardzo klasyczna jakość filmu. Film wychodzi 16 września.

Z dala

Hilary Swank występuje w nowej serii Netflix jako astronauta udający się na Marsa. Nie jest to jednak tak naprawdę seria science fiction – to dramat o rodzinach borykających się z nieobecnymi rodzicami i obawą, że mogą już nie wrócić. To dość zaskakujące podejście do serialu o podróży na Marsa i wygląda na wyjątkowo głupkowate. Program debiutuje 4 września.

Nie w ciąży

Jednym z kolejnych filmów, które pojawią się w HBO Max, jest komedia o podróżach objazdowych o dwóch nastolatkach zmuszonych do podróży przez granice stanów, aby jedna z nich mogła dokonać aborcji z powodu uciążliwe wymogi zgody rodziców gdzie oni żyją. To przygnębiająco ta sama przesłanka, o której mówi inny film, Nigdy Rzadko Czasami Zawsze, zaledwie kilka miesięcy temu, ale Nie w ciąży najwyraźniej zmierza do znacznie bardziej absurdalnego podejścia do sytuacji. Film wychodzi 10 września.

Trzeci dzień

HBO przygotowuje nowy, niesamowity miniserial z Jude Law i Naomie Harris jako gośćmi na tajemniczej wyspie. Jak Stracony fan, mam obowiązek opublikować zwiastuny wszystkich seriali o tajemniczych wyspach. Program debiutuje 14 września.

Uratowany przez dzwon

Peacock wraca Uratowany przez dzwon, z ponownym uruchomieniem, który wygląda zupełnie inaczej niż oryginalny sitcom. Nowa seria wygląda na bardziej nowoczesną i dopracowaną, ale wciąż jest pełna odniesień do i postaci z oryginału. Nie ma jeszcze daty premiery.

Przestrasz mnie

Przesłanka dla Przestrasz mnie jest cudownie proste: dwoje ludzi utknęło w chatce w lesie i postanawiają na zmianę przestraszyć się nawzajem. Film wyświetlany na Sundance na początku tego roku, a teraz zmierza do Shudder.

Underbogowie

Zwykle nie publikuję zwiastunów mniejszych filmów bez planowanej premiery, ale Underbogowie był zbyt nieodparty, by się mu oprzeć Film wygląda jak dziwna i piękna seria winiet osadzona w rozpadającej się i niejasno futurystycznej Europie. Debiutuje na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym Fantasia jeszcze w tym miesiącu.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

NCSC uruchamia narzędzia do kontroli cybernetycznej dla MŚP

Wielkiej Brytanii Narodowe Centrum Cyberbezpieczeństwa (NCSC) uruchamia dziś dwie nowe usługi dla 5,5 miliona małych firm w kraju, z których jedna trzecia była...

Szefowa Marvel Studios VFX, Victoria Alonso, odpadła

Za Reporter z Hollywood, po 17 latach pracy w Marvel Studios – początkowo jako wiceprezes wykonawczy ds. efektów wizualnych i postprodukcji, zanim został...

Zack Snyder tworzy grę RPG Rebel Moon na „śmieszną skalę”

Zack Snyder, znany m.in 300 i czterogodzinny „Snyder Cut” z Liga Sprawiedliwychpracuje nad grą RPG osadzoną w uniwersum swojego nadchodzącego filmu science-fiction Netflixa...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!