Nowe zdjęcia przedstawiają prototyp iPhone’a X w niewydanym, kruczoczarnym wykończeniu


Niedawno udostępnione dzisiaj prototypowe obrazy pokazują, że Apple rozważało wykonanie iPhone’a X w ciemnym i błyszczącym „kruczoczarnym” wykończeniu. Ten kolor był niesamowicie popularny, kiedy po raz pierwszy został wprowadzony z iPhonem 7, ale wiązał się z poważnymi problemami dotyczącymi trwałości…

Obrazy pochodzą z Mr. White na Twitterze, który regularnie udostępnia prototypy starszych produktów Apple. Te zdjęcia pokazują projekt iPhone’a X w kolorze kruczoczarnym wraz z wersją w kolorze gwiezdnej szarości, którą ostatecznie dostarczył Apple. Kruczoczarny kolor jest wyraźnie znacznie ciemniejszy niż kosmiczna szarość.

Nie ma brandingu na iPhonie pokazanym na tych zdjęciach, ponieważ urządzenie było w fazie prototypu. Nie jest jasne, jak daleko zaszedł kruczoczarny iPhone na etapie prototypu.

Odświeżając, iPhone X był dostępny tylko w dwóch kolorach: gwiezdnej szarości i srebrnym. Apple podobno planowało wersję iPhone’a X w złocie, o czym świadczy obrazy wyciekły z FCC, ale ostatecznie nigdy nie ujrzał światła dziennego.

Historia iPhone’a 7 w kolorze Jet Black

Odmiana kruczoczarnego iPhone’a 7 była bardzo popularna i początkowo bardzo trudna do zdobycia ze względu na brak równowagi między podażą a popytem. Warto zauważyć, że popularność ta pojawiła się pomimo obaw o trwałość. Nawet Apple ostrzegł, że kruczoczarny iPhone 7 będzie podatny na „drobne mikro-otarcia”, mówiąc wówczas:

Wykończenie na wysoki połysk kruczoczarnego iPhone’a 7 uzyskuje się dzięki precyzyjnemu dziewięciostopniowemu procesowi anodowania i polerowania. Jego powierzchnia jest równie twarda jak inne anodowane produkty Apple; jednak jej wysoki połysk może wykazywać drobne mikrootarcia podczas użytkowania. Jeśli martwisz się tym, sugerujemy użycie jednego z wielu dostępnych etui do ochrony iPhone’a.

Jasne, mój 9to5Mac kolega Zac Hall podzielił się obserwacją przez jeden rok po wprowadzeniu iPhone’a 7, pokazując, jak bardzo poobijany stał się jego kruczoczarny iPhone 7.

Reklama

Te obawy o trwałość mogły być powodem, dla którego Apple zdecydowało się nie udostępniać iPhone’a X w kolorze kruczoczarnym w następnym roku, pomimo prototypowania pomysłu. IPhone X był również poważnie ograniczony podażą, a Apple prawdopodobnie musiał zmniejszyć liczbę SKU, aby uprościć produkcję i nadążyć za popytem.

Co myślisz o prototypowym iPhonie X w kolorze kruczoczarnym? Czy zdecydowałbyś się na kruczoczarną czerń, gdybyś miał taką możliwość w 2017 roku? Dajcie nam znać w komentarzach!

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich przynoszących dochód. Jeszcze.


Sprawdź 9to5Mac na YouTube, aby uzyskać więcej wiadomości Apple:

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

MINISFORUM wprowadza na rynek płytę BD770i ITX z procesorem AMD Ryzen 7 7745HX

MINISFORUM wprowadza dziś na rynek płytę główną BD770i ITX „Mobile on Desktop”, która jest wyposażona w 8-rdzeniowy procesor AMD „Zen 4” Ryzen 7...

W przyszłym roku LG wyrzuci ze swoich telewizorów technologię ATSC 3.0

ATSC 3.0 to kolejna główna wersja formatu nadawanej telewizji. (Wersja 2.0 była pomyślana jako aktualizacja kompatybilna wstecz, która ostatecznie została anulowana na...

Microsoft kończy aktywację systemu Windows przy użyciu kluczy Windows 7 i 8

Przez ponad dziesięć lat od premiery systemu Windows 8 system Windows skrywał niezbyt dobrze strzeżoną tajemnicę; możesz aktywować instalację za pomocą klucza...
Advertisment