Nowe, wyciekłe zdjęcia AirPods 3 pokazują uniwersalne dopasowanie bez wymiennych końcówek dousznych


Witryna z wiadomościami o technice audio 52audio udostępniło kilka nowych zdjęć nadchodzących AirPods trzeciej generacji Apple. Te były wyciekły jak szalone w ciągu ostatnich kilku tygodni, ale dzisiejsze zdjęcia są jak dotąd najwyraźniejsze. AirPods trzeciej generacji firmy Apple są wyraźnie inspirowane AirPods Pro z krótszymi trzonkami, krótszą obudową ładującą i przestawionymi czujnikami.

Jedną rzeczą, nad którą dyskutowano, jest to, czy te nowe AirPods będą miały wymienne końcówki douszne. Dzisiejsze zdjęcia jasno pokazują, że nie będą, a zamiast tego będą miały podobne uniwersalne dopasowanie do AirPods obecnej generacji.

AirPods trzeciej generacji mają unikalną mieszankę oryginalnego projektu AirPods i projektu AirPods Pro. W twoich uszach będą wyglądać jak AirPods Pro, ale poza uszami zauważysz, że komponenty głośnika wyglądają jak zwykłe AirPods. Te nadchodzące AirPods zawierają również te same wyciskane łodygi, co AirPods Pro z elementami sterującymi odtwarzaniem.

52audio zauważa, że ​​te nowe AirPods zachowują ten sam chip Apple H1, jaki mają obecnie AirPods drugiej generacji. Nie będą też miały trybu redukcji szumów ani trybu przezroczystości. Oczekuje się, że żywotność baterii będzie porównywalna z obecnymi AirPods, co oznacza, że ​​możesz spodziewać się około 5 godzin odtwarzania. Nowa, mniejsza obudowa będzie nadal działać do 24 godzin na baterii.

Same AirPods mają nowe czujniki zbliżeniowe, które otaczają mały głośnik. Są podobne do tych na AirPods Pro, ale nie są tak długie. Dodatkowe czujniki pojawiają się na spodzie AirPods, tak jak w AirPods Pro.

Krótko mówiąc, te nowe AirPods łączą uniwersalne dopasowanie standardowych AirPods z krótszym mostkiem i sterowaniem odtwarzaniem AirPods Pro. Są przede wszystkim wizualną aktualizacją standardowych AirPods, dzięki czemu są bardziej nowoczesne niż technologiczne, pozbawione aktywnej redukcji szumów, trybu przezroczystości i wymiennych końcówek.

Reklama

Oczekujemy, że te nowe AirPods zostaną uruchomione w tym miesiącu, potencjalnie w trakcie podobno wydarzenie z 23 marca. Nie możesz się doczekać nowych AirPods? Dajcie nam znać w komentarzach poniżej!

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich przynoszących dochód. Jeszcze.


Sprawdź 9to5Mac na YouTube, aby uzyskać więcej wiadomości Apple:Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Wszystkie lokalizacje ukrytych twarzy w Hellblade 2

Znajdziesz ukryte kamienne twarze rozsiane po całym terenie Saga Senuy: Hellblade 2. Znalezienie tych przedmiotów kolekcjonerskich i skupienie się na...

23 maja 2024 r. — MacBooki ze wszystkimi ekranami, aktywności na żywo w Shazam i nie tylko

Posłuchaj podsumowania najważniejszych artykułów dnia z 9 do 5Mac. Dostępny jest 9to5Mac Daily w iTunes i aplikacji Podcasty firmy Apple, Zszywacz, Dostroić,...

Czy możesz umieścić gry Steam w swoim testamencie?

Pewnego dnia umrzesz. Wszyscy to zrobimy. Ale co stanie się z Twoją biblioteką gier cyfrowych, gdy to zrobisz? ...
Advertisment