Nowe studio Embark ogłasza nową darmową strzelankę, The Finals


Cztery lata temu dyrektor ds. projektowania Electronic Arts odszedł, aby współzałożył własną pracownię, stworzony przy wsparciu firmy Nexon. W poniedziałek studio Patricka Söderlunda zaprezentowało swoją pierwszą grę: Finałyoparta na drużynie, darmowa strzelanka dla wielu graczy inspirowana narracjami science-fiction o krwawych sportach, takich jak Gra w kalmary oraz Biegnący mężczyznagdzie prawie wszystko na mapach gry może zostać zniszczone.

Finały, powiedział dyrektor kreatywny Embark Studios, Gustav Tilleby, jest „budowniczym bohaterów, a nie strzelaniem do bohaterów”. Jak pokazano na debiutanckim zwiastunie, gracze będą mieli dostęp do różnych rodzajów broni i ich zastosowań taktycznych, od katany i innej broni do walki wręcz, po wyrzutnie rakiet, a nawet pistolet piankowy, który może wzmocnić kruszące się ściany lub zbudować most na wyższy poziom .

„Chcemy zbudować grę, która zapewni graczom narzędzia do znaczącej interakcji, zmiany i korzystania z ich świata” – powiedział Tilleby. „Więc to jest strzelec; to gra, w której ważne jest celowanie i strzelanie. Ale jest to również gra, w której gracze mogą korzystać ze środowiska i dostosowywać się do zmian w środowisku”.

“Chcemy Finały być grą o intuicyjność; Gdziekolwiek myślisz, że coś powinno działać, prawdopodobnie tak będzie” – powiedział Tilleby. Stąd rozległe zniszczenia, które gracze mogą siać na całej mapie. Standardowy mecz w Finały wezmą udział cztery zespoły po trzech graczy każda. To „nie jest battle royale, nie jest to symulacja wojskowa” – podkreślił Tilleby.

Embark Studios z siedzibą w Sztokholmie zostało założone w 2018 roku przez Söderlunda i Roba Runnessona, który jest również dyrektorem kreatywnym Embark. Pierwotnie pierwsza gra Embark miała być Poszukiwacze ARCfree-to-play, trzecioosobowa strzelanka science-fiction, która była ogłoszone w grudniu na The Game Awards 2021. W sierpniu Embark ogłosił Poszukiwacze ARC został przesunięty na 2023; ale coś o kryptonimie „Project Discovery” – który jest Finały — „postępował szybciej, niż sobie wyobrażaliśmy”, Söderlund powiedział:przesuwając jego rozwój i uruchamiając planowanie zgodnie z harmonogramem.

Reklama

Finały„W pełni zniszczalne środowisko” oznacza, że ​​jest mnóstwo chaosu do zrobienia – powiedział Tilleby. Nazwał mapy „hiperrealistycznymi wirtualnymi placami zabaw”, które są „oparte na kultowych lokalizacjach w świecie rzeczywistym”. Jeden pokazany w poniedziałek był oparty na przykład na Hotelu Monaco w Monte-Carlo (chociaż Embark nie podawał żadnych szczegółów na temat tego, dokąd jeszcze zmierza gra).

Środowiska będą miały zmienną pogodę i porę dnia, aby jeszcze bardziej zróżnicować każdy mecz. Gracze mogą niszczyć meble i dekoracje lub same budynki, wysadzając w powietrze ścianę nośną i obserwując, jak reszta konstrukcji spada. „Możesz wchodzić w interakcje z obiektami fizycznymi, możesz je podnosić i rzucać nimi, podpalać rzeczy” – powiedział Tilleby.

Kluczową innowacją stojącą za całym tym zniszczeniem, powiedział Tilleby, jest to, że wszystko działa dalej Finałyserwerów, w przeciwieństwie do sprzętu ich klientów. To właśnie umożliwia zawalenie się całego budynku, powiedział Tilleby. „Ruchy i destrukcje po stronie serwera to kolejna rzecz, za którą ścigamy się od dłuższego czasu” – dodał. „W przestrzeni wieloosobowej otwiera tak wiele możliwości. To trochę jak święty Graal.

Awatary graczy będą oczywiście można dowolnie dostosowywać zarówno pod względem wyglądu, jak i wydajności. „Możesz być zwinny, tak jakby [like a] ninja, wchodź na dachy i eliminuj wrogów kataną lub możesz być ciężkim czołgiem z wyrzutnią rakiet. To naprawdę zależy od ciebie. Tak, gra „z pewnością będzie miała formę przepustki bojowej” – powiedział Tilleby. Na poniedziałkowej odprawie widzieliśmy między innymi zawodników ubranych w balerinki i zbroje samurajów.

Finały rozpocznie się w czwartek 29 września i potrwa do 3 nad ranem EDT w poniedziałek 3 października. przyjmowanie rejestracji na PC alfa (przez Steam) w tej chwili, ale mówi, że populacja graczy będzie ograniczona i nie wszyscy zostaną wpuszczeni. (Kiedy Finały pojawi się w pełnej wersji, pojawi się również na PlayStation 5 i Xbox Series X). Gracze mogą spodziewać się, że zagrają w grę, która ma błędy i problemy z balansem, i prosi się ich, aby nie przesyłali strumieniowo swojej gry (chociaż dzielenie się pisemnymi wrażeniami jest w porządku). Alfa będzie działać w Europie i Ameryce Północnej.

Finały nie ma jeszcze daty ani okna uruchomienia; Embark planuje zakrojone na większą skalę testy alfa i beta po tym, który odbędzie się w nadchodzący weekend.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Idealna cena 700-800 USD za kartę GeForce RTX 4080: ankieta TechPowerUp przeprowadzona wśród 11 000 respondentów

Idealna cena karty graficznej NVIDIA GeForce RTX 4080 „Ada” wynosi od 700 do 800 USD, wynika z niedawnej ankiety przeprowadzonej przez TechPowerUp na...

Najlepsze zabezpieczenia ekranu dla Google Pixel 6a w 2022 roku

Google Pixel 6a jest bezsprzecznie jednym z najlepszych budżetowych smartfonów z Androidem, jakie możesz teraz kupić. Dzięki funkcjom takim jak Android 13,...

przywrócono 62 tys.; został tylko jeden monitor CSAM

Po tym, jak Musk ogłosił, że większość zbanowana Świergot konta zostaną przywrócone, raport mówi, że do tej pory przywrócono około 62 000 kont,...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!