Nowe Smart Folio zapewniają większy kąt widzenia dla iPada Pro i Air


Dziś wraz z wprowadzeniem iPada M4 Pro I nowego iPada Air 6Apple wprowadziło do każdego urządzenia zupełnie nowe akcesorium Smart Folio, które zawiera niewielkie, ale cenne ulepszenie.

Smart Folio to ulubione akcesorium do iPada od czasu jego duchowego poprzednika, modelu Mądre zabezpieczeniezadebiutował wraz z iPadem 2. W przeciwieństwie do bardziej rozbudowanych opcji, takich jak profesjonalna klawiatura Magic KeyboardSmart Folio zapewnia ochronę najnowszych modeli iPada Pro i Air, jednocześnie minimalnie zwiększając wagę i grubość.

Oprócz ochrony, główna użyteczność Smart Folio polega na możliwości podparcia iPada na wiele sposobów w celu oglądania wideo, grania, ilustrowania lub wykonywania innych zadań. W związku z tym w nowych Smart Folio wprowadzono zmienioną konstrukcję w stosunku do poprzednich modeli, która obsługuje teraz więcej kątów widzenia, oferując większą elastyczność niż wcześniej.

iPad Pro Smart Folio kosztuje 79 dolarów za model 11-calowy lub 99 dolarów za model 13-calowy i jest dostępny w kolorach białym, czarnym i dżinsowym.

iPad Air Smart Folio ma ten sam schemat cenowy, ale oferuje więcej opcji kolorystycznych: Light Violet, Charcoal Grey, Sage i Denim.

Reklama

Jeśli nie potrzebujesz dołączonej klawiatury i gładzika, jakie zapewnia klawiatura Magic Keyboard, Smart Folio to lekka i przydatna alternatywa, która uzupełni Twój nowy iPad.

Znajdź wszystkie ogłoszenia z wydarzenia Apple „Let Loose”. w naszym centrum wiadomości

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Dlaczego zarząd OpenAI zwolnił Sama Altmana

Jesteśmy rozczarowani, że pani Toner w dalszym ciągu powraca do tych kwestii. Niezależna komisja zarządu współpracowała z kancelarią prawniczą Wilmer Hale, aby...

Dzięki uprzejmości FCC wyciekły szczegóły dotyczące nowych Galaxy Z Flip 6 i Galaxy Ring

Według zapisów testów FCC wygląda na to, że niezapowiedziany jeszcze Galaxy Z Flip 6 otrzyma nieznacznie większą pojemność baterii w porównaniu do Z...

Vivek Ramaswamy nie potrafi nawet dobrze wsadzić Buzzfeeda

Dobra, Vivek Ramaswamy, chciałeś mojej uwagi i teraz ją masz. Do tej pory znałem Cię przede wszystkim jako gościa, który tak histerycznie...
Advertisment