Nowe postacie w Critical Role ukazują wyjątkowy świat Daggerheart


Obsada Krytyczna rola zaznacza swoje dziewiąta rocznica w tym tygodniu i aby to uczcić, uruchomili wersję beta Sztyletowe Sercezupełnie nowa gra RPG, która zostanie opublikowana przez ich Prasa Darringtona odcisk. To jest Lochy i smoki konkurent, który był w fazie rozwoju już kilka lat wersja beta jest ogromna i sam szkic rękopisu liczy prawie 380 stron. Na szczęście ośmioosobowa obsada jest tutaj, aby uczynić wszystko o wiele prostszym — i przyjemniejszym — dzięki hałaśliwej sesji generowania postaci.

Prowadzony przez mistrza gry Matta Mercerawszystkich siedmiu głównych członków Critical Role pojawiło się wczoraj wieczorem na Sztyletowe Serce sesja zerowa — to znaczy generowanie postaci i nakrywanie do stołu, które poprzedza pierwszą rundę gry. Dało im to możliwość pokazania niektórych rzeczy w tej nowej grze, które czynią ją tak wyjątkową. Nawet trochę pomieszali, przyjmując klasy i przodków, które są sprzeczne z ich zwykłym typem.

Oto miejsce, w którym wylądowali podczas pierwszego oblotu:

  • Marisha Ray zwinięty Króliczekbard trubadurów, pochodzący z fauny z Ridgeborne, stworzenie przypominające kozę z kwadratowymi źrenicami i rozszczepionymi kopytami.
  • Travisa Willinghama Utworzony Kexon Perosczarodziej ze Szkoły Wojennej i faerie z Loreborne, co w tradycji tego świata oznacza, że ​​wygląda jak skrzydlaty owad.
  • Ashley Johnsonbyć może z w głowie niedawne Oscaryprowadź z Oppenheimera „Oppy” Betabeanaczarownik Pierwotnego Pochodzenia i żaba z Morza Morskiego zwana żebrem.
  • Sama Riegla przybył z Pango Małyniezłomny strażnik, którego gigantyczne pochodzenie z Underborne nadaje mu dość wysoki wzrost.
  • Taliesina Jaffe przedstawił światu Sir Dante Terrapinwojownik Zewu Odważnego, który tak się składa, że ​​jest antropomorficznym człowiekiem-żółwiem, znanym również jako galapa Wildborne.
  • Laurę Bailey‘S Słodki groszek Betabean to zbuntowany Nocny Wędrowiec, morski fungril, czyli humanoid wywodzący się z grzyba.
  • I wreszcie jest Liama ​​O’Briena‘S Xarlo Grandallaserafin Boskiego Dzierżyciela (klasa uzdrowicieli przypominająca kleryka), który tak się składa, że ​​jest Wędrującym simiaszem, małpią istotą o zręcznych, chwytnych stopach.

Po wygenerowaniu postaci gang przeszedł od razu do pojedynczego strzału, który obecnie można znaleźć za paywallem na ich stronie Kanał na Twitchu. The Sztyletowe Serce Testowanie gry trwa przez jakiś czas, a dostęp jest dostępny na stronie Prasa Darringtona stronę internetową i dalej DriveThruRPG. Fani zachęcani są do tworzenia własnych postaci, rozegrania kilku sesji i przesłania opinii, które zostaną uwzględnione w produkcie końcowym – który ukaże się w 2025 roku.


Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Emulator iPhone’a „iGBA” został usunięty z App Store, ale nie jesteśmy pewni dlaczego

W weekend pierwszy emulator gier na konsolę przenośną trafić do App Storepo złagodzeniu wytycznych dotyczących recenzji App Store tydzień wcześniej. Przewiń do przodu o...

MSI prezentuje serwery GPU dla branży mediów i rozrywki na targach NAB Show 2024

MSI, wiodący światowy dostawca serwerów, zaprezentuje swoje najnowsze serwery GPU wyposażone w procesory AMD podczas targów NAB Show 2024 na stoisku nr SL9137...

KingSpec przedstawia 2,5-calowe dyski SSD Yansen dla przedsiębiorstw

Na targach Embedded World 2024 w Norymberdze w Niemczech firma KingSpec (znana również jako YANSEN) zaprezentowała swój 2,5-calowy dysk SSD specjalizujący się w...
Advertisment