Nowe plotki głoszą, że nowy iPad Air będzie wyposażony w przedni aparat w orientacji poziomej


Nowe serie iPadów Pro i iPadów Air pojawią się już w tym miesiącu. Przed tą premierą pojawiła się dziś nowa plotka mówiąca, że ​​nowy iPad Air będzie charakteryzował się dużą zmianą konstrukcyjną: przednim aparatem w orientacji poziomej.

Z wprowadzenie iPada dziesiątej generacji w 2022 roku Apple po raz pierwszy przeniósł przedni aparat na poziomą stronę urządzenia. Oznacza to, że gdy iPada 10 trzyma się w orientacji poziomej lub używa się go z etui Magic Keyboard Folio, przedni aparat jest odpowiednio ustawiony w górnej części urządzenia.

Wcześniej w tym roku, 9 do 5Mac odkrył dowody w iPadOS 17.4, co sugeruje, że nowe modele iPada Pro zostaną potraktowane w ten sam sposób. „Podczas konfiguracji funkcji Face ID iPad musi znajdować się w pozycji poziomej, a aparat powinien znajdować się u góry ekranu. Po zakończeniu konfiguracji funkcja Face ID będzie działać w orientacji pionowej i poziomej” – czytamy w nowej wiadomości w iPadOS 17.4.

Teraz nowy raport sugeruje, że zmiana tak Również pojawi się w tym roku na nowych modelach iPada Air. W opublikuj na Weiboprzeciekający „Instant Digital” mówi: „Pozycja aparatu iPada Air 6 10.9/12.9 została przesunięta do poziomego środka” (przez MacPlotki).

Oznacza to, że iPad Pro, iPad Air i iPad 10 będą miały przedni aparat w tym samym miejscu. Ujednolica to rozwiązania, które wcześniej były dostępne wyłącznie w iPadzie 10.

Reklama

Więcej o nowych iPadach:

Podążaj za Chancem: Wątki, Świergot, InstagramaI Mastodont.

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.

Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Czy Trubbish może być błyszczący w Pokémon Go?

Trubbish, Pokémon w worku na śmieci z Unovy, można znaleźć na wolności w Pokemon Go. Tak, Trubbish może się błyszczeć...

Tak, aplikacja YouTube próbuje teraz przejąć wygaszacz ekranu Apple TV

Jedną z najlepszych funkcji Apple TV jest bogata kolekcja wygaszaczy ekranu Antena. Gdy Apple TV będzie bezczynny przez kilka minut, system tvOS...

Fortnite pozwoli graczom ukryć wredne emotki

Fortnite we wtorek udostępni aktualizację zawierającą nowe ustawienie filtrujące emocje „konfrontacyjne”.. Aktualizacja v29.30 pozwoli graczom „nie widzieć” następujących emotek: „Śmiej się”, „Weź...
Advertisment