Nowe konsole Sony PlayStation 5 slim: gdzie je zdobyć


Obecna generacja konsol przechodzi pierwszą przeróbkę, a nowa „slim” konsola Sony PlayStation 5 wreszcie trafia na rynek po październikowej zapowiedzi. Zmieniona PS5 może nie być taki mały, ale ma unikalny odłączany napęd dysków, dwa skierowane do przodu porty USB-C (zamiast jednego USB-C i jednego USB-A) oraz rozszerzoną pamięć wewnętrzną o pojemności 1 TB. Ceny nowej wersji cyfrowej PS5 zaczynają się od 449,99 dolarów (co daje 50 dolarów). więcej niż kosztuje pierwotna wersja PS5 Digital Edition), podczas gdy standardowa konsola PS5 z dołączonym dyskiem wymiennym kosztuje tyle samo 499,99 USD, co poprzedni, większy model, który zastępuje.

Nowe konsole PS5 są z pewnością wyjątkowe, umożliwiają granie w te same gry, co oryginalne modele, w tej samej rozdzielczości graficznej 4K i oferują użytkownikom elastyczność zmiany decyzji na temat napędu dyskowego po zakupie. Oczywiście, jeśli kupisz model podstawowy i zdecydujesz się przejść na #disclife, będzie to kosztować dodatkowe 79,99 USD, co oznacza, że ​​Twoje „ulepszone” PS5 będzie kosztować łącznie 529,98 USD.

Jeśli któraś z tych nieco mniejszych konsol przypadła Ci do gustu, tutaj możesz ją obecnie zamówić w przedsprzedaży.

Nowa standardowa konsola PlayStation 5 na koniec 2023 roku ponownie będzie kosztować 499,99 dolarów i będzie zawierała napęd dyskowy, który można teraz wymienić. Nowa konsola PS5 jest oferowana w pakiecie z bezpłatną grą cyfrową u różnych sprzedawców detalicznych, co pozwala zaoszczędzić od 59,99 do 69,99 dolarów. Możesz kupić konsolę Marvel’s Spider-Man 2 (Na Najlepsza oferta) Lub Call of Duty: Modern Warfare III (Na Najlepsza oferta, Przystanek gier, Walmartlub bezpośrednio z PlayStation).

Według Sony oprócz odłączanego napędu nowa „smukła” konsola PS5 jest o 30 procent mniejsza pod względem objętości i o 24 procent lżejsza. Jednak najbardziej wymierną korzyścią może być większy dysk SSD konsoli o pojemności 1 TB, czyli o 175 GB więcej niż w przypadku modeli innych niż slim.

Nie mogę cię winić, jeśli chcesz, aby płaska wersja PS5 Digital Edition opierała się wyłącznie na estetyce, ponieważ chociaż częściowo router Sony, częściowo odwrócony Oreo, wciąż jest trochę futurystyczny, przynajmniej wersja cyfrowa bez dysku jest najlepsza -patrzę na nich wszystkich. Niestety, w tej chwili edycja cyfrowa nie jest jeszcze dostępna w sklepach detalicznych — nawet bezpośrednio od Sony. Będziemy obserwować, kiedy wyląduje, co może nastąpić w każdej chwili.

ReklamaSource link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Sztuczna inteligencja Edge Copilot firmy Microsoft nie jest w stanie podsumować każdego filmu na YouTube

Dodano jedną funkcję do AI Copilot firmy Microsoft w przeglądarce Edge w tym tygodniu jest możliwość generowania streszczeń tekstowych filmów. Jednak funkcja...

UE osiąga wstępne porozumienie w sprawie ustawy o sztucznej inteligencji, torując drogę dla prawa

Po rundzie intensywnych negocjacji w tym tygodniu prawodawcy w Brukseli osiągnęli obecnie ok „porozumienie tymczasowe” w sprawie proponowanej przez Unię Europejską ustawy o...

Święta Bożego Narodzenia z Batmanem, nowe filmy z serwisu Netflix i wszystko inne do obejrzenia

Witamy w najbardziej pracowitym sezonie kinowym w roku, kiedy naprawdę warto wybrać się do kin na filmy, a wszystko, co trafia...
Advertisment