Nowe iPady Pro i iPady Air usuwają gniazda SIM, aby korzystać wyłącznie z kart eSIM


Jabłka iPada M4 Pro I nowego iPada Air są zarówno w sprzedaży, jak i stronę internetową firmy ujawniło kilka kluczowych dodatkowych informacji na temat urządzeń, które nie zostały wspomniane podczas ogłoszenia.

Jedna z takich ciekawostek dotyczy zmiany w sposobie obsługi kart SIM na obu iPadach.

Zarówno iPad M4, jak i iPad Air 6 całkowicie usunęły fizyczne gniazdo SIM. Dawno minęły czasy fizycznych kart SIM, ponieważ wszystkie modele komórkowe obsługują teraz tylko eSIM.

Nie jest jasne, czy usunięcie to wynika z chęci Apple, aby nowy iPad Pro był tak cienki, jak to tylko możliwe, ale jest to ważny szczegół dla każdego, kto jest przyzwyczajony do wymiany fizycznych kart SIM w swoich urządzeniach.

Wersja 9to5Mac

Jestem zwolennikiem korzystania wyłącznie z karty eSIM, zwłaszcza jeśli usunięcie fizycznego gniazda karty SIM pomogło zwolnić miejsce na inne optymalizacje sprzętowe w najnowszej serii urządzeń.

Reklama

Chociaż nowy iPad Pro jest jedynym urządzeniem, które być może zasługuje na usunięcie karty SIM ze względu na smukłość, sensowne jest ujednolicenie nowych urządzeń w przyszłości, zwłaszcza że iPhone nie miał fizycznego gniazda SIM w USA od iPhone’a 14.

Znajdź wszystkie ogłoszenia z wydarzenia Apple „Let Loose”. w naszym centrum wiadomości

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Infinidat dodaje mniejsze macierze G4 z deklarowaną dwukrotnie większą wydajnością

Infinidat dodał dwa dyski twarde i Pamięć flash produkty macierzowe – nazwane Infinibox G4 – które zapewniają 2-krotny wzrost wydajności w porównaniu z...

Karty graficzne GALAX Intros z serii Classic oparte na RTX 4070 SUPER i RTX 4070 Ti SUPER

GALAX wprowadził linię kart graficznych Classic opartą na kartach NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti SUPER i RTX 4070 SUPER. Karty te są...

Acer przedstawia nową linię projektorów laserowych Vero do domowej rozrywki

Firma Acer ogłosiła dzisiaj wprowadzenie na rynek nowych, ekologicznych projektorów Vero, zaprojektowanych z myślą o podniesieniu poziomu wrażeń związanych z rozrywką w domu,...
Advertisment