Nowe inteligentne okulary Anzu firmy Razer przełamują ten pakiet dzięki prawdziwie bezprzewodowemu dźwiękowi


Razer oficjalnie ogłasza dziś swoje „inteligentne” okulary Anzu, które są zgodne z Bose, Amazon i innymi firmami, integrując głośniki audio bezpośrednio w zausznikach okularów. Okulary Anzu za 199,99 USD będą dostępne zarówno w prostokątnych, jak i okrągłych oprawkach, a każdy z nich będzie dostępny w dwóch rozmiarach: małym i dużym. Możesz złożyć zamówienie rozpoczynające się dzisiaj.

W opakowaniu detalicznym znajdują się dwa zestawy soczewek: zwykła, przezroczysta para, która zapewnia 35-procentową blokadę przed niebieskim światłem, a Razer dorzuca również soczewki przeciwsłoneczne z 99-procentową ochroną przed promieniowaniem UV.

Reklama

Zdjęcie: Razer

Ale Razer odszedł od konkurencji swoim podejściem do okularów audio: firma zastosowała prawdziwie bezprzewodową konstrukcję, która całkowicie dzieli lewy i prawy głośnik. Razer mówi, że pozwala to na lepszy komfort, ponieważ ramy pozwalają na większą elastyczność i elastyczność. Z drugiej strony może to prowadzić do dziwnych sytuacji związanych z ładowaniem: musisz naładować obie świątynie w tym samym czasie – na każdym z nich znajdują się szpilki pogo – i teoretycznie mogą napotkać sporadyczne prawdziwe frustracje bezprzewodowe, takie jak zaniki dźwięku po jednej stronie.

Jeśli potrzebujesz soczewek na receptę, Razer nawiązał współpracę z Lensabl, aby uzyskać 15-procentową zniżkę, która jest dostępna dla kupujących Anzu. To oczywiście skończy się znacznie powyżej standardowych kosztów, ale co mamy zrobić my, noszący okulary?

Zdjęcie: Razer

Razer wyposażył każdą stronę w 16-milimetrowy przetwornik, a na obu zausznikach znajdują się również reagujące na dotyk sterowanie gestami, które pozwalają zmieniać utwory, odbierać połączenia lub aktywować asystenta głosowego. Okulary Anzu mają stopień wodoodporności IPX4, więc będziesz chciał uniknąć poważnego deszczu – ale powinny dobrze radzić sobie z lekkimi rozpryskami. Razer twierdzi, że zmniejszył opóźnienie Bluetooth do 60 ms.

Okulary Anzu automatycznie wyłączają się po złożeniu – osiągając do dwóch tygodni czasu czuwania – a następnie parują się z ostatnim urządzeniem po ponownym otwarciu. Żywotność baterii ocenia się na „do pięciu godzin”. To mniej więcej na równi z Bose, która szacuje 5,5 godziny dla swoich okularów przeciwsłonecznych Tenor z dźwiękiem. Jeśli chodzi o krwawienie dźwięku, które jest zawsze efektem ubocznym tych okularów audio, Razer powiedział mi, że ludzie w zasięgu ręki prawdopodobnie będą odbierać twoją muzykę.

Dołączone etui ze sztucznej skóry ma zatrzask magnetyczny i klapkę do przechowywania kabla ładującego lub dodatkowych soczewek. Okulary Anzu są dostępne wyłącznie w Razer.com i fizyczne lokalizacje RazerStore. W Ameryce Północnej można je kupić w Best Buy US i Best Buy Canada.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Najnowszy iPad Mini firmy Apple spada do rekordowo niskiej ceny

W przeciwieństwie do iPada 10. generacji, iPad Mini jest kompatybilny z Apple Pencil drugiej generacji. Jest również lżejszy, ma mniejszy ekran o...

Lokalizacja świątyni Iun-orok i opis przejścia w grze Zelda: TOTK

Świątynia Iun-orok jest sanktuarium w środku The Legend of Zelda: Łzy królestwaRegion Tabantha Frontier. Nasz poradnik pomoże Ci znaleźć Świątynia Iun-orok lokalizację,...

Varmilo przedstawia zupełnie nowe mechaniczne klawiatury Minilo 75% i Shine Kara na targach Computex

Varmilo ma duże stoisko na Computex 2023 i pokazał dwie nowe klawiatury mech – Minilo 75% i Shine Kara – ta pierwsza jest...
Advertisment