Nowe aktualizacje Crusader Kings 3 dodają nordyckich lordów i zimowe bitwy


Crusader Kings 3 przeżywa dziś lawinę aktywności z podwójną aktualizacją. Po pierwsze, jest bezpłatna łatka 1.3, który dodaje trochę gadżetów do politycznej gry strategicznej. Mapa ma teraz tryb zimowy, w którym gracze mogą wybrać pojedynek z wrogami na śmierć lub pierwszą krew. Kochankowie i lordowie mogą teraz pisać między sobą losowo generowane wiersze.

Drugą, większą aktualizacją jest pakiet smaków Lordów Północy, który dodaje do gry zawartość o tematyce nordyckiej. Northern Lords nie jest tak mocny jak nowe rozszerzenie, więc jest sprzedawany za 6,99 USD. Pakiet smaków dodaje nową grafikę dla postaci nordyckich – w tym fryzury, ubrania i brody, których można używać podczas tryb tworzenia postaci – oraz nowe modele map dla jednostek. Jest nowa muzyka, a wśród zwykłej rotacji schematów, zdrad i morderstw pojawią się losowe wydarzenia inspirowane nordycką.

Plik rozgrywka mięsno-ziemniaczana Crusader Kings 3 się nie zmienił, a świetny przepływ rozgrywki pozostaje grą. Aktualizacja sprawia, że ​​bieganie przez wiele pokoleń rodziny jest bardziej interesujące dzięki nowo zbalansowanym nagrodom dynastii. Gracz może teraz zostać lordem nordyckim, gdzie może opuścić swój dom, aby najechać inne regiony i założyć królestwo poszukiwaczy przygód. Istnieją dwa tory dynastii nordyckiej, jeden do przygód, drugi do grabieży.

Rozpoczęcie jako władca nordycki to fajna alternatywa dla bezpiecznego, prostego startu, takiego jak Petty King z południowej Irlandii, ponieważ możesz być agresorem i podbijać miękkie cele. Pojawiły się nowe jednostki, takie jak Jornsvikings, Berserkers i Shieldmaidens, dodające kilka satysfakcjonujących zapaści bojowych dla taktyków, a także więcej Wydarzenia i wybory w stylu Simów.

Alternatywnie, gracz może wybrać tradycyjny początek, ale może znaleźć się na celowniku jakiegoś głodnego AI Norseman, szukającego chwały i terytorium. Regiony takie jak Rosja i Wielka Brytania, które mają historyczne skrawki z ludem nordyckim, są bardziej narażone na nieoczekiwany nalot. Nie ma nic bardziej przerażającego niż nagła wojna na dwóch frontach dzięki inwazji. W opcjach jest ustawienie, które pozwala dostosować odrodzenie najazdów nordyckich w ustawieniach, przy czym “ apokaliptyczny ” jest wielkim wyzwaniem dla graczy, którzy chcą wiecznej wojny.

Crusader Kings 3 aktualizuje się dzisiaj, a łatka 1.3 jest dostępna bezpłatnie. Northern Lords jest dostępny na Parowy i Sklep Microsoft.

ReklamaSource link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Komisja Europejska ukarała Apple grzywną w wysokości 2 miliardów dolarów za „nadużycie” zasad App Store, Apple złoży apelację

The Komisja Europejska ogłosiła dzisiaj że nałożył na Apple karę w wysokości 1,8 miliarda euro, czyli około 2 miliardów dolarów, za nadużywanie swojej...

Projekt Apple Watch Ultra z mikroLED nie został odwołany, wynika z raportu dotyczącego łańcucha dostaw

W zeszłym tygodniu poddaliśmy w wątpliwość w sprawie doniesień, że mikro-LED Apple Watch Ultra projekt został anulowany, a nowy raport na temat łańcucha...

Wywiady na temat bezpieczeństwa: Cyberbezpieczeństwo polega na skutecznym zarządzaniu ryzykiem

Dobry strategia bezpieczeństwa cybernetycznego powinno zawsze zaczynać się od określenia, jakie ryzyko firma jest skłonna tolerować, a w realizację tego zadania menedżer ds....
Advertisment