Nowe akcesoria do przesyłania strumieniowego firmy Logitech pojawią się jeszcze w tym miesiącu


Idąc śladem nowej linii urządzeń peryferyjnych do gier, Logitech poszerza swoją ofertę akcesoriów do przesyłania strumieniowego gotowych dla graczy o mikrofony Yeti Orb i Yeti GX, a także lampkę klawiszową Litra Beam LX. Wszystkie trzy nowe urządzenia peryferyjne można obecnie zamawiać w przedsprzedaży za pośrednictwem firmy Logitech, a wysyłka nastąpi do 24 września.

Yeti Orb i Yeti GX dołączają do już doskonałego katalogu mikrofonów dostępnych w firmie Logitech. Podczas gdy istniejąca linia mikrofonów Yeti oferuje już jedne z najlepszych urządzeń peryferyjnych do przesyłania strumieniowego i nagrywania dźwięku, Orb i GX opierają się na tym znaczącym dziedzictwie, wprowadzając pewne drobne ulepszenia sprzętu i estetykę specjalnie skierowaną do graczy.

Mniejszy z dwóch mikrofonów, Yeti Orb, kosztuje 59,99 dolarów i swoim kulistym kształtem, małym mocowaniem do statywu i kardioidalnym wzorem przetwornika przypomina Blue Snowball Ice wyprodukowany przez Yeti. Jednak Yeti Orb ulepsza konstrukcję dzięki połączeniu USB-C i częstotliwości próbkowania 48 kHz. Z boku znajdziesz także małe, adresowalne logo RGB, które można dostosować za pomocą pakietu oprogramowania Logitech.

Wyceniony na 149,99 dolarów Yeti GX jest najbardziej podobny do flagowego modelu Yeti X, kosztującego 139,99 dolarów. Oprócz oczywistego oświetlenia RGB zamontowanego z tyłu GX, istnieje jednak kilka kluczowych różnic. GX może nagrywać ze znacznie wyższą częstotliwością próbkowania, 96 kHz, dzięki złączu USB-C i jest mniej więcej 2/3 wielkości Yeti X. Jednakże GX jest ograniczony do pojedynczego, superkardioidalnego wzorca odbioru, podczas gdy Yeti X posiada cztery różne regulowane wzorce odbioru i wbudowane gniazdo 3,5 mm do monitorowania dźwięku.

Ostatnim dodatkiem do katalogu Logitech jest latarka Litra Beam LX za 149,99 USD. Podobnie jak Litra Beam firmy Logitech za 99,99 USD, model LX oferuje oświetlenie akcentujące RGB oraz oświetlenie białe o regulowanej temperaturze dzięki odwracalnej, dwustronnej konstrukcji. LX można kontrolować za pomocą wbudowanych przycisków na górze lub koordynować z innym oświetleniem Logitech za pomocą pakietu oprogramowania Logitech.

Do wszystkich nowych akcesoriów dołączona jest próbna subskrypcja Streamlabs Ultra, która zapewnia dostęp do wielu aplikacji i innych zasobów umożliwiających nagrywanie, edytowanie i przesyłanie strumieni. Ponadto, podobnie jak poprzednie mikrofony Yeti, Yeti Orb i GX są kompatybilne z Blue Voice! rozszerzenie oprogramowania Logitech, które umożliwia dostrojenie nagrania lub dodanie efektów do nagrania.

ReklamaSource link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

MINISFORUM wprowadza na rynek płytę BD770i ITX z procesorem AMD Ryzen 7 7745HX

MINISFORUM wprowadza dziś na rynek płytę główną BD770i ITX „Mobile on Desktop”, która jest wyposażona w 8-rdzeniowy procesor AMD „Zen 4” Ryzen 7...

W przyszłym roku LG wyrzuci ze swoich telewizorów technologię ATSC 3.0

ATSC 3.0 to kolejna główna wersja formatu nadawanej telewizji. (Wersja 2.0 była pomyślana jako aktualizacja kompatybilna wstecz, która ostatecznie została anulowana na...

Microsoft kończy aktywację systemu Windows przy użyciu kluczy Windows 7 i 8

Przez ponad dziesięć lat od premiery systemu Windows 8 system Windows skrywał niezbyt dobrze strzeżoną tajemnicę; możesz aktywować instalację za pomocą klucza...
Advertisment