Nowa umowa hokejowa Disneya obejmie transmisję ponad 1000 meczów NHL w ESPN Plus


Disney i NHL właśnie podpisali ogromną nową umowę praw telewizyjnych na następne siedem lat, dzięki której ESPN i ESPN Plus staną się kluczowymi miejscami do oglądania i streamowania meczów hokejowych, począwszy od nadchodzącego sezonu 2021-2022.

To pierwszy raz, kiedy ESPN będzie oferować mecze hokejowe NHL od czasu wygaśnięcia poprzedniej umowy w 2005 r., A tym razem transmisja strumieniowa – szczególnie transmisja ESPN Plus – jest ogromną częścią tej umowy.

ESPN Plus skutecznie zastępuje NHL.TV jako niedostępną na rynku usługę transmisji strumieniowej NHL, z ponad 1000 gier w każdym sezonie dostępnych dla fanów do streamowania. ESPN i ABC otrzymają również 25 ekskluzywnych krajowych meczów w sezonie regularnym w każdym sezonie, a 75 gier rocznie będzie dostępnych wyłącznie w ESPN Plus i Hulu.

Dodatkowo ABC otrzyma wyłączne prawa do finału Pucharu Stanleya przez cztery z siedmiu lat, z opcją jednoczesnego transmitowania tych meczów finałowych w ESPN Plus i innych liniowych sieciach ESPN. Co więcej, ABC i ESPN będą razem transmitować połowę rozgrywek NHL w każdym sezonie. (Konkretnie, sieci Disneya otrzymają co roku jedną z serii z finałem konferencji oraz połowę wszystkich gier z pierwszej i drugiej rundy).

Nowa umowa NHL jest jednym z największych dotychczasowych rozszerzeń ESPN Plus, jeśli chodzi o oferowanie sportów na żywo z jednej z głównych lig północnoamerykańskich, i natychmiast sprawia, że ​​usługa ta jest obowiązkowa dla fanów hokeja w całych Stanach Zjednoczonych. Umowa NHL będzie również oferować nową falę sportów na żywo w Hulu, dzięki 75 grom, które będą transmitowane wyłącznie w Hulu i ESPN Plus (które w przeciwieństwie do innych gier ESPN Plus będą dostępne dla wszystkich subskrybentów Hulu, niezależnie od tego, czy subskrybują) do ESPN Plus, czy nie).

Wiadomości są takie same, jak Disney wdrożenie większej integracji abonenci ESPN Plus mogli uzyskać dostęp do dodatkowych treści sportowych w samym Hulu, co powinno jeszcze bardziej ułatwić subskrybentom obu tych usług znalezienie nowo dodanych gier NHL, które zadebiutują tej jesieni.

Reklama

Sam ESPN Plus kosztuje 5,99 USD miesięcznie lub można go połączyć z Hulu z reklamami i Disney Plus za 13,99 USD miesięcznie.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Spoglądanie przez przezroczysty laptop Lenovo w przyszłość science-fiction

Rok po naprężeniu mięśni badawczo-rozwojowych za pomocą a składany laptop Lenovo, które rozszerzyło swój ekran za pomocą prostego naciśnięcia przycisku, powraca do tematu...

MWC 2024: ThinkPady Lenovo stają się szybsze i łatwiejsze w użyciu

Podczas Laptop ThinkBook z przezroczystym wyświetlaczem Lenovo, które zaprezentowało na MWC 2024, to tylko weryfikacja koncepcji, firma zapowiedziała także odświeżone wersje kilku ThinkPadów...
Advertisment