Nowa subskrypcja Total Security firmy Arlo obejmuje kamery HDR o jakości 2K


Arlo wprowadza nową usługę subskrypcji zabezpieczeń w domu który obejmuje monitorowanie 24/7 i cały sprzęt czego można oczekiwać od pakietu do samodzielnego montażu — plus wysokiej jakości kamery 2K zawarte w warstwie zaawansowanej. Oferta o nazwie Arlo Total Security stanowi hybrydę tradycyjnych firm zajmujących się bezpieczeństwem domu (pomyśl o ADT), które zajmują się sprzętem poprzez monitorowanie i pakiety inteligentnego domu, takie jak Nest Secure i SimpliSafe, gdzie kupujesz i instalujesz sprzęt, ale płacisz za usługę osobno.

Prawdziwe mięso Oferta Arlo to najwyższej klasy pakiet sprzętu i monitorowania o wartości 49,99 USD miesięcznie, który obejmuje bardzo dobrej jakości kamery 2K z 12-krotnym zoomem (chociaż nie jest to najlepsza opcja kamer 4K). Konkurencyjne kamery bezpieczeństwa firm Ring i SimpliSafe nie mają kamer o tak dobrej jakości 1080p.

Najwyższy pakiet Total Security firmy Arlo, nazwany Advanced with Video, obejmuje trzy kamery Pro 5S 2K z uchwytami zabezpieczającymi przed kradzieżą, cztery akumulatory z podwójną stacją ładującą, 30-dniowe przechowywanie wideo w chmurze oraz technologię wykrywania AI, która może identyfikować osoby, pojazdów, zwierząt, paczek i dźwięków czujników dymu. Pakiet obejmuje także profesjonalną usługę monitorowania 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, koncentrator klawiatury z wbudowaną baterią i zapasową łącznością komórkową, 10 Uniwersalne czujniki Arloi znak stoczni.

Pakiet startowy (po lewej) za 9,99 USD miesięcznie, Starter Plus (w środku) za 19,99 USD miesięcznie i Advanced with Video (po prawej) za 49,99 USD miesięcznie.
Zdjęcie: Arlo

Miesięczna opłata Arlo obejmuje usługę monitorowania i koszt finansowania (zero procent rocznej stopy procentowej) całego sprzętu przez 36 miesięcy, które należy uzyskać zatwierdzenie przez Affirm. Całkowita finansowana wartość poziomu zaawansowanego wynosi 1799,64 USD.

SimpliSafe i inne firmy nie łączą w swoich miesięcznych kosztach sprzętu i usług monitorowania. Na przykład pakiet Beacon firmy SimpliSafe z dwiema kamerami kosztuje około 30 dolarów miesięcznie (obecnie przecenione do 11,83 USD w momencie pisania) przez 24 miesiące, ale to tylko w przypadku sprzętu; nadal musisz uiszczać osobną miesięczną opłatę za usługę monitoringu (jeden miesiąc jest wliczony w cenę).

Reklama

Arlo oferuje również pakiet „Starter Plus” za 19,99 USD miesięcznie, który obejmuje ten sam koncentrator i czujniki, ale bez kamer, co może być rozwiązaniem dla tych, którzy wolą osobne rozwiązanie z kamerą z usługą monitorowania i nagrywania. Dostępna jest również podstawowa warstwa „Początkowa”, która kosztuje 9,99 USD miesięcznie i zawiera tylko dwa czujniki zamiast 10 oraz nie obejmuje funkcji tworzenia kopii zapasowych za pomocą sieci komórkowej i baterii.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Sztuczna inteligencja Edge Copilot firmy Microsoft nie jest w stanie podsumować każdego filmu na YouTube

Dodano jedną funkcję do AI Copilot firmy Microsoft w przeglądarce Edge w tym tygodniu jest możliwość generowania streszczeń tekstowych filmów. Jednak funkcja...

UE osiąga wstępne porozumienie w sprawie ustawy o sztucznej inteligencji, torując drogę dla prawa

Po rundzie intensywnych negocjacji w tym tygodniu prawodawcy w Brukseli osiągnęli obecnie ok „porozumienie tymczasowe” w sprawie proponowanej przez Unię Europejską ustawy o...

Święta Bożego Narodzenia z Batmanem, nowe filmy z serwisu Netflix i wszystko inne do obejrzenia

Witamy w najbardziej pracowitym sezonie kinowym w roku, kiedy naprawdę warto wybrać się do kin na filmy, a wszystko, co trafia...
Advertisment