Nowa, ogromna aktualizacja Vampire Survivors wprowadzi tryb Adventures


Minimalistyczny autoroguelike Ocalali z wampirów wkrótce otrzyma być może najbardziej znaczącą aktualizację w patchu 1.8: Adventures.

Jak wyjaśnił programista Poncle w pliku Często zadawane pytaniaPrzygody to zremiksowany sposób gry Ocalali z wampirów równolegle do głównej gry. Te pomieszane „miniaturowe tryby fabularne” (lub „zwariowane zadania poboczne”) resetują arsenał gracza i postępy od zera, nie nadpisując postępów w grze głównej, i rzucają wyzwanie graczom z unikalnymi warunkami, postępem i kryteriami zwycięstwa. Przypominają nieco rozpoczęcie sezonowej postaci w grze akcji typu RPG Diablo 4.

Przygody będzie można rozgrywać w trybie współpracy i zostaną one podzielone na rozdziały oferujące określone konfiguracje przedmiotów i postaci oraz warunki zwycięstwa, połączone tekstem fabularnym. Będą bezpłatne dla każdego Ocalali z wampirów player, chociaż niektóre są powiązane z płatnymi dodatkami DLC.

Poncle twierdzi, że patch 1.8 doda trzy przygody – dwie dostępne w podstawowej grze, jedną powiązaną z DLC – po czym zamierza dodawać nową przygodę przy każdej kolejnej aktualizacji lub wydaniu DLC. Aby móc w nie zagrać, przygody muszą zostać odblokowane w grze podstawowej lub w połączonym DLC.

Dziedzictwo Zaklęcia Księżyca Prezentacje DLC Adventure Ocalali z wampirów rozgrywkę z szeregiem oryginalnych zwrotów akcji, obejmujących zremiksowane środowiska, postacie i broń” – mówi Poncle. „Jedna z przygód dostępnych w grze podstawowej będzie dotyczyć sposobu, w jaki przerabiamy klasyczną zawartość, z nieco poważną fabułą i szansą na odblokowanie wcześniej niż zwykle. Druga Przygoda będzie tak absurdalna, jak można się spodziewać po „Ocalałych z wampirów”.

Przygody będą miały różną długość, chociaż Poncle szacuje, że ukończenie pierwszych kilku zajmie godzinę lub dwie. To powiedziawszy, istnieje rodzaj systemu prestiżu, w ramach którego Przygody można „wspiąć się” po ich ukończeniu, modyfikując statystyki takie jak Szczęście czy Chciwość, aby kolejna rozgrywka była bardziej satysfakcjonująca. Można to powtarzać w nieskończoność.

Reklama

Chociaż postępy w Przygodach i w głównej grze są w większości oddzielne, istnieje kilka małych obszarów, które się pokrywają. Relikty i tryby gry przenoszą się z gry głównej do Przygody, a ukończenie Przygody nagradza gracza zbiorem monet do wykorzystania w głównej grze.

Ogólnie rzecz biorąc, Adventures brzmi jak istotny dodatek do gry, od której w ogóle trudno było się oderwać. Aktualizacja 1.8 Adventures dla Ocalali z wampirów będzie „wkrótce” dostępny na wszystkich platformach.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

W miarę zbliżania się premiery Apple rozpoczyna planowanie szkoleń Vision Pro dla pracowników sprzedaży detalicznej

Apple intensywnie się do tego przygotowuje Premiera detaliczna Vision Pro– wynika z nowego raportu z Bloomberga. Według doniesień Apple zaczęło planować sesje...

Włącz podwójne dotknięcie dowolnego zegarka Apple Watch: instrukcje

Jedną z głównych nowych funkcji Apple Watch Series 9 i Ultra 2 jest tak zwane „podwójne dotknięcie”, które pozwala użytkownikom kontrolować urządzenie do...

Mauga z Overwatch 2 zmieniła sposób, w jaki Blizzard dodaje nowych bohaterów

Overwatch 2nowy bohater, samoański czołg uzbrojony w dwa miniguny Mauga, oficjalnie zaprezentowany na początku tego tygodnia wraz z ósmym sezonem gry....
Advertisment