Nowa kampania D&D Phandelver and Below jest teraz dostępna w cenie 59,99 USD


Najnowsza samodzielna kampania D&D, Phandelver i poniżej: Rozbity obeliskjest teraz dostępny od Amazonkaoraz w lokalnym sklepie z grami za pomocą pliku bardzo fajna okładka limitowanej edycji. Kampania za 59,99 USD oferuje 226 stron z ośmioma rozdziałami poświęconymi przystępnym spotkaniom, co czyni ją doskonałą opcją dla początkujących DM.

Phandelver i poniżej: Rozbity obelisk to rozszerzona opowieść o przygodzie wprowadzonej w zestawie startowym Dungeons & Dragons 2014, która rozpoczyna się na obrzeżach Neverwinter i zawiera wystarczającą ilość treści na około trzy lub cztery sesje. Ostatnie, pełne wyzwań starcia w kampanii są przeznaczone dla drużyny składającej się z postaci na poziomie 12.

Chociaż to rozszerzenie zapewnia dostępną platformę dla nowych DM, najnowszy samodzielny dodatek Lochy i smoki kampania jest pełna potworów i środowisk, które będą znane każdemu, kto spędził choć trochę czasu podróżując po Wybrzeżu Mieczy w Wrota Baldura 3. Dla wielu graczy Wrota Baldura 3 to ich pierwsze doświadczenie z zestawem zasad D&D 5e i choć nadal całym sercem polecamy ten zestaw Zestaw podstawowy Dungeons & Dragons dla każdego, kto chce wkroczyć do Zapomnianych Krain, Phandelver i Poniżej pozostaje doskonałą początkową kampanią dla początkujących graczy i DM.

Zestaw zasad dla D&D 5e jest dostępna bezpłatnie w Wizards of the Coast, ale musisz ją mieć Przewodnik Mistrza Lochów, Przewodnik gracza I Podręcznik potwora u Twojego boku, aby prowadzić grę Phandelver i poniżejlub którykolwiek z D&Djest inny doskonałe, samodzielne kampanie. Poniżej wymieniliśmy niektóre.

Reklama


Dungeons & Dragons: Podręcznik gracza

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Niezbędny podręcznik do gry w Dungeons & Dragons 5e. Zawiera zasady i erratę, dzięki której gracze mogą tworzyć własne postacie, a także odniesienia do zaklęć, wyposażenia i innych przedmiotów.


Dungeons & Dragons: Przewodnik Mistrza Lochów

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Najważniejszy przewodnik po prowadzeniu kampanii w Dungeons & Dragons 5e. Zawiera wskazówki dotyczące projektowania lokalizacji, spotkań, NPC i inne pomocne pomoce umożliwiające zastosowanie zasad 5e do ustawień poza uniwersum D&D.


Dungeons & Dragons: Księga potworów

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Przewodnik szczegółowo opisujący potwory D&D, od Aarakocry po Zombie. Niezbędny Podręcznik Potworów do D&D 5e zawiera ponad 150 stworzeń wraz z historią, ilustracjami i blokami statystyk, które zapełnią Twoją następną kampanię.

Oczywiście, jeśli szukasz dodatkowych gadżetów, które urozmaicą Twoją kampanię, zalecamy sprawdzenie Sprawa kampanii D&D dotycząca stworzeń i terenuLub Spotkanie WizKids w pudełku: zasadzka na wozie. Pudełko z kampanią D&D zawiera mnóstwo powiązanych ze sobą map i żetonów, które ożywią każde spotkanie i umożliwią śledzenie ostatniego Goblina i Bugbeara. Mniejsze spotkanie w pudełku zawiera parę dwustronnych płytek mapy wraz z uporządkowaną mieszanką stojaków i figurek ilustrujących NPC i rekwizyty – idealne dla nowicjuszy.


Sprawy kampanii D&D: stworzenia i teren

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Etui zawierające wszystko, czego potrzebuje DM, aby pokazać, jak bardzo jesteś przechlapany. To pudełko kampanii zawiera 30 dwustronnych, powiązanych ze sobą płytek terenu i 64 żetony stworzeń, a także pięć arkuszy naklejek wielokrotnego użytku ilustrujących różne potwory.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Nowy kontrakt z WGA zmieni sposób działania Hollywood

(Ujawnienie: The Verge redakcja jest również zrzeszona w Writers Guild of America, East.)WGA opublikowała dziś wieczorem podsumowanie kontraktu i to historyczne. Najbardziej błyskotliwe...

Strajk Gildii Pisarzy Amerykańskich zakończy się o północy

Po prawie pięciomiesięcznym strajku Writers Guild of America (WGA) każe swoim członkom opuścić znaki pikiety. W swoim poście WGA podała, że ​​jej...

Nowa aplikacja pogodowa na Apple Watch: jak to wygląda i działa

Wraz z systemem watchOS 10 dostępna jest przeprojektowana aplikacja Pogoda, która wygląda świetnie, zawiera więcej wskaźników pogodowych i lepiej wykorzystuje wyświetlacz Apple Watch...
Advertisment