Nowa kamera internetowa MX Brio firmy Logitech to kosztująca 200 dolarów kamera internetowa 4K z „jakością obrazu wzmocnioną sztuczną inteligencją”


Logitech MX Brio to nowa kamera internetowa 4K o wartości 199,99 USD (219,99 GBP / 229 EUR) przeznaczona dla wszystkich, od pracowników zdalnych po streamerów. Kluczowe specyfikacje obejmują możliwość przesyłania strumieniowego w rozdzielczości 4K przy 30 kl./s lub 1080p przy 60 kl./s, przysłonę f/2.0 i aluminiową konstrukcję typu unibody, która wygląda trochę jak kazoo, jeśli się na nią zmrużysz.

Ponieważ jest rok 2024, Logitech naturalnie reklamuje technologię opartą na sztucznej inteligencji w MX Brio. Funkcja „wzmacniania obrazu na podstawie twarzy” kamery internetowej ma na celu automatyczne wykrywanie pozycji Twojej twarzy w ramce kamery internetowej i odpowiednie dostosowywanie balansu bieli, ekspozycji i ostrości obrazu. Wprowadzono jednak także ulepszenia sprzętowe — firma reklamowała, że ​​piksele w 8,5-megapikselowym czujniku nowej kamery internetowej są o 70 procent większe niż w poprzednim flagowym modelu kamery internetowej Brio 4K firmy Logitech.

Nowa kamera internetowa Logitech oferuje nagrywanie w rozdzielczości 4K / 30 kl./s i wbudowaną migawkę zapewniającą prywatność.
Obraz: Logitech

Inne funkcje obejmują fizyczną przesłonę zapewniającą prywatność i „Tryb pokazu”, który automatycznie zmienia orientację widoku z kamery internetowej po pochyleniu w dół, aby prawidłowo pokazać biurko. Kamera internetowa jest również wyposażona w parę mikrofonów kształtujących wiązkę, które pozwalają skupić się wyłącznie na Twoim głosie podczas połączeń, a do połączenia z komputerem wykorzystuje odłączany kabel USB-C. Jednak w przeciwieństwie do poprzedniego flagowego Brio, nie obsługuje rozpoznawania twarzy Windows Hello i nie można nagrywać w rozdzielczości 4K / 60 kl./s, np. Konkurencyjna kamera Facecam Pro firmy Elgato za 299,99 USD.

Jeśli wolisz wziąć sprawy w swoje ręce, dostępna jest również ręczna kontrola obrazu za pośrednictwem oprogramowania Logitech Options Plus lub G Hub, z możliwością dostosowania takich elementów, jak pole widzenia kamery internetowej, ekspozycja, czas otwarcia migawki, ISO, temperatura barwowa, kontrast, nasycenie i ostrość. Dostęp do funkcji automatycznego kadrowania w MX Brio można również uzyskać za pośrednictwem oprogramowania Logi Tune.

Nowa kamera internetowa MX Brio firmy Logitech będzie dostępna od dzisiaj i dołączy do niej Myszy i klawiatury MX firmy Logitech. Pomiędzy nimi firma buduje całkiem pokaźną kolekcję marki MX.

ReklamaSource link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Kalifornijska policja aresztuje cztery osoby w związku z kradzieżą popiersia z klocków Lego o wartości 300 000 dolarów

Mieszkańcy Los Angeles mogą spać spokojnie, wiedząc, że szajka przestępcza nie prześladuje już sklepów detalicznych w mieście, by zasilić czarny rynek klocków Lego....

Taylor Swift wykorzystuje teksty Apple Music do dzielenia się zagadkami na nowym albumie

Taylor Swift 19 kwietnia wyda swój najnowszy album zatytułowany „The Tortured Poets Department”. W zeszłym tygodniu piosenkarka nawiązała już współpracę z Apple Music...

Oto porównanie bezpłatnego miejsca i uaktualnień w iCloud na tle konkurencji

Firma Apple po raz pierwszy wprowadziła usługę iCloud na konferencji WWDC 2011, a Steve Jobs zachwalał ją jako najlepszy sposób przechowywania dokumentów, poczty,...
Advertisment