Nowa kamera GoPro Hero 12 Black pozwoli Ci filmować nieprzerwanie przez dłuższy czas


GoPro ogłasza swoją kolejną dużą kamerę akcji: GoPro Hero 12 Black. Nowa kamera ma wiele godnych uwagi funkcji, w tym obsługę dłuższych czasów działania podczas ciągłego nagrywania materiału w tych momentach, w których chcesz uchwycić jak najwięcej swojej przygody, korzystając z akumulatora Enduro GoPro.

Według GoPro nowe czasy działania są możliwe dzięki przeprojektowanemu systemowi zarządzania energią, a dzięki nowemu systemowi czas działania może być nawet dwukrotnie dłuższy w porównaniu z Hero 11 Black poprzedniej generacji. (Jednak pamiętaj, że ocena GoPro 2x opiera się na użyciu baterii Enduro dołączonej do Hero 12 – jeśli używasz standardowej baterii GoPro, zobaczysz inny czas pracy.)

Jeśli chcesz używać swojego GoPro do nagrywania wideo na platformy takie jak TikTok i YouTube Shorts, Hero 12 Black oferuje nowy tryb przechwytywania w pionie 9:16. To, w połączeniu z obsługą bezprzewodowych urządzeń audio Bluetooth, takich jak AirPods i mikrofony, oznacza, że ​​Hero 12 może być dobrym wyborem dla twórców, którzy chcą łatwiej tworzyć filmy w pionie.

GoPro Hero 12 w kolorze czarnym.
Zdjęcie: GoPro

Hero 12 Black oferuje kilka funkcji, które mogą spodobać się również profesjonalistom. Zdjęcia i filmy HDR można rejestrować w rozdzielczości 5,3K (do 30 kl./s w formacie 16:9) i 4K (do 30 kl./s w formacie 8:7 i 60 kl./s w formacie 16:9), a dodanie kodowania GP-Log oznacza możesz uchwycić większy zakres dynamiki. Będziesz także mieć możliwość synchronizacji kodu czasowego z „nieograniczoną liczbą” kamer Hero 12 Black, dzięki czemu będziesz mógł łatwiej edytować nagrania pod różnymi kątami i mieć pewność, że są dopasowane.

Hero 12 Black może także nagrywać w polu widzenia 177 stopni w rozdzielczości 4K / 60fps dzięki nowemu akcesorium Max Lens Mod 2.0. Większy obiektyw oznacza także, że możesz skorzystać z o 36 procent szerszego pola widzenia w przypadku wideo panoramicznego i o 48 procent większego pola widzenia w przypadku wideo w pionie — choć jeśli chcesz go używać, musisz kupić osobno obiektyw.

Reklama

GoPro Hero 12 Black będzie kosztować 399,99 dolarów i będzie można go zamawiać w przedsprzedaży od środy. Max Lens Mod 2.0 będzie również dostępny w środę i będzie kosztować 99,99 dolarów (lub 79,99 dolarów, jeśli jesteście abonentami GoPro). Aparaty będzie można odebrać w sklepach już 13 września. GoPro wypuszcza także wersję „Creator Edition” za 599,99 USD, która będzie wyposażona w uchwyt, moduł multimedialny z mikrofonem i lampkę LED.

Dobra wiadomość dla abonentów GoPro jest taka, że ​​GoPro aktualizuje również swoją aplikację GoPro Quik. Aplikacja umożliwia teraz edycję filmów bezpośrednio z chmury. Nie ma już potrzeby pobierania filmów lokalnie na swoje urządzenie.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Tesla wprowadza na rynek chiński zaktualizowany Model Y, zachowując tę ​​samą cenę początkową

Chińskie ramię Tesli zostało ogłoszone w Wpis na WeChacie W niedzielę rano wypuścił nowy Model Y z ulepszeniami konstrukcyjnymi i wydajnościowymi, które utrzymują...

Zagrajmy w Heat: Pedal to the Metal w najnowszym odcinku Overboard

Istnieje wiele gier planszowych ze świetnymi motywami i wiele gier planszowych ze świetną mechaniką, ale rzadko zdarza się, aby gra łączyła...

Every movie and show coming to Netflix in October

Even with Netflix’s recommendation algorithm serving you new movies, new TV shows, and original programming tailored to your viewing habits, the...
Advertisment