Nowa kamera bezpieczeństwa z reflektorem firmy Wyze to najtańsza kamera bezpieczeństwa z reflektorem, jaką można kupić


Niedroga firma Wyze, zajmująca się inteligentnymi domami, ogłosiła w tym tygodniu wprowadzenie na rynek przewodowej kamery reflektorowej drugiej generacji, która wprowadza kilka znaczących ulepszeń w porównaniu do poprzednich modeli pierwszy gen. Obejmują one zwiększenie rozdzielczości wideo do 2K HD z 1080p, zwiększenie pola widzenia kamery do 160 stopni i dostarczenie do 2800 lumenów światła za pomocą dwóch reflektorów, a także możliwość wykorzystania ich jako oświetlenia otoczenia, a nie tylko oświetlenia bezpieczeństwa .

The Reflektor kamery Wyze V2 można już kupić za 83,99 USD plus wysyłka (10 USD mniej niż wersja V1 jest obecnie wystawiona, ale w tej samej cenie, w jakiej została wypuszczona na rynek). Ale oferta specjalna w wysokości 53,99 USD plus wysyłka sprawia, że ​​jest to jedna z najtańszych kamer reflektorowych, jakie można kupić. Blink ma Przewodowa kamera z reflektorem za 100 dolarówale jest to tylko wideo 1080p i potrzebny jest moduł synchronizacji do lokalnego przechowywania. Pierścień, Połącz ponownieI Lorex wszystkie mają dobre kamery z reflektorem o tej samej lub lepszej jakości obrazu i opcjach lokalnej pamięci masowej, ale są one znacznie ponad dwukrotnie droższe od Wyze i Blink.

Wyze Cam Floodlight V2 jest dostępny w kolorze czarno-białym i wyposażony w regulowane reflektory o stałej temperaturze barwowej 5000 kelwinów.
Zdjęcie: Wyze

Ale czy warto to kupić? Wyze miał kilka poważnych incydentów związanych z bezpieczeństwem ostatnio, co spowodowało, że wiele witryn z recenzjami zaczęło działać wyciągnąć ich zalecenia dla swoich produktów fotograficznych.

Poprzednia generacja Reflektor kamery Wyze, V1, to jedyny produkt firmy Wyze Krawędź poleca w naszych przewodnikach zakupowych. (To nasz obecny wybór dla najlepsza budżetowa kamera reflektorowaktóry jesteśmy w trakcie aktualizacji i będziemy testować ten nowy model.)

Nie wycofaliśmy naszej rekomendacji z dwóch powodów. Po pierwsze, jest to dedykowana kamera zewnętrzna (należy ją podłączyć do zewnętrznej skrzynki przyłączeniowej, bo jeśli spróbujesz jej użyć w pomieszczeniu, oślepi Cię), a zewnętrzne kamery monitorujące stwarzają mniej problemów związanych z prywatnością niż kamery wewnętrzne. Po drugie, może nagrywać lokalnie na kartę microSD (do 256 GB) z opcją umożliwienia ciągłego nagrywania wideo 24/7. Ten materiał filmowy można obejrzeć w aplikacji, a Wyze twierdzi, że jest on w całości lokalny i nie dotyczy obrazy przechowywane lub przesyłane za pośrednictwem chmury.

Reklama

Rzecznik firmy Wyze, Kyle Christensen, powiedział nam również, że firma pracuje nad dodatkowymi działaniami w zakresie bezpieczeństwa i skuteczniejszym docieraniem do klientów w przypadku wystąpienia naruszenia. Firma Wyze nie jest jedyną firmą zajmującą się inteligentnym domem, w której doszło do naruszenia bezpieczeństwa, ale niepoinformowanie klientów o tym w odpowiednim czasie stanowi problem, który spowodował KrawędźSean Hollister całkowicie porzucić kamery Wyze.

Opcja przechowywania lokalnego w Wyze Cam Floodlight V2 oznacza, że ​​możesz poruszać się po chmurze Wyze.
Zdjęcie: Wyze

Czekamy na informację od firmy Wyze na temat dokładnie tych wysiłków. W międzyczasie zalecałbym ostrożność w przypadku kamer Wyze, jeśli nie planujesz korzystania z pamięci lokalnej.

Jeśli pozostaniesz przy opcji lokalnej, nowa oferta będzie przekonująca. Oprócz rozdzielczości 2K oferuje pełnokolorowe widzenie w nocy, dwukierunkową rozmowę i syrenę o głośności 105 dB. Detekcja ruchu oparta na technologii PIR o zakresie 270 stopni uruchomi światła przed wyzwoleniem 160-stopniowego pola widzenia kamery, dzięki czemu będziesz mieć pewność, że zobaczysz całą akcję.

Szkoda, że ​​nowy model nie ma funkcji V1, do której można by podłączyć np zasilana bateryjnie kamera Wyze do kamery reflektora, aby zapewnić jej zasilanie i zapewnić lepszą widoczność na zakrętach. Było to jednak dość ryzykowne rozwiązanie, a V2 ma czystszy i bardziej zintegrowany wygląd. Jeśli potrzebujesz szerszego widoku, kamery z funkcją obrotu i pochylenia w zakresie 360 ​​stopni (np Eufy Floodlight Cam Pro 2 Lub Eufy 360 Solo na baterie) są prawdopodobnie lepszą opcją.

Podobnie jak wszystkie kamery Wyze, nowa kamera z reflektorem współpracuje z Amazon Alexa i Google Home w celu sterowania głosowego i integracji inteligentnego domu. Jeśli zdecydujesz się na usługę przechowywania danych w chmurze Wyze (od 1,67 dolara miesięcznie), oprócz 14-dniowego przechowywania wideo, otrzymujesz także powiadomienia o osobach, zwierzętach domowych i pojazdach oraz opcję włączenia funkcji Vision AI, która pozwala dostosować sposób, w jaki reflektory reagują na różne zdarzenia. Umożliwia to ustawienie świateł tak, aby włączały się tylko wtedy, gdy kamera wykryje osobę lub pojazd, a nie na przykład zwierzę.

Ta funkcja jest również dostępna w innej kamerze reflektorowej Wyze, reflektor Wyze Cam Floodlight Pro za 150 dolarów, który ma jeszcze wyższą rozdzielczość (2,5K), szersze pole widzenia (180 stopni) i trzy reflektory zamiast dwóch, a także opcję łączności Wi-Fi 5 GHz zamiast tylko 2,4 GHz w modelach innych niż profesjonalne. Ale za mniej niż 60 dolarów wartość, jaką oferuje nowy Wyze Cam Floodlight V2, jest trudna do pobicia.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Intel buduje największy na świecie system neuromorficzny, aby zapewnić bardziej zrównoważoną sztuczną inteligencję

Intel ogłosił dzisiaj, że zbudował największy na świecie system neuromorficzny. Ten wielkoskalowy system neuromorficzny o kryptonimie Hala Point, początkowo wdrożony w Sandia...

Amazon upiera się, że Just Walk Out nie jest potajemnie prowadzony przez pracowników obserwujących Twoje zakupy

Amazon odpiera twierdzenia, że ​​w Indiach jego bezkasową technologią Just Walk Out zarządzają ludzie, a nie sztuczna inteligencja. W wpis na blogu...

Samsung i Qualcomm osiągają innowacyjny, pierwszy w branży kamień milowy dzięki zaawansowanej technologii modulacji

Firmy Samsung Electronics i Qualcomm Technologies, Inc. ogłosiły dzisiaj, że firmy pomyślnie ukończyły testy 1024 kwadraturowej modulacji amplitudy (QAM) zarówno dla pasm widma...
Advertisment