Nowa gra Elden Ring plus: Jak rozpocząć Journey 2 i co zatrzymasz


Nowa gra plus jest głównym elementem doświadczenia FromSoftware „Soulsborne”, oraz Pierścień Eldena nie jest wyjątkiem. Granie i powtarzanie gier takich jak Pierścień Eldena ma kluczowe znaczenie, jeśli chcesz zmaksymalizować potencjał swojej postaci podczas stawiania czoła nowym, trudniejszym wyzwaniom w drugiej (lub trzeciej… lub czwartej…) rozgrywce.

W Pierścień Eldenanowej grze plus doświadczenie, zaczniesz grę od nowa, a wszyscy bossowie i wrogowie zostaną odrodzeni – a oni powrócą z większym zdrowiem i zadają większe obrażenia. Aby zrekompensować tych silniejszych wrogów, zachowasz poziom swojej postaci, broń, przywołania, zaklęcia i umiejętności, ale stracisz niektóre kluczowe przedmioty i możliwość teleportowania się po mapie gry w Sites of Grace.

Nowa gra plus Pierścień Eldena warto doświadczyć, kiedy będziesz na to gotowy. Aby uzyskać pełne wyjaśnienie, co zawiera nowa gra Pierścień Eldena oznacza — łącznie ze szczegółami dotyczącymi jak rozpocząć nową grę plus I co przenosi się w nowej grze plus — sprawdź nasz przewodnik po tym, czego możesz się spodziewać.

Jak rozpocząć nową grę plus w Elden Ring (aka „Podróż 2”)

Gdy już pokonałeś Pierścień Eldenaostatniego bossa i widziałem jednego z sześciu zakończenia, będziesz mieć możliwość kontynuowania aktualnej rozgrywki – przydatne, jeśli chcesz uporządkować wszystko, co przeoczyłeś – lub rozpoczęcia nowej podróży. Zostanie wyświetlony następujący monit:

Rozpocząć podróż 2? Jeśli nie zaczniesz teraz od nowa, możesz rozpocząć Podróż 2 później przy Stole Utraconej Łaski w Warowni Okrągłego Stołu.

Jeśli wybierzesz opcję „Nie”, będziesz kontynuować pierwotną rozgrywkę, podczas której będziesz mógł eksplorować dalej i ukończyć pozostałe poboczne zadania lub zadania. Kiedy już zrobisz wszystko, co chcesz, możesz odwiedzić Twierdzę Okrągłego Stołu, gdzie przy Stole Utraconej Łaski będziesz mieć możliwość wybrania opcji „Rozpocznij podróż 2”.

Jeśli wybierzesz „Tak” w odpowiedzi na to pytanie lub wybierzesz „Rozpocznij podróż 2” przy Stole Utraconej Łaski, rozpoczniesz Pierścień Eldena od samego początku, w Kaplicy Przewidywania, gdzie Przeszczepiony Potomek prawdopodobnie zabił Cię w Twojej pierwszej bitwie z bossem. Dobra wiadomość jest taka, że ​​tym razem jesteś znacznie lepiej przygotowany do pozbycia się tego szefa.

Reklama

Decyzja o rozpoczęciu nowej gry i podróży spowoduje zapisanie tego samego pliku zapisu, którego używałeś do tej pory; gra nie utworzy dla Ciebie osobnego pliku zapisu.


Co trzymasz w nowej grze Elden Ring plus?

Zdjęcie: FromSoftware/Bandai Namco za pośrednictwem Polygon

W nowej grze plus zachowasz aktualny poziom swojego Tarnished, wszelkie runy, które miałeś po ukończeniu oryginalnej rozgrywki i większość swojego ekwipunku: broń, tarcze, zaklęcia, talizmanymateriały eksploatacyjne, strzały i bełty, ulepszenia i materiały rzemieślnicze, Wspomnienia, Popiół Duchai Popiół wojny. Zachowasz także wiele kluczowych przedmiotów, takich jak książki kucharskie, garnki, flakony perfum, zestaw do rękodzieła, Kryształowe Łzyi Kamienie Pamięci.

Możesz także zachować kilka ważnych kluczowych przedmiotów jednorazowego użytku, takich jak smocze serca, Łzy larworaz Klucze Kamiennego Miecza, które miałeś w ekwipunku na koniec swojej pierwszej rozgrywki.

Na koniec zachowasz widok gry mapaa kluczowe lokalizacje, które odkryłeś podczas poprzedniej rozgrywki, pozostaną widoczne.


Co tracisz w nowej grze Elden Ring plus

Sprzedawcy Łożysk Dzwonowych, Bliźniacze Dziewicze Pustki, w Elden Ring

Zdjęcie: FromSoftware/Bandai Namco za pośrednictwem Polygon

Chociaż zachowujesz pełny widok Pierścień Eldenamapa, utracisz dostęp do wszystkich odwiedzonych wcześniej Miejsc Łaski; będziesz musiał odblokować je wszystkie ponownie w nowej grze oraz w trakcie rozgrywki. Wszelkie niedokończone zadania poboczne z poprzedniej rozgrywki również zostaną zresetowane.

Jeśli chodzi o ekwipunek, utracisz także dostęp do kluczowych przedmiotów, które zazwyczaj są częścią zadań pobocznych lub postępu w grze. Obejmuje to dosłowne klucze (takie jak Klucz Glintstone Akademii i połówki Medalionu Dectusa) oraz przedmioty, które rozwijają linie zadań, takie jak Ostrze Zabójcy Palców i Medal Rycerza Czystej Krwi. Stracisz także Wielkie Runy zdobyte w walkach z bossami i Runy Naprawiające zdobyte w seriach zadań.

Każdy Łożyska dzwonowe które odblokowałeś lub oddałeś, również znikną, chociaż będzie je można kupić w sklepie Bliźniaczych Pustaków Dziewicy w Warowni Okrągłego Stołu, jeśli oddałeś je podczas poprzedniej rozgrywki.


Nowa gra Elden Ring plus poziom trudności: O ile trudniejsza jest nowa gra Elden Ring plus?

Godrick, szef zamku Stormveil w Elden Ring

Zdjęcie: FromSoftware/Bandai Namco za pośrednictwem Polygon

Gdy resetują się bossowie i linie zadań Pierścień Eldenanowa gra plus, podobnie jak przedmioty w jej świecie. Oznacza to, że możesz zdobyć zduplikowane wersje broni ze skrzyń skarbów i bitew z bossami, dzięki czemu możesz używać swoich ulubionych broni podwójnie. Otrzymasz także dostęp do dodatkowych Złote Nasiona I Święte Łzyco ułatwia ulepszenie Karmazynowych i Cerulejskich Flask do ich pełnej skuteczności.

Wrogowie mogą być silniejsi, ale po ich zabiciu upuszczają więcej run, co ułatwia awansowanie postaci w drugiej grze. To dodatkowe wyzwanie jest również częścią zabawy; wrogowie, którzy za pierwszym razem wydawali się prawie niemożliwi, w nowej grze będą nieco łatwiejsi, a za drugim razem niektórzy będą jeszcze trudniejsi.

Będziesz także mógł zobaczyć Pierścień Eldenaróżnych zakończeń (i odblokowuj powiązane z nimi trofea i osiągnięcia) w nowej grze oraz w kolejnych rozgrywkach (Podróż 3, Podróż 4 itp.). Oto jak zaplanować następną podróż przez Krainy Pomiędzy, jeśli chcesz odblokować Wszystko Pierścień Eldenazakończenia.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Najlepsze filmy science fiction do obejrzenia w serwisie Netflix w czerwcu 2024 r

Lato w pełni, a wraz z nim ekscytujące wydarzenia nowa lista nadchodzących wydań nie mogę się doczekać! Z Furiosa: Saga...

To może być pierwsza reklama Nintendo w USA

Nintendo jest dziś potentatem w branży gier, ale w 1980 r. w Stanach Zjednoczonych tak naprawdę nie było to przedmiotem zainteresowania nikogo. I...

iPad powinien złożyć się na pół

Złożenie iPada na pół to bardzo zły pomysł, jeśli chcesz nadal korzystać z iPada. Ale wysłuchaj mnie: powinien złożyć się na pół....
Advertisment