Nowa funkcja aplikacji Peloton na iOS i Androida: przypomnienia o kamieniach milowych


Choć nie jest to nowość w rowerach, bieżnikach i rzędach Peloton, przypomnienia o kamieniach milowych są teraz dostępne w aplikacji Peloton na iOS i Androida, aby zapewnić Ci motywację podczas ćwiczeń lub pracy nad konkretnym celem. Przejdź poniżej, aby dowiedzieć się więcej.

Członkowie Peloton, wymienieni na górze strony głównej, mogli zobaczyć nową funkcję dodaną do aplikacji Peloton: przypomnienia o kamieniach milowych. Nowa funkcja ostrzega członków o nadchodzących kamieniach milowych i obejmuje passy, ​​cotygodniowe aktywności, liczbę wykonanych treningów, aktywne dni i wszelkie konkretne cele określone przez użytkownika w aplikacji.

graficzny interfejs użytkownika, tekst, aplikacja, czat lub wiadomość tekstowa

W tym przykładzie przypomnienia o kluczowych wydarzeniach dla mojego kolegi, Colina Jenkinsa, obejmują 11-tygodniową passę, w której uczestniczy, a także 8 z 10 ukończonych treningów Tread Bootcamp. Kiedy Colin osiągnie poziom 10 Tread Bootcamp Workout, otrzyma odpowiednią odznakę. Według mnie jest to niezbędna informacja dla użytkowników Pelotonu, a dla tych, dla których grywalizacja ćwiczeń działa i jest skuteczna (dot. odznak cyfrowych), jest to świetny sposób na utrzymanie członków skupionych na ich osobistych celach.

Kolejny przykład przypomnienia o kamieniu milowym, tym razem od członka, który zbliża się do 450. biegu, za który otrzyma odpowiednią odznakę cyfrową (za pośrednictwem Pelo, kolego):

graficzny interfejs użytkownika, tekst, aplikacja, czat lub wiadomość tekstowa
Obraz przez Pelo, kolego

Funkcja przypominania o kamieniach milowych jest dostępna na urządzeniach Peloton już od dłuższego czasu, ale jest to nowy dodatek do aplikacji. Według Pelo, kolego, „Członkowie często proszą o tę funkcję, aby lepiej śledzić, do jakich kamieni milowych się zbliżają, aby mieć pewność, że będą świętować z konkretną klasą”.

Reklama

Połącz ujęcie Wattsa

Chociaż nie mam peletonu ani nie korzystam z aplikacji Peloton, uwielbiam przypomnienia, które otrzymuję na moim zegarku Apple Watch, gdy mam za sobą „7-dniowy tydzień treningowy” lub gdy osiągnę coś godnego odznaki. Szkoda, że ​​nie istnieją bardziej konkretne sposoby, w jakie Apple Watch grywałby moje treningi, na przykład coś w rodzaju serii, ale na razie jestem całkowicie zadowolony z moich wyspecjalizowanych odznak, które odpowiadają historycznym miesiącom lub konkretnym wyzwaniom treningowym.

Więcej o Peletonie:

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

57-calowy Predator Z57 firmy Acer trafia do sprzedaży detalicznej

Dla tych, którzy nie są zadowoleni z rozdzielczości większości ultraszerokokątnych wyświetlaczy dostępnych na rynku, nowy dodatek firmy Acer do linii Predator powinien zadowolić...

Emulator iPhone’a „iGBA” został usunięty z App Store, ale nie jesteśmy pewni dlaczego

W weekend pierwszy emulator gier na konsolę przenośną trafić do App Storepo złagodzeniu wytycznych dotyczących recenzji App Store tydzień wcześniej. Przewiń do przodu o...

MSI prezentuje serwery GPU dla branży mediów i rozrywki na targach NAB Show 2024

MSI, wiodący światowy dostawca serwerów, zaprezentuje swoje najnowsze serwery GPU wyposażone w procesory AMD podczas targów NAB Show 2024 na stoisku nr SL9137...
Advertisment