Nowa aplikacja pogodowa na Apple Watch: jak to wygląda i działa


Wraz z systemem watchOS 10 dostępna jest przeprojektowana aplikacja Pogoda, która wygląda świetnie, zawiera więcej wskaźników pogodowych i lepiej wykorzystuje wyświetlacz Apple Watch do wyświetlania większej ilości informacji. Obserwuj, jak działa nowa aplikacja pogodowa Apple Watch w systemie watchOS 10.

Do tej pory natywna aplikacja Pogoda była włączona Zegarek Apple miał nieco mdły interfejs użytkownika z ograniczonymi danymi meteorologicznymi.

To się zmienia, gdy Weather w systemie watchOS 10 wprowadza zupełnie nowy wygląd, który wygląda ostro, jest bardziej wciągający i zawiera więcej informacji.

Apple twierdzi, że modernizacja lepiej wykorzystuje wyświetlacz Apple Watch. Obecnie na nadgarstku można przeglądać osiem kategorii danych pogodowych (zamiast trzech) za pomocą interfejsu głównego, godzinowego lub 10-dniowego. Tło aplikacji odzwierciedla aktualne warunki pogodowe.

Chociaż nowa funkcja Pogoda na Apple Watch ma wiele do zaoferowania, Apple ma pewne zaufanie do odbudowania, jeśli chodzi o ogólne funkcje aplikacji Pogoda dokładność I niezawodność. Niektórzy widzieli także „Pogodę”. problemy z oficjalną wersją watchOS 10. Mamy nadzieję, że wkrótce zostanie to naprawione. Wskoczmy!

Reklama

Jak działa nowa aplikacja Apple Watch Weather w systemie watchOS 10

  • Gdy po raz pierwszy otworzysz aplikację Pogoda w systemie watchOS 10, zobaczysz główny ekran „Stan”.
    • Obejmuje to czas na szczycie, lokalizację, zachmurzenie, aktualną temperaturę oraz najwyższą i najniższą, wskaźnik UV, wiatr i AQI
    • Przesuń lub przewiń w górę, aby zobaczyć godzinowe prognozy słońca/chmur i przejdź dalej, aby zobaczyć prognozę 10-dniową
  • Kliknij środek ekranu, aby przeglądać różne dane pogodowe
  • Możesz też dotknąć ikony chmury w prawym górnym rogu, aby zmienić przeglądane dane pogodowe, które obejmują teraz:
    • Stan, temperatura, opady, wiatr, wskaźnik ultrafioletu, widoczność, wilgotność i wskaźnik jakości powietrza
  • Kliknij ikonę z trzema liniami w lewym górnym rogu, aby zmienić lokalizację lub dodać nową

Oto jak działa i wygląda nowa aplikacja Apple Watch Weather w systemie watchOS 10:

Przesuń lub przewiń główny ekran „Stan”, aby zobaczyć godzinową prognozę słońca/chmur oraz prognozę 10-dniową.

nowa aplikacja pogodowa na Apple Watch 1

Po dotknięciu ekranu będziesz przeglądać osiem różnych wskaźników pogodowych. Oto jak wygląda wyświetlanie wszystkich danych w okrągłym interfejsie godzinowym:

nowa aplikacja pogodowa na Apple Watch 2
nowa aplikacja pogodowa na Apple Watch 3

Jeśli chcesz sprawdzić konkretny wskaźnik pogody, najszybszym sposobem, aby go zobaczyć, jest dotknięcie ikony chmury (lub innej) w prawym górnym rogu:

Oto spojrzenie na osiem różnych wskaźników pogodowych w widoku głównym (ponownie dotknij ekranu, aby poruszać się po danych:

A oto wszystkie te dane w widoku prognozy 10-dniowej:

Alerty dotyczące trudnych warunków pogodowych będą wyświetlane na głównym ekranie aplikacji Apple Watch Weather i można je kliknąć, aby przeczytać pełny komunikat:

Dzięki zupełnie nowemu projektowi, który naprawdę wykorzystuje wyświetlacz Apple Watch, pięciu dodatkowym metrykom pogodowym i znacznie ulepszonemu ogólnemu interfejsowi użytkownika, myślę, że nowa aplikacja Pogoda w systemie watchOS 10 zapewnia imponujące wrażenia.

Co sądzisz o nowej aplikacji pogodowej na Apple Watch? Podziel się swoimi przemyśleniami w komentarzach!

Powiązany:

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Noblechairs ogłasza krzesło gamingowe LEGEND Shure Edition

Przedstawiamy krzesło gamingowe Noblechairs LEGEND SHURE Edition. We współpracy z Shure, wiodącym światowym producentem sprzętu audio, w tym legendarnych mikrofonów SM7B i...

AGON by AOC przedstawia ultrawide monitory do gier CU34G2XE i CU34G2XP

AGON firmy AOC — jednej z wiodących na świecie marek monitorów do gier i akcesoriów IT — z dumą przedstawia dwa nowe 34-calowe...

GameSir wprowadza na rynek mobilny kontroler gier G8 Galileo

GameSir, wiodący dostawca innowacyjnych, wysokiej jakości urządzeń peryferyjnych do gier, z radością prezentuje swoje najnowsze arcydzieło, mobilny kontroler gier GameSir G8 Galileo, przełomową...
Advertisment