Nowa aplikacja Alexa firmy Amazon na konsolę Xbox zapewnia funkcje wizualnego asystenta na telewizorze


Amazon wprowadza w tym tygodniu nową aplikację Alexa na konsole Xbox. Kiedy byłeś w stanie kontrolować Alexę z Xboksa od kilku lat ta dedykowana aplikacja zapewni dostęp do większej liczby wizualnych części cyfrowego asystenta Amazon. Obejmuje to możliwość oglądania kamery dzwonkowej, czytania e-maili i sprawdzania kalendarza, a nawet przeglądania prognoz pogody.

Zasadniczo zmienia twój Xbox w bardziej podobne do Echo Show doświadczenie dla Alexy. Ta nowa aplikacja nadal obsługuje wszystkie zwykłe elementy sterujące Xbox, w tym możliwość włączania konsoli Xbox za pomocą zgodnego urządzenia Alexa.

Amazon będzie stopniowo wprowadzać tę nową aplikację Alexa na Xbox w nadchodzących dniach i będzie dostępna na wszystkich konsolach Xbox One i Xbox Series X / S. Powinieneś być w stanie pobierz aplikację Alexa ze sklepu Microsoft Store w tej chwili, ale próbowaliśmy zmusić go do współpracy z kilkoma konsolami Xbox i wygląda na to, że nie jest jeszcze w pełni dostępny.

Oto niektóre z nowych poleceń dostępnych w wizualnej wersji Alexy na Xbox:

  • Alexa, zagraj w na Xbox
  • Alexa, pokaż mi kamerę przy drzwiach wejściowych
  • Alexa, pokaż mi mój e-mail
  • Alexa, pokaż mój kalendarz
  • Alexa, pokaż mi pogodęSource link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Disney+ ostrzega subskrybentów, że „przeanalizuje wykorzystanie Twojego konta”, aby zablokować udostępnianie haseł

W zeszłym miesiącu, Ogłoszono Disneya planuje rozpocząć walkę z udostępnianiem haseł, podobnie jak co niedawno wdrożył Netflix. Disney zaczął teraz wdrażać nowe...

Google dodaje opcję umożliwiającą wydawcom rezygnację z otrzymywania danych szkoleniowych AI

Właśnie ogłosiło to Google daje wydawcom witryn możliwość rezygnacji z wykorzystywania ich danych do uczenia modeli sztucznej inteligencji firmy, przy jednoczesnym zachowaniu dostępności...
Advertisment