Nominuj: Najbardziej wpływowe kobiety w brytyjskiej technologii 2023


W branży technologicznej w Wielkiej Brytanii jest wiele niesamowitych kobiet, ale kto według ciebie jest najbardziej wpływowy?

Computer Weekly szuka nominacji do swojej corocznej listy najbardziej wpływowych kobiet w branży technologicznej w Wielkiej Brytanii, którą co roku tworzy we współpracy z Nash Squared, aby zaprezentować kobiece talenty w branży.

Jak zaznaczył ubiegłoroczny zwycięzca zestawienia, założycielka 3 Colors Rule i GTA Black Women in Tech, Flavilla Fongang: „Wierzymy tylko w to, co widzimy”.

Wiele młodych kobiet decyduje się nie robić kariery w sektorze technologii lub rezygnuje z edukacji opartej na technologii, ponieważ nie wierzą, że to dla takich jak oni. Jest to problem, który można by rozwiązać, gdybyśmy dostrzegli w sektorze więcej wzorców do naśladowania, za którymi mogliby podążać.

W niektórych przypadkach młode dziewczyny nawet powiedziały, że żałują więcej zachęty od kobiet już w sektorze, a młode kobiety przyznały się do żałuje, że zrezygnował z przedmiotów ścisłych, technologii, inżynierii i matematyki (STEM). tak wcześnie w ich edukacji.

Zapewnienie większej widoczności i dostępności kobiet w sektorze technologicznym w Wielkiej Brytanii jest istotną częścią procesu wybierania przez Computer Weekly kobiety, która zasługuje na tytuł najbardziej wpływowej. Liczba nominacji rosła każdego roku od jego powstania, z zeszłoroczną długą listą z udziałem ponad 600 kobiet.

Reklama

Lista została pierwotnie opublikowana w 2012 roku i obejmowała tylko 25 kobiet, zanim została rozszerzona do 50 kobiet.

Każdego roku rozpoznajemy teraz również wschodzące gwiazdy sektora technologicznego obok pierwszej 50, a także dodać kilka wspaniałych kobiet w dziedzinie technologii do naszej Galerii Sław, która liczy obecnie 46 członków.

Po otrzymaniu nominacji grupa ekspertów-sędziów wybierze 50 najlepszych z krótkiej listy na podstawie kryteriów obejmujących osiągnięcia, potencjał, umiejętności przywódcze i wpływ każdego nominowanego.

Czytelnicy Computer Weekly mogą następnie głosować na 50 najlepszych za pośrednictwem ankiety internetowej, aby wskazać, kto z krótkiej listy powinien zostać uznany za najbardziej wpływową kobietę w brytyjskiej technologii 2023 r.

Zdobywczyni tytułu Most Influential Woman in UK Tech 2023, a także kolejność 50 najlepszych, zostanie ogłoszona podczas imprezy Computer Weekly/Nash Squared Diversity in Tech w Londynie 11 października 2023 r., która w tym roku odbędzie się we współpracy ze sponsorem głównym NatWest Group.

Wypełnij poniższy formularz, aby wyjaśnić, kogo chcesz nominować – i dlaczego – wraz z kilkoma podstawowymi informacjami o sobie, a następnie kliknij przycisk „Prześlij”, aby wysłać nominację do naszych jurorów.

Termin składania nominacji do tegorocznej listy upływa 31 lipca 2023 r. o godzinie 09:00.

Panel sędziowski

Jury, które zadecyduje o zakwalifikowaniu i kolejności 50 najlepszych wraz z głosami czytelników, składa się z profesjonalistów i ekspertów z branży, w tym:

  • Russ Shaw, założyciel Tech London Advocates i Global Tech Advocates.
  • Karen Blake, współzarządzająca i dyrektor ds. partnerstw, Tech Talent Charter.
  • Amali de Alwis, dyrektor generalny Subak.
  • Jo Stansfield, założyciel i dyrektor Inclusioneering; członek, BCSWomen.
  • Clare McDonald, redaktor biznesowy w Computer Weekly.
  • Bryan Glick, redaktor naczelny Computer Weekly.
  • Przedstawiciel Nash Squared.
  • Przedstawiciel Grupy NatWest

Amali de Alwis, sędzia i poprzedni zdobywca nagrody, powiedział: „To wielka przyjemność świętować niesamowite osiągnięcia tych osób i doceniać ich znaczący wkład w branżę technologiczną.

„Wpływ, jaki wywarli na swoje organizacje i społeczności, daje nam przedsmak tego, co może zapewnić bardziej zróżnicowana branża technologiczna, i zapewnia przyszłym pokoleniom cenne wzorce do naśladowania w branży, w której wciąż mamy wiele do zrobienia, zanim będziemy mogli zaoferować równe możliwości i zapłać za wszystko”.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Sztuczna inteligencja Edge Copilot firmy Microsoft nie jest w stanie podsumować każdego filmu na YouTube

Dodano jedną funkcję do AI Copilot firmy Microsoft w przeglądarce Edge w tym tygodniu jest możliwość generowania streszczeń tekstowych filmów. Jednak funkcja...

UE osiąga wstępne porozumienie w sprawie ustawy o sztucznej inteligencji, torując drogę dla prawa

Po rundzie intensywnych negocjacji w tym tygodniu prawodawcy w Brukseli osiągnęli obecnie ok „porozumienie tymczasowe” w sprawie proponowanej przez Unię Europejską ustawy o...

Święta Bożego Narodzenia z Batmanem, nowe filmy z serwisu Netflix i wszystko inne do obejrzenia

Witamy w najbardziej pracowitym sezonie kinowym w roku, kiedy naprawdę warto wybrać się do kin na filmy, a wszystko, co trafia...
Advertisment