Nominowani do nagrody Emmy 2023: The Last of Us, Succession i The White Lotus na czele


Przed bardzo realną możliwością Gildia Aktorów Ekranowych strajkuje dziś wieczoremAcademy of Television Arts & Sciences ogłosiła dziś rano nominacje do nagród Emmy 2023, uroczystość, która w tym roku będzie co najmniej bardzo interesująca.

Zanim on i aktorka Yvette Nicole Brown zaczęli ogłaszać tegorocznych nominowanych do Emmy podczas małej prezentacji transmitowanej z Hollywood Athletic Club, przewodniczący Akademii Frank Scherma poświęcił chwilę, aby krótko podziękować zbliżający się potencjalny strajk i wyrazić nadzieję, że „trwające negocjacje gildii mogą dojść do sprawiedliwego i szybkiego rozwiązania”.

„Jesteśmy zaangażowani we wspieranie branży telewizyjnej, która jest silna i gdzie możemy nadal honorować całą niesamowitą pracę, którą wykonujecie” – powiedział, prawdopodobnie przemawiając do tysięcy członków SAG-AFTRA oglądających transmisję na żywo.

Raczej nic dziwnego, HBO Dziedziczenie — który właśnie zakończył się w czwartym sezonie — okazał się silnym graczem, zdobywając imponujące 27 nominacji, w tym dla najlepszego serialu dramatycznego i głównego aktora / głównej aktorki, ukłon w stronę Briana Coxa, Kierana Culkina, Jeremy’ego Stronga i Sarah Snook za ich role. Trzeci odcinek serialu„Long, Long Time” przyniósł reżyserowi Peterowi Hoarowi nominację do nagrody za najlepszą reżyserię serialu dramatycznego, a kreacje Murraya Bartletta, Nicka Offermana, Lamara Johnsona i Keivonna Montreala Woodarda ubiegają się o nagrody dla najlepszego aktora gościnnego.

Z Biały Lotos zabezpieczając 23 nominacje i Teda Lasso tuż za 21, można sobie wyobrazić, że obecna rozmowa o tym, jak dochody streamerów są (lub, wiesz, nie są) sprawiedliwie rozdzielane między robotników, którzy je tworzą, będzie w umysłach ludzi, gdy Emmy wyemitują za kilka miesięcy. Obecnie tegoroczne nagrody Creative Arts Emmy Awards mają się odbyć w ciągu dwóch nocy, 9 i 10 września, a FXX następnie wyemituje zredagowaną i połączoną prezentację obu wieczorów, a nagrody Primetime Emmy zostaną wyemitowane w Fox 18 września o 20:00 czasu wschodniego.

Możesz sprawdzić pełną listę tegorocznych nominowanych do nagród Emmy tutaj, ale oto kilka najważniejszych:

Reklama

Serial obyczajowy

Serial komediowy

Wspaniała pani Maisel

Tylko morderstwa w budynku

Seria limitowana

Dahmer – potwór: historia Jeffreya Dahmera

Fleishman ma kłopoty

Główny aktor w serialu dramatycznym

Jeff Bridges (Stary człowiek)

Brian Cox (Dziedziczenie)

Kieran Culkin (Dziedziczenie)

Bob Odenkirk (Lepiej zawołaj Saula)

Pedro Pascal (Ostatni z nas)

Jeremy Silny (Dziedziczenie)

Główna aktorka w serialu dramatycznym

Sharon Horgan (Złe siostry)

Melanie Lynskey (Żółte kurtki)

Elżbieta Moss (Opowieść podręcznej)

Bella Ramsey (Ostatni z nas)

Keri Russel (Dyplomata)

Sarah Snook (Dziedziczenie)

Główny aktor w serialu komediowym

Marcin Krótki (Tylko morderstwa w budynku)

Jason Sudeikis (Teda Lasso)

Jeremy Allen White (Niedźwiedź)

Główna aktorka w serialu komediowym

Krystyna Applegate (Martwy dla mnie)

Rachel Brosnahan (Wspaniała pani Maisel)

Quinta Brunson (Szkoła podstawowa Abbotta)

Natasza Lyonne (Pokerowa twarz)

Jenna Ortega (Środa)Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Sztuczna inteligencja Edge Copilot firmy Microsoft nie jest w stanie podsumować każdego filmu na YouTube

Dodano jedną funkcję do AI Copilot firmy Microsoft w przeglądarce Edge w tym tygodniu jest możliwość generowania streszczeń tekstowych filmów. Jednak funkcja...

UE osiąga wstępne porozumienie w sprawie ustawy o sztucznej inteligencji, torując drogę dla prawa

Po rundzie intensywnych negocjacji w tym tygodniu prawodawcy w Brukseli osiągnęli obecnie ok „porozumienie tymczasowe” w sprawie proponowanej przez Unię Europejską ustawy o...

Święta Bożego Narodzenia z Batmanem, nowe filmy z serwisu Netflix i wszystko inne do obejrzenia

Witamy w najbardziej pracowitym sezonie kinowym w roku, kiedy naprawdę warto wybrać się do kin na filmy, a wszystko, co trafia...
Advertisment