Noctua prezentuje chromax.black wersje chłodnic NH-D9L i NH-L9x65Noctua rozszerzyła dziś swoją linię chromax.black o całkowicie czarne wersje wielokrotnie nagradzanych chłodnic procesorów NH-D9L i NH-L9x65: Pozostając wiernymi udanej formule oryginalnych modeli, nowe wersje chromax.black z czarnymi wentylatorami i Radiatory powlekane na czarno łączą tę samą charakterystyczną cichą wydajność chłodzenia z eleganckim, dyskretnym wyglądem. „Wielu użytkowników budujących systemy typu Small Form Factor ceni estetykę wykonania tak samo jak wydajność i ciszę działania” – mówi Roland Mossig (dyrektor generalny Noctua). „Nasze NH-D9L i NH-L9x65 cieszą się dużą popularnością wśród konstruktorów Small Form Factor, dlatego jesteśmy podekscytowani możliwością wprowadzenia ich w całkowicie czarnych wersjach chromax!”

Nowe modele NH-D9L chromax.black i NH-L9x65 chromax.black są identyczne z wielokrotnie nagradzanymi modelami zwykłymi, z wyjątkiem koloru: wyposażone w czarne radiatory, czarne wentylatory z czarnymi podkładkami antywibracyjnymi, czarne zaciski wentylatora i czarne mocowanie części, są dosłownie czarne od stóp do głów. Dzięki dogłębnej optymalizacji materiału i procesu powłoki, modele chromax.black zapewniają tę samą, znaną cichą wydajność chłodzenia, co ich zwykłe, niepowlekane odpowiedniki.

NH-D9L został zaprojektowany tak, aby zapewnić doskonałą wydajność przy wysokości zaledwie 110 mm. Jego porównywalnie niski profil (15 mm niższy niż klasyczne chłodnice wieżowe 9 cm, takie jak NH-U9S) nie tylko gwarantuje pełną zgodność z wysokością 3U, ale także sprawia, że ​​NH-D9L idealnie nadaje się do kompaktowych obudów Mini-ITX i Small Form Factor wyposażonych w przepływ powietrza ścieżki równoległe do płyty głównej. Dzięki wymiarom 95 x 95 mm NH-D9L zawsze czyści gniazda RAM i PCIe, nawet na płytach głównych ITX.

NH-L9x65 stanowi środek pomiędzy większą serią NH-L12 a ultrakompaktowymi seriami NH-L9i i NH-L9a. Dzięki wysokości 65 zamiast 37 mm i czterem rurkom cieplnym zamiast dwóch, NH-L9x65 jest mocniejszy niż jego mniejsze rodzeństwo, a jednocześnie zachowuje wymiary 95 x 95 mm NH-L9i, co, podobnie jak w przypadku D9L, nie tylko gwarantuje 100% kompatybilność z pamięcią RAM i PCIe na obecnych płytach głównych, ale także sprawia, że ​​praca z chłodnicą jest wygodniejsza, ponieważ nie wystaje w pobliżu złączy.

Dzięki wysoce zoptymalizowanym wentylatorom premium NF-A9 i NF-A9x14, które obsługują w pełni automatyczną kontrolę prędkości za pomocą PWM, obie chłodnice działają wyjątkowo cicho. Wyposażone w profesjonalny wielogniazdowy system mocowania SecuFirm2 dla procesorów Intel i AMD (w tym nowe przesunięte listwy montażowe zapewniające lepszą wydajność w AM5), słynną pastę termoprzewodzącą NT-H1 firmy Noctua i 6-letnią gwarancję producenta, łączą w sobie wszystko, do czego przyszli użytkownicy oczekuj od większych chłodnic Noctua w kompaktowych pakietach premium dla systemów o ograniczonej przestrzeni.

Sugerowane ceny detaliczne
Sugerowane ceny detaliczne producenta przedstawiają się następująco:Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

W miarę zbliżania się premiery Apple rozpoczyna planowanie szkoleń Vision Pro dla pracowników sprzedaży detalicznej

Apple intensywnie się do tego przygotowuje Premiera detaliczna Vision Pro– wynika z nowego raportu z Bloomberga. Według doniesień Apple zaczęło planować sesje...

Włącz podwójne dotknięcie dowolnego zegarka Apple Watch: instrukcje

Jedną z głównych nowych funkcji Apple Watch Series 9 i Ultra 2 jest tak zwane „podwójne dotknięcie”, które pozwala użytkownikom kontrolować urządzenie do...

Mauga z Overwatch 2 zmieniła sposób, w jaki Blizzard dodaje nowych bohaterów

Overwatch 2nowy bohater, samoański czołg uzbrojony w dwa miniguny Mauga, oficjalnie zaprezentowany na początku tego tygodnia wraz z ósmym sezonem gry....
Advertisment