Nintendo właśnie wydało pierwszą aktualizację Wii U od 2018 roku


Nintendo wydało aktualizację oprogramowania dla swojej słabnącej konsoli Wii U, pierwszą od prawie dwóch i pół roku. Konsola wykonała duży skok od wersji 5.5.3 do … 5.5.5.

Informacje o aktualizacji są frustrująco niejasne, więc trudno powiedzieć dokładnie, co się zmieniło. „Dalsze ulepszenia ogólnej stabilności systemu i inne drobne poprawki zostały wprowadzone w celu zwiększenia komfortu użytkowania” – czytamy w informacjach o aktualizacji. Nie mogę powiedzieć, że kiedykolwiek doświadczyłem awarii na moim Wii U, kiedy miałem jeden, ale myślę, że większa stabilność jest dobra dla prawdopodobnie kilku osób nadal korzystających z konsoli.

Nintendo w dużej mierze porzuciło Wii U na rzecz niezwykle popularny Nintendo Switch i przeportował wiele najlepszych gier starszych konsoli, w tym Mario Kart 8, Donkey Kong Country: Tropical Freeze, Pikmin 3, a ostatnio Super Mario 3D World.

Nadal istnieje kilka ekskluzywnych elementów Wii U, dla których warto go podłączyć, na przykład The Legend of Zelda: Wind Waker HD, The Legend of Zelda: Twilight Princess HD, i Xenoblade Chronicles X. Ale biorąc pod uwagę, jak łatwo Nintendo przeniosło swoje najlepsze gry Wii U na Switch, istnieje szansa, że ​​również zostaną przeniesione, dalsze uczynienie Wii U przestarzałym.

Przynajmniej Wii U jest teraz trochę bardziej stabilny.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Wszystkie lokalizacje ukrytych twarzy w Hellblade 2

Znajdziesz ukryte kamienne twarze rozsiane po całym terenie Saga Senuy: Hellblade 2. Znalezienie tych przedmiotów kolekcjonerskich i skupienie się na...

23 maja 2024 r. — MacBooki ze wszystkimi ekranami, aktywności na żywo w Shazam i nie tylko

Posłuchaj podsumowania najważniejszych artykułów dnia z 9 do 5Mac. Dostępny jest 9to5Mac Daily w iTunes i aplikacji Podcasty firmy Apple, Zszywacz, Dostroić,...

Czy możesz umieścić gry Steam w swoim testamencie?

Pewnego dnia umrzesz. Wszyscy to zrobimy. Ale co stanie się z Twoją biblioteką gier cyfrowych, gdy to zrobisz? ...
Advertisment