Nintendo Switch 2 zostało przekazane Activision w zeszłym roku


Nintendo informowało „studia kluczowych partnerów” o sprzęcie Nintendo Switch nowej generacji przed zgłoszoną premierą konsoli w 2024 r., według wielu raportów. Teraz wiemy, że jedną z tych firm jest Activision, dzięki nowym zgłoszeniom w sprawie Federal Trade Commission przeciwko Microsoft o których jako pierwszy poinformował The Verge.

Łańcuch e-maili z grudnia 2022 r. i załączony do niego dokument są mocno zredagowane, ale wynika z nich, że dyrektor generalny Activision Bobby Kotick spotkał się 15 grudnia z prezesem i dyrektorem generalnym Nintendo Shuntaro Furukawą. Dokument wysłał Chris Schnakenberg, starszy wiceprezes ds. strategii globalnej platformy i relacji partnerskich w Activision, dyrektor ds. strategii platformy i partnerstwa Rany Brahmy oraz dyrektora finansowego Activision Armina Zerzy, z których późniejszy przekazał je Kotickowi.

Zredagowano prawie dziewięć całych stron, pozostawiając jedynie małą notatkę na temat oczekiwań dotyczących wydajności Switcha nowej generacji:

Biorąc pod uwagę bliższe dostosowanie wydajności do platform Gen8 i naszą poprzednią ofertę na PS4/Xbox One, rozsądne jest założenie, że moglibyśmy stworzyć coś atrakcyjnego również dla NG Switch. Pomocne byłoby zapewnienie wczesnego dostępu do prototypów sprzętu rozwojowego i udowodnienie tego dobrze i wcześnie.

Reklama

Mocno zredagowany dokument dotyczący konsoli nowej generacji Nintendo złożony w ramach sprawy FTC przeciwko Microsoft.
Zdjęcie: Microsoft za pośrednictwem zgłoszeń FTC

Z dokumentu wynika, że ​​nadchodząca nowa konsola Nintendo będzie bliższa Xbox One Microsoftu i PlayStation 4 Sony niż Switch. Poza tą nową ciekawostką niewiele więcej wiadomo na temat systemu; według doniesień wykorzystuje ekran LCD zamiast wyświetlacza OLED i można na nim grać jako przenośną konsolę, podobnie jak w istniejącym Switchu. Nintendo pokazało, że konsola obsługuje wersję o wyższej specyfikacji Legenda Zeldy: Breath of the Wild I Matrix się budziDemo Unreal Engine 5, – poinformowało VGC.

Nie ma żadnych szczegółów na temat daty premiery nowej konsoli Nintendo, poza oknem premiery wyznaczonym na drugą połowę 2024 roku.

Jeśli chodzi o sprawę fuzji Microsoft i Activision Blizzard z FTC, w lipcu sędzia wydał orzeczenie na korzyść Microsoftuprzed FTC odwołał się od tej decyzji później w tym tygodniu. Dlaczego więc dokumenty dotyczące produktów Nintendo są powiązane w tej sprawie? Dzieje się tak z powodu ekskluzywności Call of Duty – a raczej jej braku. Microsoft i Activision Blizzard zobowiązały się do zapewnienia dostępności tej popularnej gry na wszystkich platformach, w tym Switch. Dużym problemem dla FTC było jednak to, czy gra będzie nadal wydawana na platformy Sony. 17 lipca, kilka dni po wydaniu przez sędziego orzeczenia na korzyść fuzji, Sony podpisało umowę z Microsoftem aby utrzymać Call of Duty na PlayStation przez następne 10 lat.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Tesla wprowadza na rynek chiński zaktualizowany Model Y, zachowując tę ​​samą cenę początkową

Chińskie ramię Tesli zostało ogłoszone w Wpis na WeChacie W niedzielę rano wypuścił nowy Model Y z ulepszeniami konstrukcyjnymi i wydajnościowymi, które utrzymują...

Zagrajmy w Heat: Pedal to the Metal w najnowszym odcinku Overboard

Istnieje wiele gier planszowych ze świetnymi motywami i wiele gier planszowych ze świetną mechaniką, ale rzadko zdarza się, aby gra łączyła...

Every movie and show coming to Netflix in October

Even with Netflix’s recommendation algorithm serving you new movies, new TV shows, and original programming tailored to your viewing habits, the...
Advertisment