Nintendo potwierdza obecność nowego aktora głosowego Mario w Super Mario Bros. Wonder


Ujawniono nowy głos Mario: Kevin Afghani jest aktorem odpowiedzialnym za Mario (i Luigiego). Super Mario Bros. Cud, Nintendo potwierdziło w piątek. Afghani zastępuje aktora Charlesa Martineta, który zapewnił Mario rębak whoos i to-ja-jajuż od ponad 25 lat.

Afghani ogłosił swoje zaangażowanie w Super Mario Bros. Cud na X, wcześniej znanym jako Twitter, tweetowanie„Jestem niesamowicie dumny, że podkładałem głos Mario i Luigiemu Super Mario Bros. Cud. Dziękuję Nintendo za zaproszenie mnie do Królestwa Kwiatów!” Nintendo potwierdziło tę rolę w e-mailu do Polygon.

W swoich mediach społecznościowych i osobista strona internetowaAfghani opisuje siebie jako „aktora głosowego i wielkiego kujona”. Powiedział, że „zdecydował się zostać aktorem głosowym z jednego powodu; moja absolutna miłość do animacji i gier wideo. To jedne z najbardziej ekscytujących form sztuki, jakie kiedykolwiek widziałem. Postacie, które istnieją tylko w kontekście swoich mediów, pozwalają tej sztuce przekształcić się w pięknie wciągające doświadczenie, jak żadne inne. Niezależnie od tego, czy jest to zabawne, pełne życia, mroczne czy poruszające, ta forma sztuki jest naprawdę niesamowita i absolutnie musiałem stać się jej częścią”.

Dorobek Afghaniego w IMDB obejmuje pracę nad głosem Uderzenie Genshina (jako Arnold) oraz w animowanych filmach krótkometrażowych dla Kanał YouTube Mashed. Innymi słowy, jest stosunkowo nowicjuszem w branży aktorstwa głosowego w grach wideo, pomimo swojego nowego ważnego występu.

Nintendo ogłosiło to w sierpniu Martinet nie będzie już rozpoznawalnym głosem Mario zaczynając od Super Mario Bros. Cud. Martinet będzie nadal współpracował z Nintendo w roli „Ambasadora Mario”, w ramach której będzie nadal „podróżować po świecie, dzieląc się radością z Mario” – oznajmiło Nintendo w ówczesnym oświadczeniu.

Fani Mario po raz pierwszy zauważyli zmianę w głosach Mario (i Wario). przyczepy do Super Mario Bros. Cud I WarioWare: Ruszaj się! wydany latem tego roku. Martinet (67 l.) był przesadnym głosem Mario o włoskim posmaku od 1991 roku, kiedy po raz pierwszy zaczął występować dla Nintendo na targach. Następnie po raz pierwszy w grze Nintendo nagrał głos postaci Super Mario 64wydany w 1996 roku. Od tego czasu Martinet podkładał głos Mario w dziesiątkach gier, poszerzając zakres swojego głosu o głosy Luigiego, Wario, Waluigiego, Baby Luigiego i Baby Mario.

Reklama

Na początku tego roku aktor Chris Pratt podkładał głos Mario W Film Super Mario Brosa Charlie Day podkłada głos swojemu bratu bliźniakowi Luigiemu. Martinet pojawił się w filmie Mario jako ojciec Mario i Luigiego oraz jako oryginalna postać o imieniu Giuseppe.

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Najlepsza podklasa Kleryka BG3, atuty i przewodnik po budowie

Baldurs Gate 3 ma 12 klas do wyboru podczas tworzenia swojej postaci. The Duchowny to klasa rzucająca, która włada...

Steam porzuci obsługę starszych wersji systemu macOS, a to zła wiadomość dla gier 32-bitowych

Przez swoje strona wsparcia w tym tygodniu Valve ogłosiło, że na początku 2024 r. przestanie obsługiwać systemy macOS High Sierra i macOS Mojave....

Furiosa, prequel Mad Max: Na drodze gniewu, już wygląda niesamowicie

Czas wrócić na Drogę Furii w poszukiwaniu Walhalli w nowym wydaniu Spinoff Mad Maxa, Furiosa. W czwartek prequel otrzymał swój...
Advertisment