Niektórzy użytkownicy Beepera twierdzą, że Apple zablokował korzystanie z iMessage na ich komputerach Mac


Wojna Apple’a z Beeperem, aplikacją, która próbowała przenieść iMessage na Androida, najwyraźniej powoduje, że niektórzy użytkownicy widzą, że ich komputery Mac są całkowicie zablokowane w korzystaniu z iMessage.

Mini sygnał dźwiękowy zadebiutował w grudniu z metodą inżynierii wstecznej dostępu do iMessage, która pozwoliła użytkownikom pominąć poprzednie metody używania komputera Mac do łączenia telefonów z Androidem. Jabłko szybko zamknij aplikację i od tego czasu nadal blokował dalsze wysiłki Beepera, aby to działało. Niedawno firma Beeper udostępniła ostatnią metodę korzystania z iMessage w swojej aplikacji na komputerze Mac, ale niektórzy użytkownicy zgłaszają, że Apple całkowicie zakazuje im korzystania z tej usługi.

W ciągu ostatnich kilku tygodni użytkownicy Beepera na Reddicie zgłaszali problemy związane z całkowitym zablokowaniem dostępu do iMessage na ich komputerach Mac. Niezależnie od tego, czy korzystasz z aplikacji Beeper, czy własnej aplikacji iMessage firmy Apple, po prostu nie mogą w ogóle uzyskać dostępu do usługi. Pozornie jest to celowe posunięcie Apple, ale trudno to stwierdzić z całą pewnością.

Istnieje wiele raportów na temat tego, co się dzieje, ale żadne dwa nie wydają się być dokładnie takie same. W niektórych przypadkach są to użytkownicy Beepera po prostu występują problemy z utrzymaniem połączenia iMessage do aplikacji, podczas gdy inne zgłaszają, że iMessage jest całkowicie zepsuty na ich komputerach Mac, nawet za pośrednictwem własnej aplikacji Apple. iPhone’y nie wydaje się mieć to wpływu.

Pierwsza sugeruje, że mogą po prostu występować problemy z metodą połączenia Beepera, podczas gdy druga wydaje się bardziej celowym posunięciem Apple. Jeden użytkownik, który skontaktował się z firmą Apple Dział wsparcia po tym, jak ich maszyna przestała wysyłać wiadomości iMessages, najwyraźniej został poinformowany, że „wysłali zbyt wiele wiadomości”, w wyniku czego ich konto zostało oznaczone. Wśród użytkowników panuje teoria, że ​​Apple zakazuje identyfikatorów sprzętu używanych w tych komputerach Mac. Beeper wykorzystuje te dane do rejestracji aplikacji w iMessage.

Reklama

Na początku tego tygodnia skontaktowaliśmy się z firmą Beeper, aby uzyskać więcej informacji, ale firma nie była wówczas w stanie udostępnić oświadczenia.

Jabłko pierwotnie twierdził że zastosowana przez firmę Beeper metoda inżynierii wstecznej uzyskiwania dostępu do iMessage „stwarza poważne ryzyko dla bezpieczeństwa i prywatności użytkowników”. Tymczasem Beeper miał nadzieję, że jego najnowsza metoda dostępu będzie „taką, którą Apple będzie tolerować”. Beeper Mini też był niedawno usunięty ze Sklepu Play wśród całej klęski.

Zaktualizujemy ten artykuł, jeśli Beeper lub Apple zapewnią większą jasność sytuacji.

Więcej o Beeperze:

Podążaj za Benem: Twitterze/X, WątkiI Instagrama

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Senat ponownie zatwierdza program szpiegowski FISA, ale nie przed jego wygaśnięciem o północy

Senat przyjął ustawę ponownie zatwierdzającą art. 720 ustawy o nadzorze wywiadu zagranicznego (FISA), kontrowersyjny program umożliwiający szpiegowanie zagranicznych „celów” bez nakazu ale długa,...

Przewodnik po Dniu Społeczności Pokémon Go Bellsprout

PokemonGo organizuje wydarzenie z okazji Dnia Społeczności Bellsprout 20 kwietnia od 14:00 do 17:00 czasu lokalnego. Zgodnie z oczekiwaniami w przypadku...

Co oznacza restrukturyzacja Google dla Pixela i Androida?

Kluczowe dania na wynos Wewnętrzne zmiany Google pod rządami Ricka Osterloha mają na celu usprawnienie działania Pixela i Androida oraz usprawnienie...
Advertisment