Niektórzy programiści napotykają problemy podczas próby zwrotu Mac Mini DTK do Apple


Aktualizacja: Po dalszych badaniach wydaje się, że problem leży po stronie DHL, a nie Apple, i dotyczy on tylko deweloperów w Europie. DHL pracuje nad rozwiązaniem problemów i zapewnieniem, że jednostki DTK zostaną dostarczone do Apple, ale 9to5Mac dowiedział się, że programiści nie zostaną ukarani za żadne problemy spowodowane wysyłką DHL.

Ponieważ deweloperom pozostało mniej niż miesiąc na zwrócenie DTK Mac mini i otrzymanie kredytu w wysokości 500 USD, według niektórych programistów online sytuacja wydaje się nieco chaotyczna. Programiści spoza Stanów Zjednoczonych zgłaszają, że mają pewne problemy podczas próby zwrotu Maca mini z zasilaniem A12Z.

Deweloperzy na całym świecie twierdzą, że firmy kurierskie odmawiają odbioru niektórych zestawów przejściowych dla deweloperów i czasami żądają ich zwrotu z niewłaściwego adresu.

W niektórych przypadkach DTK nie ma etykiety wysyłkowej, a programiści nie mogą udowodnić, że Apple zapyta, czy Mac mini został zwrócony.

Oprócz raportu Jamesa Thomsona, inni programiści mieli ten sam problem z DHL zabierając pudełko DTK bez oznaczenia go lub potwierdzenia, na przykład Steve Troughton-Smith i Gernot.

Innym problemem związanym z nieoznaczeniem przez DHL zwrotu DTK jest to, że Apple może nie być w stanie zwrócić deweloperom, a jeśli zwrot nie zostanie potwierdzony, może nawet zakazać programistom udziału w Programie dla programistów Apple.

Reklama

Doświadczenie DTK było słabe dla wielu programistów w ciągu ostatnich kilku miesięcy. W lutym Apple powiedział, że zwróci pieniądze tym, którzy kupili zestaw DTK 200 $ kredytu na zakup nowego M1 Mac, ale kupienie go w zeszłym roku kosztowało deweloperów 500 dolarów. Trzy dni później, po złej prasie, firma zwiększyła kredyt zwrotny o 500 USD.

Istnieje również kilka zasad korzystania z kredytu w wysokości 500 USD jak wskazał Apple w e-mailu z zeszłego miesiąca:

Jak wspomnieliśmy w naszym ostatnim e-mailu, po potwierdzonym zwrocie DTK otrzymasz kredyt w wysokości 500 USD w postaci jednorazowego kodu promocyjnego ważnego do końca 2021 roku. Możesz go użyć do zakupu nowy M1 Mac lub inne produkty Apple zamówione w Apple Store Online.

Kody promocyjne są dostarczane na kwotę 500 USD lub równowartość w walucie lokalnej w oparciu o kursy wymiany ze stycznia 2021 r. I są ważne do 31 grudnia 2021 r. Karty upominkowe Apple i AppleCare + są wyłączone. Suma zakupów musi przekraczać 500 USD, aby kwalifikować się do tej zniżki.

Dotarliśmy do Apple, aby skomentować proces zwrotu DTK Mac mini i co programiści powinni zrobić, jeśli nie otrzymają etykiety wysyłkowej, i zaktualizujemy historię, gdy firma odpowie.

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich przynoszących dochód. Jeszcze.


Sprawdź 9to5Mac na YouTube, aby uzyskać więcej wiadomości Apple:

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

W marcu Stardew Valley doda nową zawartość do gry

Dolina Gwiezdnej Rosy deweloper Eric Barone — lepiej znany jako ConcernedApe — ujawnił, kiedy gracze mogą spodziewać się kolejnej dużej aktualizacji, dodając do...

Prezes Microsoftu angażuje się w otwartą platformę Azure dla sztucznej inteligencji

Prezydent Microsoftu, Brad Smith, tak opublikował blog określa, w jaki sposób firma planuje wspierać twórców oprogramowania tworzących sztuczną inteligencję (AI). Wśród obszarów,...

ASUS IoT ogłasza zupełnie nowe przemysłowe płyty główne i komputery Edge AI oparte na rdzeniu 14. generacji

ASUS IoT, globalny dostawca rozwiązań AIoT, ogłosił dzisiaj wprowadzenie na rynek nowej linii przemysłowych płyt głównych i komputerów brzegowych AI wyposażonych w najnowsze...
Advertisment