Nie wiesz w jaką grę zagrać? Zostaw komentarz, pomożemy


Jedną z najlepszych części naszej pracy w Polygon jest polecając nowe, niesamowite gry do grania. Czy to jest Gry indie, przytulne gry, gry planszowelub po prostu najlepszy w roku, zawsze staramy się przedstawiać czytelnikom nowe i ekscytujące typy. Listy to świetny sposób na udostępnianie różnych gier w krótkim czasie. Ale czasami fajnie jest zrobić coś bardziej osobistego.

Dlatego właśnie mamy ten regularnie otwarty wątek, którego zadaniem jest pomoc Wam, drodzy czytelnicy, w znalezieniu idealnej gry, w którą warto zagrać już teraz. Szukasz bogatej w narrację epopei science-fiction, w której będziesz walczył z techno-ucieleśnieniem Boga? Mamy cię. Chcesz pięciominutowej odskoczni, aby przełamać codzienną rutynę? Mamy cię też tam.

Od 15:30 do 17:30 EDT będę w sekcji komentarzy poniżej, odpowiadając na Wasze pytania i zgłaszając prośby o to, w co powinniście zagrać. Wcześniej zaprogramowaliśmy to jako cotygodniową kolumnę filmową, ale przeniesiemy tę wersję do harmonogramu miesięcznego, w którym z tygodnia na tydzień będzie pojawiać się więcej wątków z rekomendacjami niezwiązanymi z filmami.

Dodam, że jest to również świetne miejsce do dzielenia się czym grałeś, jeśli chcesz o tym porozmawiać z innymi czytelnikami Polygon! Udział jest bardzo mile widziany, nawet bez pytań.

Trochę o mnie, kuratorze tego obchodu: jestem Chris Plante, redaktor naczelny Polygon. Oprócz pracy w Polygon prowadzę podcast o grach wideo zatytułowany The Besties wraz z moim kolegą Russem Frushtickiem oraz moimi kumplami Justinem i Griffinem McElroyami. Wiele lat temu stworzyłem na Uniwersytecie Nowojorskim pierwszy kurs dziennikarstwa gier wideo. Niedawno pomagałem w lokalnym kinie artystycznym! Jestem wszystkożercą popkultury i chętnie delektuję się bezczelnością krytyka sztucznej inteligencji ponieważ mam zamiar zarzucić to ostatnie krwawa strzelanka pierwszoosobowa.

W co teraz gram? W zeszłym tygodniu wybrałem się na krótką wycieczkę do Austin w Teksasie i spędziłem loty, siekając złoczyńców na kawałki toporem wielkości człowieka. Hades 2. Podoba mi się także pełna zagadek Metroidvania Studnia dla zwierzątpokerowy roguelike Balatrostrzelanki typu twin-stick i hybryda przypominająca Zeldę Przygody Minishotai wiele innych gier, dużych i małych. Na pewno znajdę kogoś, komu będę mógł polecić Włóczęgę!

Reklama

Teraz nadszedł czas, aby zwrócić się do ciebie. W co chciałbyś zagrać w ten weekend (lub w co planujesz)? Zostaw prośbę w komentarzach, a ja się nią zajmę między 15:30 a 17:30 EDT. Szczegóły pomogą — daj mi znać, czego szukasz, jaki jest Twój gust jako widza i wszelkie inne istotne informacje, którymi chcesz się podzielić (np. usługi przesyłania strumieniowego, do których masz dostęp, lub o czym był program, który oglądasz) chcę naśladować, jeśli w ogóle).

Oto dwa przykłady dobrych zapytań od zeszłotygodniowa edycja telewizyjna:

Do zobaczenia w komentarzach o 15:30 EDT! W międzyczasie odrzuć swoje prośby.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Kobiety w danych: CDO BAE Systems wyjaśnia, dlaczego różnorodność danych ma znaczenie

Praca z dzikimi gorylami i gibonami ratowniczymi nie jest tradycyjną drogą do kariery w branży danych i technologii. Ale dla Johanny Hutchinson...

Jak oglądać serial komediowy Próbowanie na Apple TV+

Dzisiaj, AppleTV+ Premiera czwartego sezonu brytyjskiego oryginalnego serialu komediowego Próbować, z udziałem Rafe’a Spalla i Esther Smith. Pierwsze dwa odcinki nowego sezonu...

AOC przedstawia 27-calowy monitor Q27B3CF2 WQHD 100 Hz USB-C

Specjalista w dziedzinie wyświetlaczy, firma AOC, z dumą przedstawia nowy, elegancki model QHD, będący zorientowanym na wartość dodatkiem do linii monitorów B2C, serii...
Advertisment