Nie wiesz jakie anime obejrzeć? Zostaw komentarz, pomożemy


My Miłość anime tutaj w Polygon. Ale my Również Miłość polecam anime. Niezależnie od tego, czy jest to najlepsze anime na Netflixieten najlepsze filmy do obejrzenia, premiery sezonowelub po prostu najlepszy w roku, zawsze staramy się przedstawiać czytelnikom nowe i ekscytujące programy, filmy i filmy krótkometrażowe, które pokochają. A teraz chcemy znaleźć dla Ciebie idealne anime. (Tak – mamy na myśli Ty.)

Dlatego też mamy ten regularnie otwarty wątek, którego zadaniem jest pomoc Wam, drodzy czytelnicy, w znalezieniu idealnego zegarka. Szukasz limitowanej serii, która opowie samodzielną historię z pytaniami, które będą z Tobą na zawsze? Mamy cię. Chcesz znaleźć następny głęboki odcinek do obejrzenia, aby móc oddzielić się od ulubionego sezonu, który oglądałeś? Ciebie też tam mamy.

Od 15:30 do 17:30 EDT będę w sekcji komentarzy poniżej, odpowiadając na Twoje pytania i zgłaszając prośby dotyczące tego, co powinieneś obejrzeć. Jest to także świetne miejsce, aby podzielić się tym, co oglądasz, jeśli chcesz porozmawiać o tym z innymi czytelnikami Polygon! Udział jest bardzo mile widziany, nawet bez pytań.

Trochę o mnie, kuratorze tej publikacji: Nazywam się Toussaint Egan i jestem redaktorem kuratorskim w Polygon. Jestem otwarty na każdy gatunek anime, chociaż moje upodobania kierują się głównie w stronę science fiction, akcji, horroru, thrillerów psychologicznych i mechów. Oprócz oglądania wiosennego sezonu anime, ostatnio świetnie się bawię, przemierzając ciągłość Mobile Suit Gundam z Universal Century. Aktualnie się cieszę Kombinezon mobilny Gundam 0083: Pamięć gwiezdnego pyłu I Kombinezon mobilny Zeta Gundama ostatnio miałem przyjemność ponownie obejrzeć remaster 4K Duch w skorupie 2: Niewinność w kinach.

Mocno wierzę, że istnieje anime dla każdego rodzaju widzów – nawet jeśli tylko jednego. To, czy to anime można kupić, wypożyczyć, przesyłać strumieniowo online lub w postaci fizycznej, to zupełnie inna sprawa, ale mimo to – to medium ma do zaoferowania mnóstwo pięknie stworzonych historii. Nie ma jednego „właściwego” sposobu na bycie fanem anime, więc niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz przygodę z anime, czy też jesteś doświadczonym obserwatorem symulacji transmisji, jesteś tu mile widziany.

Teraz nadszedł czas, aby zwrócić się do ciebie. Co chciałbyś obejrzeć w ten weekend (lub co planujesz obejrzeć)? Zostaw prośbę w komentarzach, a ja się nią zajmę między 15:30 a 17:30 EDT. Szczegóły pomogą — daj mi znać, czego szukasz, jaki jest Twój gust jako widza i wszelkie inne istotne informacje, którymi chcesz się podzielić (np. usługi przesyłania strumieniowego, do których masz dostęp, lub o czym był program, który oglądasz) chcę naśladować, jeśli w ogóle).

Reklama

Oto kilka przykładów dobrych zapytań z poprzednich wątków dotyczących nagrań telewizyjnych i filmów:

Do zobaczenia w komentarzach o 15:30 EDT! W międzyczasie odrzuć swoje prośby.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Jak ułatwić korzystanie z telefonu jedną ręką

Będą chwile, kiedy będziesz mieć tylko jedną wolną rękę, aby korzystać z telefonu. Możesz wyprowadzać psa, nieść zakupy, trzymać się słupka metra lub...

Oto wszystko, co powinieneś wiedzieć o plotkowanym HomePodzie z wyświetlaczem firmy Apple

Po uwolnieniu HomePod 2 na początku 2023 r. pojawiło się wiele plotek o nowym modelu HomePoda, który zawiera jakiś rodzaj wyświetlacza. Plotki te...

Wadliwa aktualizacja CrowdStrike’a spowodowała awarię 8,5 miliona urządzeń z systemem Windows, twierdzi Microsoft

Błędna aktualizacja CrowdStrike spowodowała ogólnoświatową katastrofę technologiczną, która w piątek dotknęła 8,5 miliona urządzeń z systemem Windows, według Microsoftu. Microsoft twierdzi, że to...
Advertisment