Nie wiesz, jaki film obejrzeć? Zostaw komentarz, pomożemy


Kochamy rekomendacje filmowe tutaj, w Polygonie. Czy to jest przerażenie, science-fiction, działanie, komedia, thrillerylub po prostu najlepszy w roku, zawsze staramy się przedstawiać czytelnikom nowe i ekscytujące filmy, które pokochają. Ale teraz chcemy znaleźć dla Ciebie idealny film. (To ty.)

Dlatego też mamy ten regularnie otwarty wątek, którego zadaniem jest pomoc Wam, drodzy czytelnicy, w znalezieniu idealnego zegarka. Szukasz filmu science-fiction, który skłoni Cię do kontemplacji cudów (lub okropności) świata? Mamy cię. Chcesz odświeżyć światowe kino? A może coś na pocieszenie? Ciebie też tam mamy.

Od 15:30 do 17:30 EDT będę w sekcji komentarzy poniżej, odpowiadając na Wasze pytania i zgłaszając prośby o to, co warto obejrzeć w domu. Wcześniej planowaliśmy to co tydzień, ale przeniesiemy to na comiesięczny, gdy dodamy więcej podobnych otwartych wątków do naszego kalendarza publikacji. Jest to także świetne miejsce, aby podzielić się tym, co oglądasz, jeśli chcesz porozmawiać o tym z innymi czytelnikami Polygon! Udział jest bardzo mile widziany, nawet bez pytań.

Trochę o mnie, twoim kuratorze: Jestem Pete Volk, nasz starszy redaktor naczelny. Uwielbiam filmy wszelkiej maści, ale moje główne obszary zainteresowań to kino akcji (zwłaszcza sztuki walki), klasyczne hollywoodzkie komedie (pozdrowienia dla GOAT, Ernst Lubitsch) i śledzenie nowości z całego świata (mam łącznie obejrzało 156 filmów z 2023 r. i 33 z 2024 r. do tej pory).

W zeszłym tygodniu byłem na wakacjach, więc obejrzałem mnóstwo filmów: Każdy, tylko nie Ty, Tożsamośćpowtórka filmów Władca Pierścieni, powtórka Wydma przed zobaczeniem Wydma: część druga, Argyle, Późna noc z diabłemI Liga Sprawiedliwości: Kryzys na Nieskończonych Ziemiach – część pierwsza. Filmy LOTR, filmy Dune i Późna noc z diabłem były najważniejszymi atrakcjami, ale też mi się podobało Każdy, tylko nie Ty oraz film Liga Sprawiedliwości. Skończyłem, jeśli chodzi o sprawy telewizyjne Shogun (doskonałe) i Opad (bardzo dobrze!), nadrobiłem zaległości Szkoła podstawowa Abbotta, Pyszne w DungeonI X-Men ’97i trochę obejrzałem Elsbeth.

Teraz nadszedł czas, aby zwrócić się do ciebie. Co chciałbyś obejrzeć w ten weekend (lub co planujesz obejrzeć)? Zostaw prośbę w komentarzach, a ja się nią zajmę między 15:30 a 17:30 EDT. Szczegóły pomogą — daj mi znać, czego szukasz, oceń swój gust jako widza i wszelkie inne istotne informacje, którymi chcesz się podzielić (np. usługi przesyłania strumieniowego, do których masz dostęp).

Reklama

Kilka przykładów dobrych zapytań z zeszłego tygodnia:

Do zobaczenia w komentarzach o 15:30 EDT! W międzyczasie odrzuć swoje prośby.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Gra na iPoda Tetris sterowana za pomocą kółka przewijania znalezionego w prototypie

Niepublikowany iPoda Na prototypie modelu 3. generacji odnaleziono grę Tetris, sterowaną za pomocą kółka przewijania… Klon Tetrisa został znaleziony przez użytkownika X AppleDemoYTktóra...

VANKYO przedstawia nowości projektorów na rok 2024 z inteligentnymi funkcjami

VANKYO, wiodąca na świecie marka innowacyjnych projektorów, wypuszcza na rynek trzy projektory domowe w sam raz na Dzień Pamięci: Leisure L470 Neo, Leisure...

Cała dzisiejsza generatywna sztuczna inteligencja jest w wersji beta – nie tylko iOS 18

Sugeruje to najnowszy biuletyn Marka Gurmana Jabłko może zdecydować się na oznaczenie sztuczna inteligencja cechy w iOS 18 Jak wersja beta lub podglądpodobnie...
Advertisment