Nie wiesz, jaki film obejrzeć w ten weekend? Zostaw komentarz, pomożemy


Kochamy rekomendacje filmowe tutaj, w Polygonie. Czy to jest przerażenie, science-fiction, działanie, komedia, thrillerylub po prostu najlepszy w roku, zawsze staramy się przedstawiać czytelnikom nowe i ekscytujące filmy, które pokochają. Ale teraz chcemy znaleźć dla Ciebie idealny film. (To ty.)

W każdy czwartek na Polygon będziemy mieli otwarty wątek, w którym pomożemy Wam, drodzy czytelnicy, w znalezieniu idealnego zegarka na ten weekend. Szukasz filmu science-fiction, który skłoni Cię do kontemplacji cudów (lub okropności) świata? Mamy cię. Chcesz odświeżyć światowe kino? A może coś na pocieszenie? Ciebie też tam mamy.

Od 15:30 do 17:30 czasu wschodniego będę w sekcji komentarzy poniżej, odpowiadając na Wasze pytania i zgłaszając prośby o wskazanie, co warto obejrzeć w ten weekend. Jest to także świetne miejsce, aby podzielić się tym, co oglądasz, jeśli chcesz porozmawiać o tym z innymi czytelnikami Polygon! Udział jest bardzo mile widziany, nawet bez pytań.

Trochę o mnie, kuratorze na ten tydzień: jestem Pete Volk, nasz starszy redaktor kuratorski. Uwielbiam filmy wszelkiej maści, ale moje główne obszary zainteresowań to kino akcji (zwłaszcza sztuki walki), klasyczne hollywoodzkie komedie (pozdrowienia dla GOAT, Ernst Lubitsch) i śledzenie nowości z całego świata (mam łącznie obejrzało 154 filmy z 2023 r. i 18 z 2024 r. do tej pory).

W zeszłym tygodniu obejrzałem nowy Dom drogowy, Joker Ludowy, Kraina złaI Małe zabójcy 2 dzieci. Ja też skończyłem Panowiezałapałem się Zmiana gry, Niezwyciężony, Szkoła podstawowa Abbotta, I Pyszne w Dungeoni rozpoczął nowy sezon Fizyczne: 100. To był dobry tydzień — wszystkie były w pewnym stopniu przyjemne, choć nowe nie przypadło mi do gustu Dom drogowy jak inni, z którymi rozmawiałem.

Teraz nadszedł czas, aby zwrócić się do ciebie. Co chciałbyś obejrzeć w ten weekend (lub co planujesz obejrzeć)? Zostaw prośbę w komentarzach, a ja się nią zajmę między 15:30 a 17:30 czasu wschodniego. Szczegóły pomogą — daj mi znać, czego szukasz, jaki masz gust jako widza i wszelkie inne istotne informacje, którymi chcesz się podzielić (np. usługi przesyłania strumieniowego, do których masz dostęp).

Reklama

Kilka przykładów dobrych zapytań z zeszłego tygodnia, który był bardzo dobry Shogun-tematyczne:

Do zobaczenia w komentarzach o 15:30 EST! W międzyczasie odrzuć swoje prośby.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Senat ponownie zatwierdza program szpiegowski FISA, ale nie przed jego wygaśnięciem o północy

Senat przyjął ustawę ponownie zatwierdzającą art. 720 ustawy o nadzorze wywiadu zagranicznego (FISA), kontrowersyjny program umożliwiający szpiegowanie zagranicznych „celów” bez nakazu ale długa,...

Przewodnik po Dniu Społeczności Pokémon Go Bellsprout

PokemonGo organizuje wydarzenie z okazji Dnia Społeczności Bellsprout 20 kwietnia od 14:00 do 17:00 czasu lokalnego. Zgodnie z oczekiwaniami w przypadku...

Co oznacza restrukturyzacja Google dla Pixela i Androida?

Kluczowe dania na wynos Wewnętrzne zmiany Google pod rządami Ricka Osterloha mają na celu usprawnienie działania Pixela i Androida oraz usprawnienie...
Advertisment