Nie wiesz, jaki film obejrzeć w ten weekend? Zostaw komentarz, pomożemy


Kochamy rekomendacje filmowe tutaj, w Polygonie. Czy to jest przerażenie, science-fiction, działanie, komedia, thrillerylub po prostu najlepszy w roku, zawsze staramy się przedstawiać czytelnikom nowe i ekscytujące filmy, które pokochają. Ale teraz chcemy znaleźć dla Ciebie idealny film. (To ty.)

W każdy czwartek na Polygon będziemy mieli otwarty wątek, w którym pomożemy Wam, drodzy czytelnicy, w znalezieniu idealnego zegarka na ten weekend. Szukasz filmu science-fiction, który skłoni Cię do kontemplacji cudów (lub okropności) świata? Mamy cię. Chcesz odświeżyć światowe kino? A może coś na pocieszenie? Ciebie też tam mamy.

Od 15:30 do 17:30 czasu wschodniego będę w sekcji komentarzy poniżej, odpowiadając na Wasze pytania i zgłaszając prośby o wskazanie, co warto obejrzeć w ten weekend.

Trochę o mnie, kuratorze na ten tydzień: jestem Pete Volk, nasz starszy redaktor kuratorski. Uwielbiam filmy wszelkiej maści, ale moje główne obszary zainteresowań to kino akcji (zwłaszcza sztuki walki), klasyczne hollywoodzkie komedie (pozdrowienia dla GOAT, Ernst Lubitsch) i śledzenie nowości z całego świata (mam łącznie obejrzało 154 filmy z 2023 r. i 13 z 2024 r. do tej pory).

W zeszłym tygodniu oglądałem Kod 8 Część II I Biedactwai obejrzałem ponownie Królestwo zwierząt (który ukaże się w Stanach w ten weekend i bardzo go polecam!). Ja też jestem na bieżąco Szkoła podstawowa Abbotta, ShogunI Pyszne w Dungeon.

Teraz nadszedł czas, aby zwrócić się do ciebie. Co chciałbyś obejrzeć w ten weekend (lub co planujesz obejrzeć)? Zostaw prośbę w komentarzach, a ja się nią zajmę między 15:30 a 17:30 czasu wschodniego. Szczegóły pomogą — daj mi znać, czego szukasz, jaki masz gust jako widza i wszelkie inne istotne informacje, którymi chcesz się podzielić (np. usługi przesyłania strumieniowego, do których masz dostęp).

Reklama

Jest to także świetne miejsce, aby podzielić się tym, co oglądasz, jeśli chcesz porozmawiać o tym z innymi czytelnikami Polygon! Udział jest bardzo mile widziany, nawet bez pytań.

Kilka przykładów dobrych zapytań z zeszłego tygodnia:

Do zobaczenia w komentarzach o 15:30 EST! W międzyczasie odrzuć swoje prośby.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Czy Trubbish może być błyszczący w Pokémon Go?

Trubbish, Pokémon w worku na śmieci z Unovy, można znaleźć na wolności w Pokemon Go. Tak, Trubbish może się błyszczeć...

Tak, aplikacja YouTube próbuje teraz przejąć wygaszacz ekranu Apple TV

Jedną z najlepszych funkcji Apple TV jest bogata kolekcja wygaszaczy ekranu Antena. Gdy Apple TV będzie bezczynny przez kilka minut, system tvOS...

Fortnite pozwoli graczom ukryć wredne emotki

Fortnite we wtorek udostępni aktualizację zawierającą nowe ustawienie filtrujące emocje „konfrontacyjne”.. Aktualizacja v29.30 pozwoli graczom „nie widzieć” następujących emotek: „Śmiej się”, „Weź...
Advertisment