Nie wiesz, jaki film obejrzeć w ten weekend? Zostaw komentarz, pomożemy


Kochamy rekomendacje filmowe tutaj, w Polygonie. Czy to jest przerażenie, science-fiction, działanie, komedia, thrillerylub po prostu najlepszy w roku, zawsze staramy się przedstawiać czytelnikom nowe i ekscytujące filmy, które pokochają. Ale teraz chcemy znaleźć dla Ciebie idealny film. (To ty.)

W każdy czwartek na Polygon będziemy mieli otwarty wątek, w którym pomożemy Wam, drodzy czytelnicy, w znalezieniu idealnego zegarka na ten weekend. Szukasz filmu science-fiction, który skłoni Cię do kontemplacji cudów (lub okropności) świata? Mamy cię. Chcesz odświeżyć światowe kino? A może coś na pocieszenie? Ciebie też tam mamy.

Od 15:30 do 17:30 czasu wschodniego będę w sekcji komentarzy poniżej, odpowiadając na Wasze pytania i zgłaszając prośby o wskazanie, co warto obejrzeć w ten weekend.

Trochę o mnie, kuratorze na ten tydzień: jestem Pete Volk, nasz starszy redaktor kuratorski. Uwielbiam filmy wszelkiej maści, ale moje główne obszary zainteresowań to kino akcji (zwłaszcza sztuki walki), klasyczne hollywoodzkie komedie (pozdrowienia dla GOAT, Ernst Lubitsch) i śledzenie nowości z całego świata (mam łącznie obejrzało 152 filmy z 2023 r. i 12 z 2024 r. do tej pory).

W zeszłym tygodniu oglądałem Aquaman i Zaginione Królestwo (całkiem źle) i Kod 8 (zabawny, niskobudżetowy thriller science-fiction). Ja też się załapałem Shogun (doskonały!), Pyszne w Dungeoni nowy sezon Jedź, aby przetrwać.

Teraz nadszedł czas, aby zwrócić się do ciebie. Co chciałbyś obejrzeć w ten weekend (lub co planujesz obejrzeć)? Zostaw prośbę w komentarzach, a ja się nią zajmę między 15:30 a 17:30 czasu wschodniego. Szczegóły pomogą — daj mi znać, czego szukasz, jaki masz gust jako widza i wszelkie inne istotne informacje, którymi chcesz się podzielić (np. usługi przesyłania strumieniowego, do których masz dostęp). I tak, chociaż ten pomysł jest ukierunkowany na filmy, zgłoszę się również do propozycji telewizyjnych.

Reklama

Kilka przykładów dobrych zapytań z zeszłego tygodnia:

Do zobaczenia w komentarzach o 15:30 EST! W międzyczasie odrzuć swoje prośby.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Pixel 7A to nokaut w rekordowo niskiej cenie 349 dolarów

Oczekuje się, że Google wprowadzi nowość Piksel 8A na swoim Konferencja programistów wejść/wyjść w następnym miesiącu. Prawdopodobnie jest to czynnik przyczyniający się...

Telewizory Samsung Frame inspirowane sztuką są teraz tańsze nawet o 1000 dolarów

Każdy może lubić oglądanie filmów na dużym ekranie, ale potężny panel po wyłączeniu tylko razi w oczy. Dlatego Telewizor Samsung Frame stało...

Nowy elektryczny robot Atlas firmy Boston Dynamics wytwarza koszmarne paliwo

Firma Boston Dynamics chciała, aby nowa wersja pokazała, że ​​Atlas może zachować humanoidalną formę, nie ograniczając „sposób poruszania się dwunożnego robota”. Nowa...
Advertisment