Nie ma aplikacji Threads na iPada, ale ta sztuczka jest kolejną najlepszą rzeczą


Wygląda na to, że Instagram jako firma nigdy nie słyszał o tym małym, niszowym produkcie zwanym iPadem. Może nigdy nie bądź aplikacją na iPada na Instagramieco również nie wróży dobrze szansom Threads na natywną obsługę iPada.

Ale czy wiesz, że możesz teraz korzystać z aplikacji Threads na iPadzie? Oto, jak odblokować najlepsze wrażenia z iPada dla Threads.

Najlepsza funkcja Threads na iPadzie

Doświadczenia internetowe wątków właśnie dostałem poważną aktualizacjęz możliwością skonfigurowania wielu kolumn dostosowywanej treści i umożliwienia aktualizacji w czasie rzeczywistym.

Na szczęście Threads to progresywna aplikacja internetowaco oznacza, że ​​możesz dodać witrynę do ekranu głównego iPada i będzie ona działać podobnie jak natywna aplikacja na iPada.

Oto krótki przewodnik krok po kroku, jak uzyskać lepszą obsługę aplikacji Threads na iPadzie:

Reklama
  1. Otwórz Safari i przejdź do Threads.net
  2. Kliknij ikonę Udostępnij w przeglądarce Safari
  3. Stuknij opcję „Dodaj do ekranu głównego”.
  4. Otóż ​​to! Będziesz mieć teraz ikonę wątków na ekranie głównym

Gdy otworzysz nową ikonę Threads na ekranie głównym, nie otworzy się Safari, ale raczej dedykowany widok aplikacji dla Threads.

Tak jak gdyby Threads oferował natywną aplikację na iPada, tak aplikacja internetowa nie wyświetla paska adresu Safari, ulubionych ani żadnych innych elementów interfejsu użytkownika Safari. Zamiast tego zobaczysz tylko Threads i jego nowy, przyjazny dla użytkownika układ pulpitu.

Bez wątpienia istnieją pewne dziwactwa, na które natkniesz się przy takim podejściu. Na przykład, gdy chcę przewijać w poziomie różne przypięte kolumny wątków, obecnie nie działa to za pomocą gestu przewijania dwoma palcami na gładziku Magic Keyboard. Zamiast tego muszę używać dotyku, aby przeglądać kolumny. Podczas użytkowania możesz napotkać inne problemy.

Prawdziwa aplikacja Threads na iPada byłaby bez wątpienia lepszą opcją, ale gdyby tak się nigdy nie stało, bardzo się cieszę, że mam dziś do dyspozycji kolejną najlepszą rzecz.

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Gwiezdne Wojny: Największym i najdziwniejszym jajkiem wielkanocnym Akolity jest Jedi Plo Koon

Nowa seria Gwiezdnych Wojen od Lucasfilm Akolita ma zasłużył na pochwałę za zwykłe istnienie poza sagą Skywalker – po 47...

Oto, jak przygotować komputer Mac na system macOS Sequoia za pomocą narzędzia CleanMyMac X

Obraz: CleanMyMac X Nowy system MacOS Sequoia firmy Apple oficjalnie pojawi się jesienią, więc Wyczyść MyMaca X udzielił nam świetnych rad, jak najlepiej przygotować...

Tożsamość Mistrza Sithów z „Akolity” jest już całkiem jasna

Akolita utrzymuje w tajemnicy tożsamość tajemniczego Mistrza Sithów, ale – naszym skromnym zdaniem – nie może być to jaśniejsze. Przez...
Advertisment