Nie dajcie się zwieść (bardzo nudnemu) zwiastunowi pani Davis


Po prostu będę z tobą walczyć: pierwszy zwiastun Pani Davisnadchodzący serial science-fiction wyprodukowany przez Damona Lindelofa (Resztki) i pisarka Tara Hernandez (Teoria Wielkiego Wybuchu), jest zajebisty nudny. Nie ma innego sposobu, żeby to ująć.

To w zasadzie tylko montaż pozornie idealnych nieznajomych z całego świata, którzy zbliżają się do siebie i wręczają sobie swoje bezprzewodowe wkładki douszne (co eww, obrzydliwe), mówiąc: „Ona chce z tobą porozmawiać” niepokojąco wesołym tonem. To wszystko jest bardzo odczuwalne Nie martw się kochanie-esque.

Nie do końca oddaje sprawiedliwość skądinąd surowemu, prostemu apelowi, by po prostu wyjść i powiedzieć: „Koleś stojący za HBO Strażnicy i Młody Sheldon scenarzyści łączą siły, by nakręcić serial o zakonnicy prowadzącej wojnę z życzliwą tyrańską sztuczną inteligencją”, prawda? Szczerze mówiąc, po prostu zakopuje lede, a nawet nie w kuszący sposób.

W serialu, którego premiera odbędzie się 14 marca w South By Southwest przed debiutem w Peacock 20 kwietnia, występuje Betty Gilpin (Polowanie) i Jake’a McDormana (Strażnicy) jako Simone, wspomniana luddystka, oraz Wiley, jej były chłopak i towarzysz w walce z Pani Davis — hiper-zaawansowana maszyna kochającej łaski, która przypuszczalnie rządzi całą ludzkością w przyszłości. Margo Martindale (Niedźwiedź kokainowy) pojawi się jako Matka Przełożona Simone, natomiast David Arquette (Krzyk), Rzymianie Ashley (Y: Ostatni człowiek), Andy’ego McQueena (Stacja jedenasta) i Katji Herbers (Zło) mają również pojawić się w nieujawnionych rolach drugoplanowych.

W związku z przedwczesnym odwołaniem podobnego cerebral (patrz: mindfuck) pokazuje podobne Westworld, Wychowany przez wilkiI 1899, jestem więcej niż chętny, aby w tym momencie otworzyć moje serce i umysł na kolejny koncepcyjny dramat science-fiction ze śmiałymi ambicjami i głębokimi filozoficznymi podstawami. Mam tylko nadzieję, że kiedy Lindelof, Hernandez i spółka. w końcu są gotowi odsunąć pokrywę od programu i wreszcie dać widzom zerknięcie na to, co do diabła Pani Davis jest i czym dokładnie jest to przedstawienie Właściwie około, zrobią to bez wypróbowanego podejścia promocyjnego „Mystery Box”. Mogło być fajnie kiedy Zaginiony wciąż był na antenie, ale poważnie, daj spokój – to było ponad dekadę temu. To gówno się zestarzało.

Pierwsze cztery odcinki Pani Davis będzie miał swoją premierę 20 kwietnia na antenie Peacock.

ReklamaSource link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Tenstorrent wybiera Samsung Foundry do produkcji chipletów AI nowej generacji

Tenstorrent, firma sprzedająca procesory AI oraz licencje AI i RISC-V IP, ogłosiła dzisiaj, że wybrała firmę Samsung Foundry do wprowadzenia na rynek nowej...

Szansa dla programistów AI | Tygodnik Komputerowy

Liderzy IT coraz częściej zdają sobie sprawę, że sztuczna inteligencja (AI) stanie się potężnym narzędziem, które pomoże im stawić czoła wyzwaniom związanym z...

Nowa wersja Forda F-150 Lightning Flash będzie miała większy zasięg, większy ekran i pompę ciepła

Ford ogłosił nową wersję „Flash” modelu F-150 Lighting z roku modelowego 2024, z większym ekranem, większym zasięgiem i pompą ciepła, która pomaga poprawić...
Advertisment