Netgear wprowadza Wi-Fi 7 do swojej flagowej rodziny Orbi, uwalniając elitarną łączność w cenie 2300 USDNETGEAR, Inc., wiodący dostawca wielokrotnie nagradzanych, połączonych produktów, zaprojektowanych w celu uproszczenia i poprawy życia ludzi, wyniósł dziś swoją wielokrotnie nagradzaną linię Orbi na nowy poziom dzięki nowej, potężnej konstrukcji anteny i ekskluzywnej, opatentowanej technologii, która zwiększa korzyści płynące z Wi-Fi 7. Zrodzona z ponad 25-letniego doświadczenia firmy NETGEAR w dziedzinie pionierskiej technologii Wi-Fi seria Orbi 970 zapewnia niezrównaną wydajność, prędkość do 27 Gb/s, smukłą, elegancką konstrukcję i wydajne anteny zapewniające zasięg 360 stopni w niemal każdym domu, nie znaczenie ma układ.

Wraz ze wzrostem szybszych, wielogigawatowych prędkości Internetu dostępnych obecnie dla większej liczby gospodarstw domowych, rosnącą liczbą podłączonych urządzeń w rodzinie i stale rosnącym rozwojem aplikacji wymagających dużej przepustowości, takich jak strumieniowe przesyłanie wideo 4K/8K, połączenia HD Zoom, aplikacje skoncentrowane na grafice pracy, wysoce interaktywnych gier w czasie rzeczywistym i wciągającej rozrywki AR/VR, potrzeba szybszych prędkości Wi-Fi, mniejszych opóźnień i większej pojemności staje się koniecznością. Wejdź do Wi-Fi 7. Podczas gdy Wi-Fi 6E otworzyło pasmo 6 GHz jako superautostradę dla najnowszych i najszybszych urządzeń, Wi-Fi 7 opiera się na tej obietnicy, rozszerzając kanały do ​​320 MHz i uwalniając niespotykane prędkości i wydajność. Seria Orbi 970 maksymalizuje potencjał nowego standardu dzięki innowacyjnej, nowej technologii, która zapewnia korzyści w całym domu, od drzwi wejściowych po podwórko, na wszystkich urządzeniach jednocześnie.

Niezrównane prędkości, gotowe na przyszłość

Ekskluzywna, opatentowana technologia czteropasmowa Orbi i unikalny ulepszony dedykowany backhaul zapewniają szybką transmisję Wi-Fi na wszystkich urządzeniach. Wyróżniając Orbi na tle konkurencji, firma NETGEAR konfiguruje obsługę wielu łączy (MLO), funkcję Wi-Fi 7, w celu utworzenia ulepszonego dedykowanego łącza backhaul, które łączy dedykowane pasmo 5 GHz z pasmem 6 GHz, aby podwoić prędkość połączenia między routerem a satelitami i osiągnij bezprzewodową transmisję typu backhaul o przepustowości 10 Gig w celu zmniejszenia opóźnień i dostarczania danych z maksymalną szybkością. Funkcja Smart Connect systemu inteligentnie wybiera najszybsze pasmo Wi-Fi dla każdego podłączonego urządzenia.

Router jest wyposażony w port internetowy 10 Gig, a także jeden port Ethernet 10 Gig i cztery porty Ethernet 2,5 Gig, aby osiągnąć najszybsze dostępne obecnie prędkości. Nowe, eleganckie, cylindryczne korpusy routerów i satelitów zostały celowo zaprojektowane z myślą o optymalnej wydajności, a jednocześnie ozdabiają dom smukłym profilem i mniejszą powierzchnią, dzięki czemu dyskretnie mieszczą się na biurku, urządzeniu rozrywkowym lub półce. Wyposażone są w 12 anten wewnętrznych o wysokiej wydajności ze wzmacniaczami o dużej mocy, zapewniającymi zasięg 360 stopni od ściany do ściany, od przodu do tyłu.

„Seria Orbi 970 to kolejny kamień milowy w zapewnianiu niezwykłej mocy naszej opatentowanej technologii Quad Band w całym domu – od piwnicy z winami, przez pokój gier, aż po przydomowy grill – z szybkością do 2,4 razy większą niż Wi-Fi 6.” powiedział David Henry, prezes i dyrektor generalny Connected Home Products and Services w firmie NETGEAR. „Połączyliśmy naszą rozległą wiedzę specjalistyczną w zakresie częstotliwości radiowych (RF) i nową opatentowaną technologię z funkcjami Wi-Fi 7, aby zapewnić najszybsze prędkości Wi-Fi, gwarantując, że wszystko podłączone do systemu Orbi 970 będzie działać z optymalną wydajnością nawet w najbardziej wymagających inteligentnych sieciach. domy.”

Cenne usługi
Do zestawu dołączona jest roczna licencja NETGEAR Armor Powered by Bitdefender 2, zapewniająca automatyczną ochronę podłączonych urządzeń. W przeciwieństwie do tradycyjnych produktów antywirusowych dla punktów końcowych, Armor jest wbudowany w router jako kompleksowe rozwiązanie bezpieczeństwa do monitorowania aktywności przychodzącej i wychodzącej z Internetu, chroniąc komputery, kamery bezpieczeństwa, nianie elektroniczne i inne urządzenia IoT w sieci oraz sygnalizując zagrożenia zewnętrzne i nikczemne działania wychodzące z urządzeń IoT, eliminując jednocześnie potrzebę wielu subskrypcji zabezpieczeń lub oprogramowania.

Reklama

Seria Orbi 970 jest również wyposażona w inteligentną kontrolę rodzicielską NETGEAR, która umożliwia łatwe zarządzanie czasem dzieci online na podłączonych urządzeniach i promowanie dobrych nawyków online w całej rodzinie. Podstawowe funkcje są dostępne bezpłatnie. W przypadku Planu Premium po 30-dniowym okresie próbnym obowiązuje opłata abonamentowa.

Aplikacja NETGEAR Orbi umożliwia także wygodną konfigurację routera i satelitów oraz dostęp do funkcji routera w celu zarządzania siecią z dowolnego miejsca – w domu lub poza nim.

Potrzebujesz większego zasięgu, nie szukaj dalej
Nowy system siatkowy serii Orbi 970 (3 sztuki) pokrywa powierzchnię do 10 000 stóp kwadratowych — o 10 procent więcej niż seria Orbi 960 — i obsługuje do 200 urządzeń. Aby rozszerzyć zasięg, można dodać dodatkowych satelitów. Każdy dodatkowy satelita zwiększa zasięg istniejącego systemu Orbi 970 nawet o 3300 stóp kwadratowych, a każdy z nich jest wyposażony w jeden port Ethernet o przepustowości 10 Gb i dwa porty Ethernet o przepustowości 2,5 Gb, co zapewnia niezrównaną prędkość i niezawodność na większej liczbie urządzeń przewodowych, dzięki czemu prawdziwe wielogigabitowe WiFi staje się rzeczywistość.

Specyfikacja techniczna:

 • Kanały o dużej przepustowości 320 MHz — nowa, ultraszeroka przepustowość oznacza do 2,4x większą prędkość dla podłączonych urządzeń i jest w pełni kompatybilna wstecz ze starszymi urządzeniami Wi-Fi. Smartfony i laptopy z Wi-Fi 7 mogą uzyskać prędkość do 5 Gb/s.
 • 4K QAM — zwiększa prędkość dla użytkowników poprzez bardziej efektywne wykorzystanie dostępnej przepustowości.
 • Przebijanie preambuły — umożliwia szerszy kanał niż byłby dostępny w obszarach o dużych zakłóceniach.
 • Obsługa wielu łączy — wykorzystuje wiele pasm Wi-Fi jednocześnie, zarówno w trybie typu backhaul, jak i fronthaul, aby poprawić niezawodność sieci, zmniejszyć opóźnienia i zapewnić dostarczanie danych z maksymalną prędkością.
 • Ulepszony dedykowany łącze typu backhaul — wykorzystuje obsługę wielu łączy (MLO), aby połączyć dedykowane pasmo 5 GHz z pasmem 6 GHz, aby uzyskać prędkość bezprzewodowego łącza typu backhaul na poziomie 10 Gig między routerem a satelitami.
 • Wielogigabitowe prędkości dzięki portowi internetowemu 10GbE — użyj portu internetowego 10 Gig w przypadku planów kablowych i światłowodowych o przepustowości do 10 Gb/s. Kompatybilny z dowolnym dostawcą usług internetowych.
 • Porty LAN 10GbE — możliwość wykorzystania przewodowego połączenia 10Gig pomiędzy routerem a satelitami.
 • Większa pojemność w przypadku działań wymagających dużej ilości danych – podłącz nawet 200 urządzeń, takich jak kamery monitorujące, inteligentne urządzenia domowe i głośniki, ciesząc się płynnym strumieniowaniem wideo 4K/8K, ultraresponsywnymi grami online, rozrywką AR/VR i nieprzerwanym wideo UHD konferencje.
 • Więcej wielogigowych portów przewodowych w routerze i satelitach — podłączaj urządzenia przewodowe, aby poprawić wydajność dzięki portom Ethernet 10 Gb/s i czterem portom Ethernet 2,5 Gb/s.
 • Platforma Wi-Fi 7 Qualcomm Networking Pro Series — zapewnia bezkompromisową wydajność Wi-Fi 7 w dzisiejszych domach z hiperłączą.

Dostępność

Seria NETGEAR Orbi 970 będzie teraz dostępna w klasycznej bieli na NETGEAR.com, a później u innych głównych sprzedawców detalicznych. Limitowana edycja Orbi Black jest dostępna wyłącznie na NETGEAR.com.

 • RBE973S: Router i 2 satelity – 3 opakowania, sugerowana cena detaliczna 2299,99 USD
 • RBE972S: Router i 1 satelita – 2 sztuki, sugerowana cena detaliczna 1699,99 USD
 • RBS970: Dodatkowy satelita, sugerowana cena detaliczna 899,99 USDSource link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Tesla wprowadza na rynek chiński zaktualizowany Model Y, zachowując tę ​​samą cenę początkową

Chińskie ramię Tesli zostało ogłoszone w Wpis na WeChacie W niedzielę rano wypuścił nowy Model Y z ulepszeniami konstrukcyjnymi i wydajnościowymi, które utrzymują...

Zagrajmy w Heat: Pedal to the Metal w najnowszym odcinku Overboard

Istnieje wiele gier planszowych ze świetnymi motywami i wiele gier planszowych ze świetną mechaniką, ale rzadko zdarza się, aby gra łączyła...

Every movie and show coming to Netflix in October

Even with Netflix’s recommendation algorithm serving you new movies, new TV shows, and original programming tailored to your viewing habits, the...
Advertisment