NETGEAR wprowadza nowe, wydajne trójzakresowe sieci WiFi do oferty systemów Nighthawk Mesh WiFi 6Firma NETGEAR, Inc., wiodący na świecie dostawca wielokrotnie nagradzanych zaawansowanych sieci WiFi typu mesh dla domu i biura, ogłosiła dzisiaj dodanie nowego trójzakresowego systemu kratowego do rodziny Nighthawk Mesh – Trójpasmowy system Mesh WiFi 6 Nighthawk (MK83). Ta najnowsza oferta firmy NETGEAR, zapewniająca potężne WiFi Mesh 6, została zaprojektowana tak, aby pokryć cały dom wydajną siecią Wi-Fi, aby zarządzać większą liczbą urządzeń w sieci i eliminować martwe strefy w każdym pomieszczeniu w domu.

Potężny czterordzeniowy procesor trójzakresowego systemu Nighthawk Mesh WiFi 6 zapewnia większą moc obliczeniową niż WiFi 5, zwiększając ogólną wydajność WiFi. Dzięki temu system mesh może sprostać wymaganiom dzisiejszych domów, od przesyłania strumieniowego, gier, wideokonferencji do nauki na odległość i pracy zdalnej, po wspomaganie rozwoju inteligentnych urządzeń domowych. Zanurz się w przesyłaniu strumieniowym UHD i ciesz się grą bez opóźnień dzięki połączonym prędkościom WiFi Nighthawk do 3,6 Gb / s, które są w stanie zapewnić do gigabitowych prędkości Internetu w całym domu. Nowsza technologia WiFi 6 zapewnia nawet czterokrotnie większą wydajność i pojemność niż WiFi 5 poprzedniej generacji (802.11ac), ale nadal zapewnia 100% wsteczną kompatybilność z wcześniejszymi generacjami urządzeń WiFi (802.11a / b / g / n / ac), więc wszystkie urządzenia może łączyć się z maksymalną prędkością.

Konfiguracja i zarządzanie trójzakresowym systemem Nighthawk Mesh WiFi 6 jest łatwe dzięki aplikacji Nighthawk. Aplikacja obsługuje również NETGEAR Armor, zaawansowane rozwiązanie z zakresu cyberbezpieczeństwa, które ułatwia przeprowadzanie testów szybkości Internetu, wstrzymywanie Internetu, zarządzanie połączeniami urządzeń i konfigurowanie oddzielnej sieci Wi-Fi dla gości, która zapewnia dostęp do Internetu odwiedzającym znajomym.

Marka Nighthawk, obejmująca wysokowydajne routery i systemy WiFi typu mesh z zaawansowanymi ustawieniami sieciowymi i eleganckimi czarnymi wzorami, jest ulubionym produktem wśród klientów znających się na technologii. Trójzakresowy system Nighthawk Mesh WiFi 6 umożliwia dostosowywanie domowych ustawień Wi-Fi, umożliwiając oddzielne połączenia internetowe z różnymi nazwami Wi-Fi. Ta funkcja zapewnia nową kontrolę nad wydajnością domowej sieci Wi-Fi. Na przykład zawsze podłączonym inteligentnym urządzeniom domowym, takim jak termostaty, zamki, światła, kamery bezpieczeństwa, otwieracze do drzwi garażowych i inne urządzenia, można przypisać własne połączenie Wi-Fi, podczas gdy urządzenia osobiste, takie jak komputery, smartfony, tablety, telewizory, konsole do gier i urządzenia wymagające dużej przepustowości są przypisywane do innej nazwy Wi-Fi. Ta segmentacja połączeń Wi-Fi według urządzenia maksymalizuje prędkość Internetu i zapewnia jeszcze płynniejsze przesyłanie strumieniowe wideo. Nowy trójzakresowy system Nighthawk Mesh WiFi 6 również automatycznie nadaje priorytet aplikacjom do przesyłania strumieniowego wideo, gier i wideokonferencji, takich jak Zoom i Microsoft Teams z funkcją dynamicznej QoS, aby zapewnić płynne wrażenia podczas pracy lub zabawy.

Dzięki popularnej dwuzakresowej sieci Nighthawk Mesh (MK63) zaprojektowanej w celu zapewnienia zasięgu Wi-Fi w domu o powierzchni do 4500 stóp kwadratowych w bardziej przystępnej cenie na poziomie podstawowym, klienci Nighthawk prosili o wersję trójzakresową, która zapewnia jeszcze większy zasięg na większy dom. Firma NETGEAR odpowiedziała na to wezwanie, przedstawiając nowy trójzakresowy system Nighthawk Mesh WiFi 6 (MK83), który jest dostępny w pakiecie po 3 sztuki, aby zapewnić zasięg WiFi w domach o powierzchni do 6500 stóp kwadratowych, eliminując martwe strefy Wi-Fi i zapewniając najlepszą w swojej klasie wydajność Wi-Fi . Trójzakresowe Wi-Fi z dedykowanym połączeniem Wi-Fi między urządzeniami Nighthawk WiFi typu mesh zapewnia szybkość i zasięg dla potrzeb całego gospodarstwa domowego. W routerze dostępne są cztery gigabitowe porty Ethernet i dwa na każdym satelicie, które zapewniają wiele portów do podłączenia urządzeń przewodowych, takich jak telewizory, konsole do gier i inne urządzenia do przesyłania strumieniowego.

Nowy system Nighthawk Mesh WiFi dołącza do rodziny najlepszych w swojej klasie trójpasmowych sieci WiFi firmy NETGEAR, wykorzystujących najnowszą technologię WiFi 6. Dzięki temu wprowadzeniu firma NETGEAR oferuje teraz więcej opcji ceny i wydajności, aby dopasować się do potrzeb WiFi w każdym gospodarstwie domowym. Ceny systemów Nighthawk Mesh WiFi kosztują od 299,99 USD z dwuzakresowym Wi-Fi do najnowszego dodatku trójzakresowego systemu Nighthawk Mesh WiFi 6 w cenie 499,99 USD za router i dwa zestawy satelitarne. Inne nagradzane rozwiązania obejmują systemy Orbi WiFi 6 Mesh, które zapewniają zasięg do 7500 stóp kwadratowych domów i jeszcze szybsze prędkości WiFi, które wahają się od 549,99 USD (RBK753) do 999,99 USD (RBK853) za najwyższej klasy trzyczęściowy zestaw Orbi.

Bezpieczeństwo cybernetyczne NETGEAR Armor
Trójzakresowy system Nighthawk Mesh WiFi 6 (MK83) obejmuje 30-dniową bezpłatną wersję próbną Pancerz NETGEAR aby chronić swój podłączony dom przed zagrożeniami internetowymi. Wielowarstwowe cyberbezpieczeństwo firmy Armor jest wbudowane w nowy system Nighthawk Mesh w celu zabezpieczenia wszystkich podłączonych urządzeń, w tym urządzeń inteligentnych, smartfonów i komputerów w sieci domowej, przed phishingiem i innymi zagrożeniami online. Rozwiązanie NETGEAR Armor obejmuje również nagradzane najlepsze w swojej klasie Bezpieczeństwo Bitdefender oprogramowanie antywirusowe, chroniące przed złośliwym oprogramowaniem i urządzenia do ochrony danych dla wszystkich smartfonów i komputerów, aby zapewnić ochronę przed wszelkimi cyberzagrożeniami, nawet gdy nie są podłączone do systemu Nighthawk Mesh.

Reklama

Dostępność
Trójzakresowy system Nighthawk Mesh WiFi 6 (MK83) jest teraz dostępny w USA od NETGEAR.com i innym sprzedawcom internetowym w sugerowanej cenie detalicznej producenta wynoszącej 499,99 USD.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

EVGA wyprodukowała sklasyfikowaną płytę główną AMD X670E, prototyp kosztuje na aukcji 1300 dolarów

Firma EVGA zaprojektowała płytę główną z chipsetem AMD X670E dla segmentu entuzjastów dla platformy Socket AM5, która nigdy nie trafiła na rynek masowy....

Wydarzenie Pokémon Go „Spelunker’s Cove” i zadania badawcze w określonym czasie

PokemonGo organizuje wydarzenie Pokémon typu wodnego i skalnego o nazwie „Zatoka Spelunkera” zbiegło się z Pokémon Go Fest: Madrid. ...

Intel identyfikuje główną przyczynę problemów ze stabilnością jeziora Raptor w wadliwym algorytmie mikrokodu eTVB

Firma Intel zidentyfikowała główną przyczynę problemów ze stabilnością obserwowanych w niektórych wysokiej klasy modelach procesorów Core „Raptor Lake” 13. i 14. generacji, które...
Advertisment